LG K40 Dual Sim 32GB Black

LG K40 Dual Sim 32GB Black

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: LG
Cena: 101,00 EUR
OMC : 121,00 EUR ⓘ
Množstvo:  
  

POPIS

LG K40 Dual Sim 32GB

Tenký, ergonomický dizajn
Stvorený pre komfort

Bezproblémové dotykové ovládanie. Elegantné zakrivené sklo sa ťahá naprieč celým telefónom pre dokonale štýlový a sofistikovaný dizajn. Hladký materiál umožňuje pevnejšie uchopenie a prináša maximálny komfort.
MC-K40-NewMoroccanBlue-Single-01-Slim-Ergonomic-Desktop

16MP zadný fotoaparát s funkciou PDAF
Každá snímka je pôsobivé umelecké dielo
Foťte ako profesionál, dokonca aj v pohybe. 16MP zadný fotoaparát s funkciou PDAF robí nádherné fotografie, ktoré dokonale zachytia vaše spomienky. Vychutnajte si každý mikro okamih s rýchlym automatickým zaostrovaním pre maximálne jasný a ostrý záber.
MC-K40-NewMoroccanBlue-Single-02-16mp-Pdaf-Desktop
 
8MP predný fotoaparát s bleskom
Rozjasnite svoje seflie
Ste odjakživa hviezdou? Staňte sa stredobodom pozornosti s 8MP predným fotoaparátom s bleskom. Zábery sú dobre nasvietené, dokonca aj v tme. Prepnite na režim Portrét pre selfie, na ktorých budete zaostrení na nádhernom tlmenom pozadí.
MC-K40-NewMoroccanBlue-Single-03-8mp-Front-Desktop
 
AI CAM
Ideálne nastavenia v režime Instant
Ukážte to najlepšie z každej scenérie. AI CAM rozpozná objekty v zábere a ideálne prispôsobí nastavenia pre 8 rôznych predmetov vrátane osôb, domácich miláčikov a jedla. Každý záber je okamžite vylepšený.
MC-K40-NewMoroccanBlue-Single-04-Ai-Cam-Desktop_V1
 
Zábavné efekty s bleskom
Blesk získava nové triky
Nové spôsoby využitia blesku. Praktická funkcia Time Helper pripraví oči na záber s bleskom. Flash Jump Cut zabliká pre 4 zábery, z ktorých sa vytvoria nezabudnuteľné súbory vo formáte GIF. Funkcia Music Flash prispôsobí prehrávanie rytmu vašej obľúbenej skladby.
MC-K40-NewMoroccanBlue-Single-05-Fun-Flash-Desktop
 
Tlačidlo Google
Ťuknutím otvorte funkcie služby Google
Prebuďte Asistenta Google ťuknutím. Už nie je potrebné povedať „Hej, Google“. Stačí, ak stlačíte a podržíte tlačidlo služby Asistent Google a môžete položiť otázku. Dvojité ťuknutie okamžite otvorí službu Visual Snapshot.
MC-K40-NewMoroccanBlue-Single-06-Google-Assistant-Desktop_V1
 
Systém DTS: X Priestorový zvuk
Vysokokvalitný zvuk kedykoľvek a kdekoľvek
Divadelný zvuk vo vrecku. Nech idete kamkoľvek, môžete sa ponoriť do zábavy s vysokokvalitným 3D zvukom DTS:X. Stačí zapojiť slúchadlá a mimoriadne realistický priestorový zvuk vás prenesie priamo do deja.
MC-K40-NewMoroccanBlue-Single-07-Dtsx-Surround-Desktop
 
5,7" HD+ FullVision displej
Sledujte obsah na veľkej obrazovke
Maximalizovaný HD+ displej pre mimoriadny zážitok. S obrazovkou FullVision s pomerom strán 18 : 9 sa ponoríte ešte viac do všetkého, čo sledujete. Zábava na cestách sa práve znásobila.
MC-K40-NewMoroccanBlue-Single-08-5.7-Hd-Desktop
 
Vlastnosti a spoľahlivosť
Základné funkcie pre výkon
Osemjadrový procesor s frekvenciou 2,0 GHz poskytuje vysokú rýchlosť a ideálny výkon pre plynulý multitasking. Funkcia Eco Prehrávanie šetrí batériu stmievaním obrazovky v situáciách, keď potrebujete len zvuk z videí. Vysoká odolnosť overená testmi americkej armády.
 
Displej
5.7" FullVision displej
Tvrdené sklo
 
Verzia OS/UX
Android ™ 8.1 Oreo
 
Procesor
64bitový procesor Octa-Core 2GHz
 
Pamäť
2 GB RAM
ROM 32 GB + slot pre MicroSD až 2 TB
 
Dual SIM
Dual SIM karta + MicroSD
 
Podporované siete
4G
 
Senzory
Čítačka odtlačkov prstov, snímač jasu, digitálný kompas
 
Bateria
3000mAh integrovaný Li-ion
 
Konektivita
NFC 
USB
Jack 3.5mm
Bluetooth
Bluetooth 5.0 BLE
WiFi
Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac Dual Band
 
GPS
A-GPS, Glonass
 
Ďalšie funkcie
Prispôsobené rozhranie LG UX 7.0 s funkciami KnockOn, Capture +, k stiahnutiu Témy, EasyHome, Clip Tray, Svietidlo, Herná nástroje, Smart Rear Key, Eco Playback, Music Flash
 
Multimédia
Hlavný fotoaparát
16 MP, F2.0 a 1/3 ”senzorom s 1 μm pixely
Selfie fotoaparát
8 megapixelov s nastaviteľnou intenzitou
Nahrávánie videa
Full HD
 
Špeciálne režimy
Google Lens, Aplikácia samolepiek v reálnom čase a filtrov, Režim" "Jedlo" ", Automatický režim s automatickým rozpoznaním vyváženia bielej a ideálne ISO
 
Rozmery a hmotnosť
153,0 x 71,9 x 8,3
144g
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra