LG K10 M250E (2017) 16GB Dual Sim Gold

LG K10 M250E (2017) 16GB Dual Sim Gold

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

LG K10 M250E (2017) 16GB Dual SIM Gold
 
Vychutnajte si pohodlie s touto novinkou od LG - LG K10 (2017). Výrazná bočná charakterová línia a zakrivený kovový rám v tvare U sú štýlovo doplnené hladkými okrajmi skla so zakrivením 2,5 D. Tento zaujímavý dizajn zaisťuje pohodlné a príjemné držanie, výborne sa naň pozerá a pýši sa 5.3“ HD displejom. Veľká obrazovka s úhlopriečkou 5,3 palcov (HD) značky LG K10 vám poskytne dostatok priestoru pre všetky vaše aktivity. S technológiou In-cell Touch odstraňuje nadbytočné vrstvy a integruje dotykové snímače bližšie k displeju. Toto riešenie prináša jasný a čistý obraz vynikajúcej kvality so živými farbami.
 
Výkon 8-jadrového procesora s frekvenciou 1,5 GHz a 2 GB RAM prináša plynulosť bez akýchkoľvek obmedzení. Vďaka tomu bez problémov zvládne hranie hier, prehrávanie videí, prezeranie fotografií, fotografovanie, počúvanie hudby, prehliadanie internetu a komunikáciu s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí. Pamäť eMMc s kapacitou 16 GB poskytuje dostatočný úložný priestor na ukladanie fotografií, videí a hudby. Odnímateľná batéria s kapacitou 2 800 mAh sa dá na cestách jednoducho vymeniť.
 
Predný fotoaparát na selfie so 120° širokým uhlom záberu a ešte jasnejším objektívom so svetelnosťou f/2,2 zachytí nielen vás, ale aj všetko okolo vás. Predný 5-megapixelový fotoaparát dokáže zamieriť na stred snímky a s ľahkosťou zvládne portréty zo štandardnej perspektívy. Zadný 13Mpx fotoaparát s množstvom funkcií zachytí tie najdôležitejšie okamihy vášho života. Fotografie budú čisté, ostré a môžete ich dať jednoducho zdieľať. Zabezpečuje to veľký snímač obrazu (1/3" formát) a ultra jasný objektív so svetelnosťou f/2,2, ktorý zachytí svetlo aj v slabo osvetlených priestoroch.
 
Získajte rýchly prenos dát cez sieť LTE, čo vám umožní rýchly prístup k webovému obsahu, streamovaniu hudby a videí. Nielen doma, v kancelárii alebo v škole, ale aj na cestách vám umožní vychutnávať rýchly prenos dát z najnovších mobilných sietí LTE.
 
Značka 
LG 
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia 
Dotykový displej 
 
Uhlopriečka displeja  
5,3"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
720 x 1280 
 
Typ displeja  
IPS
 
Procesor
MediaTek MT6750
 
Frekvencia procesoru  
1,5 GHz
 
Počet jadier procesoru  
8x 
 
Operačný systém 
Android 7.0
 
Kapacita batérie  
2800 mAh
 
Veľkosť operačnej pamäťe 
2 GB
 
Veľkosť vnútornej pamäte
16 GB
 
Slot pre pamäťovú kartu  
microSD
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
13 Mpx
 
Rozlíšenie prednej kamery  
5 Mpx
 
Funkcie fotoaparátu  
- Autofocus
- Prisvetľovacia dióda
 
Ostatné funkcie
- Wifi
- GPS 
- OTG
- LTE / 4G
- Bluetooth
- FM Rádio
 
Dátové služby  
WCDMA, 3G, EDGE/EGPRS, GSM, 4G LTE, GPRS, EDGE, UMTS
 
Typ SIM karty
Nano SIM
 
Dual SIM
Áno
 
Rozmery
Šírka: 75 mm 
Výška: 209,3 mm
Hĺbka: 7,9 mm
 
Hmotnosť  
138 
 
Konektory  
mini JACK 3.5mm, micro USB