MOTOROLA Moto E6 Plus 64GB Dual Sim Blue

MOTOROLA Moto E6 Plus 64GB Dual Sim Blue

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Motorola
Cena: 112,00 EUR
OMC : 134,00 EUR ⓘ
Množstvo:  
  

POPIS

Motorola E6 Plus

Do vášho života práve vchádza Motorola E6 Plus - šikovný mobilný telefón, ktorého spoľahlivosť, štýl i výbavu si jednoducho nemožno nezamilovať. Ide o prístroj, ktorý za rozumnú cenu ponúka všetko, čo od moderného smartphonu očakávate. Skvelý výkon, špičkový duálny fotoaparát aj pokročilé zabezpečenie. Ak sa skrátka rozhodnete pre kúpu tohto zariadenia, rozhodne nešliapnete vedľa.
 
Výkon, ktorý je dostatočný na celodenné pracovné nasadenie aj hranie hier a prácu s multimédiami, vám sprostredkuje 8jadrové procesor MediaTek Helio P22 v spolupráci s operačnou pamäťou 4 GB RAM. Interné úložisko má kapacitu 64 GB, a tak tu máte dostatok úložného priestoru na svoje fotky, hudobné súbory aj mobilné aplikácie. Vďaka microSD slotu navyše môžete v prípade potreby používať aj externú pamäťovú kartu.
 
Dve kamery vzadu a ešte jedna vpredu
Ak patríte medzi nadšených fotografov, ktorí radi zaznamenávajú všetky svoje zážitky, Motorola E6 Plus vás poteší svojou skvelou fotografickú výbavou. Na zadnej strane mobilu totiž nájdete dve kamery s rozlíšením 13 Mpx + 2 Mpx a vpredu je pre vás pripravená špičková 8 Mpx selfie kamera. Zadným fotoaparátom môžete vytvárať pôsobivé snímky s efektne rozostreným pozadím, prednou kamerou zase štýlové autoportréty.
 
Selfíčka na jedničku
Každé selfíčko, ktoré vytvoríte prednou kamerou tohto smartphonu, môžete dodatočne ešte vylepšiť. K dispozícii tu totiž máte aj praktickú skrášľovacie funkciu, prostredníctvom ktorej môžete vo svojom autoportrétu vyladiť tón pleti i napríklad okolité osvetlenie.
 
Užite si krásne zobrazenie na veľkom displeji
Videá, fotky aj ďalšie vizuálne obsah si naplno vychutnáte vďaka Max Vision displeji s uhlopriečkou 6,1 palca. Ide o modernú obrazovku, ktorá sa pýši HD + rozlíšením (1560 × 720 px), takže vám naservíruje krásne ostrý obraz s dokonale vykreslenými farbami. Zásluhou pomeru strán 19,5: 9 vám pritom displej dokáže naraz zobraziť ešte viac obsahu, než býva zvykom.
 
Moderné možnosti zabezpečenia
Tvorcovia zo spoločnosti Motorola mysleli pri vývoji tohto smartphonu aj na bezpečnosť. Preto tento prístroj osadili moderný čítačkou odtlačkov prstov, ktorá vám zaistí, že sa vám do mobilu hneď tak niekto nedostane. Okrem toho tu navyše nechýba ani funkcia identifikácie tváre, pomocou ktorej môžete zabezpečenia telefóne ešte umocniť.
 
Priestor pre 2 SIM karty
Aby ste mohli prostredníctvom Motoroly E6 Plus používať svoje súkromné ​​i služobné číslo, je tento prístroj vybavený dvojicou slotov na SIM karty (micro SIM + nano SIM).
 
Nekompromisná výdrž
Zásluhou vysokokapacitné batérie (3 000 mAh) môžete s týmto šikovným mobilným telefónom bez problému pracovať po celý deň. Vašu prácu ani zábavu skrátka hneď tak niečo nepreruší.
Stav výrobku NOVÝ
Uhlopriečka displeja 6,1 "
Operačná pamäť 4 GB
Vnútorná pamäť 64 GB
Rozlíšenie displeja 1560 x 720
Rozlíšenie zadného fotoaparátu 13 + 2 MPx
Rozlíšenie predného fotoaparátu 8 MPx
Kapacita Batérie 3000 mAh
vodeodolné NIE
Slot pre pamäťovú kartu ÁNO
Dual SIM ÁNO
Operačný systém ANDROID
Farba MODRÁ
Hmotnost 149.7 g
Šírka 73.1 mm
Výška 155.6 mm
Hĺbka 8.6 mm
distribúcia EÚ
Doprava Bezplatne ÁNO

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra