HUAWEI Y6P Dual SIM 3GB RAM 64GB Purple

HUAWEI Y6P Dual SIM 3GB RAM 64GB Purple

 • Skladom - EÚ distribúcia
  Stav - Nový
 • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
 • Výrobca: Huawei
Cena: 115,00 EUR
OMC : 138,00 EUR ⓘ
Množstvo:  
  

POPIS

Huawei Y6p

Skvelá zábava na veľkom displeji, navyše zabalená v nádhernom dizajne bez rámčekov, to je telefón Huawei Y6p. Ponúka vám potrebný výkon a ďalšie skvelé funkcie z dielní Huawei. Komunikujte a bavte sa bez limitov s novinkou od Huawei.
 • Celoplošný displej Dewdrop.
 • Trojitý zadný fotoaparát.
 • Slušný výkon s 8jádrovým procesorom.
 • Malý výrez v displeji v tvare kvapky.
 • Čítačka odtlačkov a identifikácia tváre.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Veľký Dewdrop displej
6.3 "veľký Dewdrop displej je ideálny plochou pre všetku zábavu a vďaka tenkým rámčekom zaberá väčšinu prednej strany. Zažijete s ním širšie HD + rozlíšenie 1600 x 720 bodov. Vďaka technológii IPS potom môžete očakávať skvelé podanie farieb a široké pozorovacie uhly. Takýto displej je zárukou perfektnej zábavy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zadné trojitý fotoaparát
Robte ohromujúce snímky s trojitým fotoaparátom telefónu Huawei Y6p a zdieľajte je ľahko na sociálnych sieťach. Dodajte umelecký nádych každej fotke s telefónom Huawei Y6p.
 • Zadné hlavnej 13 Mpx snímač s optikou f / 1.8.
 • Širokouhlý (120 °) 5 Mpx snímač s optikou f / 2.2.
 • 2 Mpx asistenčné snímač s optikou f / 2.4 pre efekty rozostreného pozadia.
 • S predným fotoaparátom 8 Mpx f / 2.0 zachytíte krásne detailné selfie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Solídny výkon
Vnútri telefónu tepe 8jadrové procesor Mediatek MT6762R, ktorý podporuje operačnú pamäť s kapacitou 3 GB, takže môžete využívať viac aplikácií súčasne. Pre ukladanie dát slúži vnútorné úložisko s kapacitou 64 GB, ktoré možno ďalej rozšíriť pamäťovou kartou. Úložisko v kombinácii s pamäťovým slotom tak poskytujú skvelé možnosti pre objemné knižnice multimédií.
 
Dostatok energie
Potrebnú porciu energie vám zaistí batéria s kapacitou 5000 mAh. O výdrž na jedno nabitie sa tak v žiadnom prípade obávať nemusíte. Telefón možno tiež použiť ako nabíjačku pre nabíjanie iných telefónov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zabezpečenie je dôležité
Odomknite svoj telefón rýchlo a bezpečne. K dispozícii máte hneď 2 možnosti rýchlej aktivácie systému. Prvou možnosťou je identifikácia tváre a druhou čítačka odtlačkov prstov na zadnej strane. Rýchlo tak získate prístup k funkciám bez nutnosti zadávať heslo.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Huawei AppGallery
Telefón Huawei Y6p používa používateľské rozhranie EMUI a mobilné služby Huawei (Huawei Mobile Services). V telefóne nájdete obchod s aplikáciami Huawei AppGallery, ktorého obsah sa neustále rozširuje. Služby a aplikácie Google nie sú integrované a teda niektoré populárne aplikácie tretích strán nie je možné stiahnuť.
Stav výrobku NOVÝ
Uhlopriečka displeja 6,3 "
Operačná pamäť 3 GB
Vnútorná pamäť 64 GB
Rozlíšenie displeja 1600 x 720
Rozlíšenie zadného fotoaparátu 13 + 5 + 2 MPx
Rozlíšenie predného fotoaparátu 8 MPx
Kapacita Batérie 5000 mAh
vodeodolné NIE
Slot pre pamäťovú kartu ÁNO
Dual SIM ÁNO
Operačný systém ANDROID
Hmotnosť 185 g
Šírka 74,1 mm
Výška 1591,1 mm
Hĺbka 9 mm
distribúcia EÚ
Doprava Bezplatne ÁNO


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra