Pozor!
Zmena otváracích hodín od 18.06.2019 - 31.08.2019 
 
PONDELOK - PIATOK: 09:00 - 16:00
SOBOTA - NEDEĽA: ZATVORENÉ 

LG G7 ThinQ 64GB Black

LG G7 ThinQ 64GB Black

  • Kód: LG G7 ThinQ Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: LG
Cena: 360,60 EUR
POPIS
LG G7 ThinQ 64GB Black
 
Dizajn, ktorý vás dostane. Nechajte sa očariť veľkým 6,1" QHD+ FullVision displejom, to všetko je precízne zhotovené z kovu a skla do podoby, ktorá vám padne do ruky. Váš svet teraz môže byť oveľa jasnejší. Model G7 ThinQ dodáva obrazovke ďalšie biele pixely, ktoré zabezpečujú ohromujúci jas obrazu a zároveň maximalizujú účinnosť batérie. Model G7 ThinQ vám pomôže získať „kreatívne oko“, vďaka čomu získate dokonalý záber. AI CAM analyzuje predmety v zábere a poskytuje jednoduché odporúčania, ako zlepšiť váš záber. Vyťažte to najlepšie z každej chvíle s fotoaparátom, ktorý je taký inteligentný, že dokáže rozpoznať príliš tmavé prostredie a automaticky zvýšiť jas každého záberu. Vyhľadávanie v galérii je teraz rýchle a jednoduché, pretože všetky vaše snímky sú presne analyzované a roztriedené do rôznych albumov. Vytvorte umelecké fotografie alebo autoportréty so zaostrením na daný predmet a zahmlením pozadia pre vytvorenie ohromujúceho efektu – v reálnom čase alebo po zachytení záberu. Super širokouhlý objektív vám umožní zachytiť viac z každého záberu vrátane veľkých skupín alebo krajiny. Okrem toho objektív Crystal Clear telefónu LG G7 ThinQ dramaticky zvyšuje dynamický rozsah a dosahuje výborné výsledky aj pri slabom osvetlení. Model G7 ThinQ využíva svoj vnútorný priestor ako rezonančnú komoru na zosilnenie basov a sprostredkúva zážitok prvotriedneho, hlasného priestorového zvuku. Všetky vaše otázky a požiadavky budú odteraz znieť úplne jasne. Model G7 ThinQ zachytí váš hlas ešte v oveľa väčšej vzdialenosti* a aj na hlučných miestach, napríklad v aute, na lodi alebo keď hrá hudba. 7.1-kanálový priestorový zvuk prináša zvuk ako z kina aj na cesty a vnáša do vášho poslucháčskeho zážitku nový rozmer. Vezmite ho so sebou kamkoľvek, použite ho kdekoľvek – vojenský dizajn je odolný voči vode, prachu a problémom.
 
Značka
LG
 
Použitie  
Smartphone
 
Konštrukcia  
Dotykový displej
 
Odolnosť
IP68, MIL-STD 810G
 
Rozmery a rozlišenie displeja
6,1" FullVision QuadHD+ RGBW a Nový Second screen
 
Procesor
Octa-core 2,8GHz (Qualcomm Snapdragon 845)
 
Veľkosť úložiska  
64 GB
 
Veľkosť operačnej pamäte  
4 GB
 
Podpora pre pamäťové karty  
Áno - slot pre MicroSD až 2TB
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Nie
 
Kapacita batérie
3.000 mAh (rychlonabíjanie Qualcomm Quick Charge™ 3.0 a bezdrátové nabíjanie QI EPP)
 
Operačný systém
Google Android Oreo (8.0)
 
Hlavný fotoaparát
16MP (F1.6/71°), 16MP širokouhlý (F1.9/107°), LaserAF, LED blesk
 
Selfie fotoaparát
8MP širokouhlý (F1.9/80°)
 
Funkcie mobilného telefónu    
- WiFi
- Bluetooth 
- GPS / A-GPS / GLONASS
- NFC
- FM Radio
- Čítačka odtlačkov prstov
 
LTE (4G) 
Áno
 
Dual SIM
Nie
 
Typ SIM karty  
Nano SIM
 
Rozmery 
153.2 x 71.9 x 7.9mm
 
Hmotnosť  
162 g
 
Konektory  
USB-C 2.0

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra