LG G2 H955 Flex 2 16GB Titan Silver

LG G2 H955 Flex 2 16GB Titan Silver

  • Kód: LG G2 H955 Flex 2 Titan Silver
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: LG
Cena: 117,00 EUR
POPIS
LG G2 H955 Flex 2 16GB Titan Silver
 
Podobne ako jeho predchodca, aj Flex 2 sa pýši najmä inovatívnym a štýlovým prehnutým dizajnom, vďaka ktorému telefón presne padne do ruky. Ergonomický tvar pri telefonovaní kopíruje krivky vašej tváre a zlepšuje kvalitu prenášaného hlasu tým, že skracuje vzdialenosť medzi mikrofónom a vašimi ústami. V horizontálnej polohe zase predstavuje ideálnu platformu na sledovanie filmov alebo hranie hier. Náročných používateľov istotne zaujme osemjadrový procesor Snapdragon 810, ktorý ponúka hneď 2 GB operačnej pamäti. Pre dáta a aplikácie je v dispozícii 16 GB internej pamäte, ktorú je možné rozšíriť použitím MicroSD karty. Telefón zvládne pamäťovú kartu s kapacitou až 128 GB, takže vám nič nezabráni počúvať hudbu, pozerať filmy či prehliadať fotografie vo veľkom rozsahu. Telefón obsahuje najnovší operačný systém Android 5.0 známy aj ako Lollipop.
 
13 megapixelový fotoaparát je zárukou čistých a ostrých fotografií. V jeho vybavení nechýba automatické zaostrovanie, optická stabilizácia obrazu, či záznam videa s 4K Ultra HD rozlíšením. Nadšencov selfie poteší predný 2,1 MPix fotoaparát. 5,5“ obrazovka umocní zážitok z dokonalých a živých farieb a prehnutý dizajn displeja minimalizuje odlesky. Zadná strana telefónu sa pýši unikátnou technológiou, ktorá zaručí odolnosť telefónu voči drobným poškodeniam. Kryt je vyrobený zo samoopravovacieho materiálu, ktorý dokáže zaceliť jemné škrabance už za desať sekúnd. Úroveň obnovy materiálu závisí od okolitej teploty a intenzity škrabancov. LG zapracovalo tiež na rýchlosti nabíjania. Batériu s kapacitou 3000 mAh nabijete na úroveň 50% už za 40 minút. Funkcia Glance View pomáha šetriť energiu tým, že umožňuje skontrolovať čas, prípadne iné oznámenia aj pri vypnutom displeji. Batéria pri maximálnom výkone vydrží 6 hodín.
 
Značka
LG
 
Použitie
Smartphone
 
Konštrukcia
Dotykový displej
 
Prevedenie
Displej odolný voči poškriabaniu
 
Uhlopriečka displeja
5,5"
 
Rozlíšenie v pixeloch
1080×1920
 
Typ displeja
Kapacitný P-OLED
 
Operačný systém
Android 5.0 (Lollipop)
 
Frekvencia procesoru
2 GHz
 
Počet jadier procesoru
 
Operačná pamäť
2 GB
 
Veľkosť úložiska
16 GB
 
Slot pre pamäťovú kartu
Micro SD
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty
128 GB
 
Maximálna výdrž batérie
230 h
 
Výdrž batérie
Maximálny – nad 6 h
 
Kapacita batérie
3 000 mAh
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
13 Mpx 
 
Rozlíšenie prednej kamery  
2,1 Mpx 
 
Funkcie fotoaparátu 
- prisvetľovacia dióda 
- autofocus
- záznam HD videa
 
Funkcie mobilného zariadenia 
- WiFi
- Bluetooth
- GPS
- NFC
- LTE 
- FM Rádio
- hudobný prehrávač
- kalendár/Budík
 
Senzory mobilného zariadenia 
- pohybový senzor 
- digitálny kompas
- gyroskop 
- svetelný senzor
- senzor priblíženia
 
Podporované internetové protokoly
GPRS, EDGE, UMTS (3G), HSUPA, LTE (4G)
 
Podporované audio formáty
AAC, AAC+, FLAC, MP3, WAV, WMA
 
Podporované video formáty
AVI, H.264, MP4, WMV
 
Typ SIM karty
Micro SIM
 
Rozmery
Šírka: 7,5 cm
Výška: 14,91 cm
Hĺbka: 0,94 cm
 
Hmotnosť
152 g
 
Konektory
Jack (3,5mm), USB micro


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra