Huawei P20 Pro Dual Sim Twilight

Huawei P20 Pro Dual Sim Twilight

  • Kód: Huawei P20 Pro
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Huawei
Cena: 534,00 EUR
OMC : 641,00 EUR ⓘ
POPIS
Huawei P20 Pro Dual Sim Twilight
 
HUAWEI P20 Pro je vybavený výkonnou 40 MP RGB kamerou, ktorá poskytuje bezkonkurenčnú ostrosť, farebnú presnosť a kontrast pri každom zábere, ktorý urobíte. Vďaka systému zväčšovacích šošoviek Leica dokáže smartfón HUAWEI P20 Pro dosiahnuť až 5-násobné hybridné priblíženie. Umožní vám zväčšiť želaný objekt a dosiahnuť vynikajúce výsledky pri zachytávaní neuveriteľných detailov z diaľky. So smartfónom HUAWEI P20 Pro môžete bez námahy zaznamenať detaily pohybu a v zlomku sekundy zachytiť prchavé zábavné momenty. Stabilizácia obrazu podporovaná technológiou umelej inteligencie HUAWEI umožňuje v nočnom režime zachytiť neuveriteľné ostré zábery, a to aj v prípade ak smartfón držíte len v rukách a svetelné podmienky nie sú ideálne. Už žiadne trojnožky. Nočný režim zároveň upravuje scény s vysokým kontrastom pre bezchybne jasné, svetelne vyvážené snímky v ľubovoľnom nastavení. Spomaľte čas až na 960 snímok za sekundu vďaka režimu superspomaleného videa. Použite ho na zachytenie najcennejších životných okamihov skôr, ako sa navždy pominú. 24 MP predná kamera zaručí, že každá vaša selfie bude vyzerať úžasne. Bez debaty. Poskytuje živé, ostré a oslnivé zábery, cez deň aj v noci.
 
HUAWEI P20 Pro využíva umelú inteligenciu na 3D modelovanie tváre. Táto technológia prispôsobí kameru kontúram vašej tváre, aby ste na selfie vyzerali čo najlepšie. 3D portrétové osvetlenie tiež ponúka celý rad svetelných efektov v profesionálnej kvalite, s ktorými premeníte rýchlu selfie na pôsobivý portrét. Vďaka umelej inteligencii Master AI dokáže HUAWEI P20 Pro identifikovať 19 rôznych kategórií v reálnom čase*. Profesionálne fotografické zručnosti, ako je osvetlenie a ďalšie nastavenia, potom automaticky upraví umelá inteligencia, takže vaša fotografia bude čo najdokonalejšia. Vďaka zabudovanej umelej inteligencii na úrovni procesoru dokáže fotografický systém v HUAWEI P20 Pro rozoznať snímanú scénu a automaticky vyvážiť farbu fotografie. Keď urobíte fotografiu, HUAWEI P20 Pro vám okamžite ponúkne inteligentné návrhy usporiadania na zlepšenie kompozície, vďaka čomu budú vaše snímky pôsobiť profesionálne aj bez námahy. Umelú inteligenciu fotografického systému smartfónu HUAWEI P20 Pro podporuje čipová súprava Kirin 970, ktorá prináša množstvo nových prémiových vylepšení a kreatívnych nástrojov pre dokonalý zážitok z používania smartfónu. HUAWEI P20 Pro je vybavený mimoriadne výkonnou batériou, ktorá sa nabíja bezpečne, rýchlo a zostáva nabitá oveľa dlhšie. 
 
Značka
Huawei
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej 
 
Odolnosť  
Vodeodolný, tvrdený displej
 
Uhlopriečka displeja  
6,1"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
2244 × 1080
 
Typ displeja  
P-OLED
 
Procesor
HiSilicon Kirin 970
 
Frekvencia procesoru  
2,36 GHz
 
Počet jadier procesoru  
8 × 
 
Operačný systém
Android 8.1
 
Kapacita batérie  
4000 mAh 
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Nie 
 
Veľkosť úložiska  
128 GB 
 
Veľkosť operačnej pamäte  
6 GB 
 
Podpora pre pamätovú kartu
Nie
 
Zadný fotoaparát
- fotoaparát s troma objektívmi:
- 40 MP (RGB, clonové číslo f/1.8) + 20 MP (čiernobiely, clonové číslo f/1.6) + 8 MP (teleobjektív, clonové číslo f/2.4), podporuje automatické zaostrovanie (laserové, hĺbkové, fázové a kontrastné zaostrovanie)
- Poznámka - Počet pixelov sa môže líšiť v závislosti od režimu snímania.
 
Funkcie fotoaparátu  
- duálny fotoaparát
- optická stabilizácia
- prisvetľovacia dióda
- automatické ostrenie
 
Predný fotoaparát:
- fotoaparát s jedným objektívom
- 24 MP, clonové číslo f/2.0, podporuje fixnú ohniskovú vzdialenosť 
- Poznámka - Počet pixelov sa môže líšiť v závislosti od režimu snímania.
 
Funkcie mobilného zariadenia 
- rýchle nabíjanie 
- WiFi, WiFi hotspot
- Bluetooth 
- GPS / AGPS / Glonass / BeiDou
- OTG
- NFC
- Notifikačná dióda
 
Senzory mobilného zariadenia 
- Senzor gravitácie
- Senzor intenzity okolitého osvetlenia
- Senzor priblíženia
- Predný snímač na rozpoznávanie odtlačkov prstov
- Hallov senzor
- Gyroskop
- Kompas
- Senzor teploty farieb
 
Siete
LTE TDD / LTE FDD / WCDMA / EDGE / GPRS
 
Dual SIM 
Áno
 
Typ SIM karty  
Nano SIM
 
Rozmery
Výška  155 mm (15,5 cm)
Šírka  73,9 mm (7,39 cm)
Hĺbka  7,8 mm (0,78 cm)
 
Hmotnosť  
180 g 
 
Konektory  
USB-C


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra