LG Q7 LMQ610 32GB Dual Sim Black

LG Q7 LMQ610 32GB Dual Sim Black

  • Kód: LG Q7 LMQ610 Dual Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: LG
Cena: 156,80 EUR
POPIS
LG Q7 LMQ610 32GB Dual Sim Black
 
Dotknite sa prémiového komfortu – kovový rám elegantne doplnený jemne zahnutým sklom so zakrivením 2,5 D je príjemný nielen na pohľad, ale aj na dotyk. Maximalizujte svoju radosť zo sledovania vďaka obrazovke s pomerom strán 18:9, ktorá vás ohromí absolútne čistou kvalitou obrazu a dokonalým vizuálnym zážitkom. Snímajte zábery dokonale zaostrených objektov, ktoré sa vynímajú pred umelecky zahmleným pozadím. Snímajte nerozmazané fotografie objektov v pohybe vo vysokej kvalite vďaka technológii ultra rýchleho zaostrovania, ktorou disponujú profesionálne fotoaparáty. (PDAF: automatické zaostrovanie s fázovou detekciou). Ponorte sa do dokonalého zvuku. DTS: X je prémiová technológia optimalizovaná pre mobilné zariadenia, ktorá vo filmoch, pri počúvaní hudby alebo pri hraní hier zabezpečuje silnejší a bohatší zvuk. Spustite aplikáciu fotoaparátu, namierte na želaný objekt a funkcia QLens ho pre vás vyhľadá na internete, v internetových obchodoch alebo nasníma QR kód. Zvýšte svoju bezpečnosť a zjednodušte používanie. Odtlačkom prsta dokážete odomknúť svoj telefón, používať rýchle snímanie fotografií, rýchle snímky obrazovky a spravovať upozornenia. Zariadenie môžete používať kdekoľvek, pretože je dôkladne utesnené, chránené pred vonkajšími vplyvmi a dosahuje až vojenskú odolnosť. Rýchlejšie nabíjanie zariadenia ako pri použití štandardnej nabíjačky s jednoducho zapojiteľným reverzibilným konektorom typu C.
 
Značka
LG
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej 
 
Odolnosť  
IP68, MIL-STD 810G
 
Dispej
5,5" FHD+ FullVision displej
 
Typ displeja  
IPS
 
Procesor
Octa-core 1,5 GHz (MediaTek MT6750S)
 
Operačný systém 
Android Oreo (8.1)
 
Kapacita batérie
3000 mAh, rýchlonabíjanie PumpExpress+
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Nie 
 
Veľkosť operačnej pamäte  
3 GB
 
Veľkosť úložiska  
32 GB 
 
Slot pre pamäťovú kartu  
Micro SD 
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
256 GB 
 
Hlavný fotoaparát 
13MP (PDAF), LED Blesk
 
Predný fotoaparát
8MP (širokoúhlý)
 
Funkcie zariadenia
- Bluetooh 4.2 
- Wi-Fi 802.11 b / g / n
- GPS, A-GPS, Glonass
- FM Radio
 
Senzory mobilného telefónu   
Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass
 
Podporované siete
2G/3G/4G/4G+
Siete GSM (2G) - Quad Band (850/900/1800/1900)
Siete WCDMA (3G) - Quad Band (850/900/1900/2100)
Siete LTE (4G) - 700/800/900/1800/2100/2600
 
Dual SIM
Áno
 
Typ SIM karty  
Nano SIM 
 
Rozmery
143.8 x 69.3 x 8.4mm
 
Hmotnosť  
145 g 
 
Konektory  
USB-C
 

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra