Lenovo Moto G5S Plus Dual Sim 3GB Grey

Lenovo Moto G5S Plus Dual Sim 3GB Grey

  • Kód: Lenovo Moto G5S Plus Dual Grey
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Lenovo
Cena: 133,00 EUR
OMC : 160,00 EUR ⓘ
POPIS
Lenovo Moto G5S Plus Dual Sim 3GB Grey
 
Nový smartfón Lenovo Moto G5s Plus sa vyznačuje celokovovým prevedením, ktorý ochráni zariadenie viac ako kedykoľvek predtým. Nenechajte sa zastrašiť ani kvapkami dažďa alebo poliatím vodou. Moto G5s disponuje vodoodpudivým nanopovrchom, vďaka ktorému je telefón chránený zvnútra aj zvonku. Toto všetko je doplnené precízne vytvoreným dizajnom, ktorý dotvára prémiovosť tohto smartfónu. 
 
Prezerajte si videá alebo fotografie na 5.5“ IPS displeji, ktorý zobrazí každý obsah v HD kvalite s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Môžete si tak vychutnať dokonalý obraz s jasnými a jemnými farbami bez akéhokoľvek rušivého elementu. Smartfón je vybavený procesorom Qualcom Snapdragon 625 octa core 2,0 GHz, najnovším Androidom 7.1 a RAM 3 GB. Interná pamäť je 32GB ale je možné ju rozšíriť prostredníctvom Micro SD karty. Vďaka podpore rýchlych 4G LTE sietí si môžete vychutnávať rýchlosť pri streamovaní videí, sťahovaní alebo komunikácií s priateľmi. 
 
Zabezpečte si profesionálne vyzerajúce fotky použitím duálnej kamery. Novinka pri smartfónoch od Lenova. Vďaka zadnej 13 Mpx a prednej 8 Mpx kamere budú vaše fotky vyzerať fantasticky. Tento fotoaparát podporuje natáčanie 4K Ultra HD videí. Navyše je smartfón vylepšení o funkcie ako profesionálny mód, ktorý ponúka nastavenia ako pri profesionálnom foťáku, skrášľovací mód alebo spomalenia pohybu. Vytvorte zaujímavé fotky použitím špeciálnych efektov, ako rozmazanie pozadia alebo pridanie špeciálnych farebných efektov do klasickej čierno-bielej fotky.
 
Telefonujte s vašimi blízkymi alebo si užívajte surfovanie po webe počas dňa. O prísun energie sa postará batéria so skvelou výdržou až 3000 mAh. Pri tomto smartfóne určite oceníte funkciu Turbo Power, vďaka ktorej nabijete zariadenie za 15 minút až na 6 hodín používania. Multifunkčná čítačka otlačkov prstov, ktorá vám okrem rýchleho odblokovania umožní aj uskutočňovanie mobilných platieb. Samozrejmosťou sú aj Moto akcie a Moto displej. Čítať upozornenia bez zapnutia obrazovky, ktoré šetria vašu baterku. Jedným pohybom zapnete svetlo alebo fotoaparát a mnohé ďalšie, ktoré uľahčujú každodenné činnosti. 
 
Máte dve SIM karty a jeden telefón? Nechceš nosiť dva telefóny súčasne? Podpora DUAL SIM zjednoduší vašu prácu, preto ju využite naplno. Moto G5s Plus má 2 sloty pre dve karty SIM. Všetky kontakty tak môžete mať spolu v jednom zariadení. Jedno číslo firemné a druhé súkromné.
 
Značka
Lenovo
 
Použitie  
Smartphone
 
Konštrukcia  
Dotykový displej
 
Uhlopriečka displeja  
5,5"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
1920 x 1080
 
Typ displeja  
IPS
 
Procesor
Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625
 
Frekvencia procesoru  
2 GHz
 
Počet jadier procesoru  
8 ×
 
Veľkosť operačnej pamäte  
3 GB
 
Veľkosť úložiska  
32 GB
 
Podpora pre pamäťové karty  
Áno
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Nie
 
Kapacita batérie 
3000 mAh
 
Operačný systém
Android 7.1 Nougat
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
13 Mpx
 
Rozlíšenie prednej kamery 
8 Mpx
 
Funkcia fotoaparátu  
- prisvetľovacia dióda
- automatické ostrenie
- softvérová stabilizácia obrazu
 
Funkcie
- Rýchle nabíjanie
- WiFi
- Bluetooth
- GPS
- GLONASS
- A-GPS
- NFC
- LTE / 4G
 
Senzory  
- Senzor priblíženia
- Pohybový senzor 
- Gyroskop
- Snímač odtlačkov prstov
 
Dual SIM 
Áno
 
Typ SIM karty  
Nano SIM 
 
Rozmery
Šírka  7,62 cm
Výška  15,35 cm 
Hĺbka  0,80 cm 
 
Hmotnosť
168 g
 
Konektory  
Jack (3,5mm), micro USB


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra