Huawei P20 128GB Dual Sim Black

Huawei P20 128GB Dual Sim Black

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Huawei P20 128GB Dual Sim Black
 
HUAWEI P20 s úplne novou duálnou kamerou Leica posúva smartfónovú fotografiu na novú úroveň. Život plynie rýchlosťou svetla, no so smartfónom HUAWEI P20, v ktorom sa snúbi najmodernejšia kamerová technológia s kreatívnym dizajnom, môžete zachytiť každý prchavý okamih.
 
Objavuj viac krásy 
Nie je to len o krásnych fotkách - je to o kráse. Stačí sa pozrieť na trojitý fotoaparát Leica, Fullview displej druhej generácie a úžasné farby - hlboko čiernu, polnočnú modrú a Twilight farbu inšpirovanú farbou roku 2018.
 
Objavuj viac tvarov
Nech už fotíte čokoľvek, môžete si byť istí, že fotoaparát s umelou inteligenciiou rozpozná scénu a upraví nastavenia tak, aby bol váš záber perfektný.
 
Objavuj viac detailov
Nezáleží na tom, či to čo fotíte je malé alebo ďaleko - s Hybridným zoomom v Huawei P20 Pro bude záber vždy perfektný. Ostrý, čistý a farebný - presne ako to chcete mať.
 
Objavuj viac svetla
Kdo povedal, že nemôžete urobiť skvelé fotografie bez dostatočného svetla? Kdo povedal, že nemôžete urobiť ostré fotografie bez statívu? S nočným režimom, ktorý je podporovaný AI, len zamierite fotoaparát a P20 Pro sa postará o tu najlepšiu fotografiu.
 
Objavuj väčší výkon
Skvelé vlastnosti, úžasný fotoaparát a super rýchly výkon by bol na nič bez batérie, ktorá to podporuje. Preto je tu batéria s dlhou výdržou, ktorá nesklame a ostane nabitá tak dlho, ako je potrebné pre najlepší zážitok s Huawei P20 Pro.
 
Objavuj viac pod vodou
Nebojte sa vody. P20 Pro je vodeodolný a perfektne funguje v daždi, v spreche alebo v pohári. Prach a piesok nie sú problém, takže si ho užijete aj keď milujete dobrodružstvo.
 
Svetelné umenie
Nový HUAWEI P20 je inšpirovaný vlnami svetelnej energie, ktoré sa šíria nekonečným vesmírom*. Za jeho inovatívnym dizajnom sa skrýva zakrivené telo z tvrdeného skla, ktoré stelesňuje silu a svetlo.
 
Nový displej HUAWEI FullView
Precízne vyrobený nový displej HUAWEI FullView ožíva na 5,8-palcovej* obrazovke RGBW. Výsledkom je žiarivo jasný displej pri nižšej spotrebe energie. Bezokrajový snímač odtlačkov prstov s inteligentnou navigáciou namiesto virtuálneho panelu môže ponúknuť dodatočnú informačnú oblasť.
 
Nová duálna kamera Leica
Vďaka partnerstvu spoločností HUAWEI a Leica si fotografovanie so smartfónom zamilovali aj zarytí fanúšikovia fotoaparátov. Vďaka duálnej kamere Leica novej generácie, ktorá na smartfóne HUAWEI P20 zabezpečuje jasné a detailné fotografie v profesionálnej kvalite, sa teraz zamilujete nanovo.
 
High-end z každého uhla pohľadu
"HUAWEI P20 dosiahol aktuálne druhé najvyššie hodnotenie hlavne vďaka excelentnej kvalite fotografií. Je tretím najlepším smartfónom pre videozáznam, ktorý sme testovali. Má veľmi účinný stabilizačný systém, presný autofokus a za všetých podmienok zachytáva presné detaily."
 
Smartfón s najlepším snímačom
Svetlo pri prechode širokými šošovkami smartfónu HUAWEI P20 dopadá na snímač veľkých záberov s veľkosťou pixelov 1,55 mikrometrov. V skratke to znamená, že snímač absorbuje viac svetla, a viac svetla znamená jasnejšie, ostrejšie a kvalitnejšie fotografie, a to aj pri slabom osvetlení.
 
Zachyťte živé okamihy
So smartfónom HUAWEI P20 môžete bez námahy zaznamenať detaily pohybu a v zlomku sekundy zachytiť prchavé zábavné momenty.
 
Stabilizácia obrazu vďaka umelej inteligencii
Stabilizácia obrazu podporovaná technológiou umelej inteligencie HUAWEI umožňuje v nočnom režime zachytiť neuveriteľné ostré zábery, a to aj v prípade ak smartfón držíte len v rukách a svetelné podmienky nie sú ideálne. Už žiadne trojnožky. Nočný režim zároveň upravuje scény s vysokým kontrastom pre bezchybne jasné, svetelne vyvážené snímky v ľubovoľnom nastavení.
 
Superspomalené zábery s rýchlosťou snímania 960 fps
Spomaľte čas až na 960 snímok za sekundu vďaka režimu superspomaleného videa s rýchlosťou snímania 960 fps*. Použite ho na zachytenie najcennejších životných okamihov skôr, ako sa navždy pominú.
 
OSOBNÝ PORTRÉT NAMIESTO SELFIE
24 MP predná kamera* zaručí, že každá vaša selfie bude vyzerať úžasne. Bez debaty. Poskytuje živé, ostré a oslnivé zábery, denné aj nočné, zblízka i zdiaľky.
 
3D portrétové osvetlenie
HUAWEI P20 využíva umelú inteligenciu na 3D modelovanie tváre. Táto technológia prispôsobí kameru kontúram vašej tváre, aby ste na selfie vyzerali čo najlepšie. 3D portrétové osvetlenie tiež ponúka celý rad svetelných efektov v profesionálnej kvalite, s ktorými premeníte rýchlu selfie na pôsobivý portrét.
 
Umelá inteligencia Master AI
Vďaka umelej inteligencii Master AI dokáže HUAWEI P20 identifikovať 19 rôznych kategórií v reálnom čase*. Profesionálne fotografické zručnosti, ako je osvetlenie a ďalšie nastavenia, potom automaticky upraví umelá inteligencia, takže vaša fotografia bude čo najdokonalejšia.
 
Nová Farba Leica
Vďaka zabudovanej umelej inteligencii na úrovni procesoru dokáže fotografický systém v HUAWEI P20 rozoznať snímanú scénu a automaticky vyvážiť farbu fotografie.
 
Profesionálne nastavenie obrazu
Keď urobíte fotografiu, HUAWEI P20 vám okamžite ponúkne inteligentné návrhy usporiadania na zlepšenie kompozície, vďaka čomu budú vaše snímky pôsobiť profesionálne aj bez námahy.
 
Kirin 970 so zabudovanou jednotkou NPU
Umelú inteligenciu fotografického systému smartfónu HUAWEI P20 podporuje čipová súprava Kirin 970, ktorá prináša množstvo nových prémiových vylepšení a kreatívnych nástrojov pre dokonalý zážitok z používania smartfónu.
 
Viac energie na dlhší čas
HUAWEI P20 je vybavený mimoriadne výkonnou batériou, ktorá sa nabíja bezpečne, rýchlo a zostáva nabitá oveľa dlhšie. Funkcia HUAWEI SuperCharge* umožňuje nabiť výkonnú 3 400 mAh batériu vo veľmi krátkom čase.
 
Značka
Huawei
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej 
 
Odolnosť  
Tvrdený displej
 
Uhlopriečka displeja  
5,8"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
2244 × 1080
 
Typ displeja  
IPS
 
Procesor
HiSilicon Kirin 970
 
Frekvencia procesoru  
2,36 GHz
 
Počet jadier procesoru  
8 × 
 
Operačný systém
Android 8.0 (Oreo)
 
Kapacita batérie  
3 400 mAh
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Nie 
 
Veľkosť úložiska  
128 GB 
 
Veľkosť operačnej pamäte  
4 GB 
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
duuálny fotoaparát 12 Mpx + 20 Mpx
 
Rozlíšenie prednej kamery  
24 Mpx
 
Funkcie hlavného fotoaparátu  
- duálny fotoaparát
- prisvetľovacia dióda
- automatické ostrenie
- svetelnosť  f/1,8
 
Funkcie mobilného zariadenia 
- rýchle nabíjanie 
- WiFi, WiFi hotspot
- Bluetooth 
- GPS, A-GPS
- Svietidlo
- Notifikačná dióda
- OTG
- NFC
 
Senzory mobilného zariadenia 
- snímač odtlačkov prstov
- senzor priblíženia
- svetelný senzor
- digitálny kompas
- pohybový senzor
- gyroskop
 
LTE (4G)
Áno
 
Dual SIM 
Áno
 
Typ SIM karty  
Nano SIM
 
Rozmery
Výška  149,1 mm (14,91 cm)
Šírka  70,8 mm (7,08 cm)
Hĺbka  7,65 mm (0,77 cm)
 
Hmotnosť  
165 g 
 
Konektory  
USB-C