Motorola Moto G7 Plus 64GB Dual Sim Blue

Motorola Moto G7 Plus 64GB Dual Sim Blue

  • Kód: Motorola Moto G7 Plus
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Motorola
Cena: 254,00 EUR
OMC : 305,00 EUR ⓘ
POPIS
Motorola Moto G7 Plus 64GB Dual Sim Blue
 
Udržujte stabilitu. Zatraste vecami.
Pozdvihnite svoje fotografie a videá na ďalšiu úroveň pomocou optickej stabilizácie obrazu (OIS) a softvéru fotoaparátu na báze AI. Plus získajte najrýchlejšie nabíjanie turbopower™ pre moto g,* ultraširoký 6,2" Max Vision Full HD+ displej a stereo reproduktory od Dolby Audio™.
 
Ostrá, detailná fotografia aj pri slabom osvetlení
Systém dvoch fotoaparátov 16 MP + 5 MP využíva veľké pixely a veľkú clonu f/1.7 na zachytenie efektov hĺbky — dokonca aj vonku a pri slabom osvetlení. Okrem toho budete môcť robiť lepšie selfie pomocou predného fotoaparátu 12 MP s prisvetlením pomocou obrazovky.
 
predstavenie optickej stabilizácie obrazu
Novinka pre moto g, OIS zlepšuje nočné zábery tým, že znižuje rozmazanie pohybu v dôsledku neistých rúk alebo náhodného pohybu.
 
Softvér fotoparátu na báze AI: váš zabudovaný foto asistent
Inteligentná kompozícia rozpozná pri snímaní ľudí potenciálne vylepšenia v hľadáčiku a automaticky vytvorí optimalizovaný druhý obrázok. Automatické snímanie úsmevu vytvorí záber v momente, keď sa všetci usmievajú. Okrem toho môžete vyhľadať veci, ktoré vidíte, pomocou aplikácie Google Lens™ . 
 
Funkcia fotoaparátu: priblíženie s vysokým rozlíšením
Priblíženie s vysokým rozlíšením automaticky obnoví detaily a ostrosť, ktoré sa zvyčajne stratia pri digitálnom priblížení.
 
Značka
Motorola
 
Použitie
Smartphone
 
Konštrukcia
Dotykový displej
 
Uhlopriečka displeja
6,2"
 
Typ displeja
IPS
 
Rozlíšenie v pixeloch
1080 x 2270
 
Procesor
Qualcomm SDM636 Snapdragon 636
 
CPU 
Octa-core 1.8 GHz Kryo 260
 
Operačná pamäť
4 GB
 
Veľkosť úložiska
64 GB
 
Operačný systém
Android 9.0 (Pie)
 
Kapacita batérie
3000 mAh
 
Zadný fotoaparát - duálny
16 Mpx + 5 Mpx
 
Predný fotoaparát
12 Mpx
 
Funkcie zariadenia 
- WiFi, WiFi Direct, hotspot
- GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO
- Bluetooth
- FM radio
- NFC
 
Senzory
Čítačka odtlačkov prstov, Senzor priblíženia, Akcelerometer, Senzor osvetlenia, Senzor hub, Gyroskop, Ultrazvukový senzor, magnetometer
 
Typ SIM karty
Nano SIM
 
Dual SIM
Áno
 
Rozmery
157 x 75,3 x 8,3 mm
 
Hmotnosť 
176 g 
 
Konektory
Port USB-C (na nabíjanie, prenos dát), USB 2.0, 3,5 mm konektor slúchadiel
 
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra