Motorola One 64GB Dual Sim Black

Motorola One 64GB Dual Sim Black

  • Kód: Motorola One
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Motorola
Cena: 215,90 EUR
POPIS
Motorola One 64GB Dual Sim Black
 
Veľká zábava na veľkej obrazovke. Pôsobivé portréty a selfie. Batéria s celodennou výdržou a nabíjanie turbopower™. Najnovšie aktualizácie, inovácie a funkcie od spoločností motorola a Google. Budete vždy pripravení. Oblé rohy a precízne vypracovaný dizajn 2,5D skla CorningⓇ GorillaⓇ Glass – je odolné, nádherné a pohodlne sedí v jednej ruke, takže sa môžete ponoriť do sveta hier, kníh, filmov a ďalšieho obsahu na veľkom 5,9" displeji Max Vision HD+. Na rozdiel od tradičných displejov ponúka displej Max Vision pomer strán 19 : 9, a tak toho uvidíte viac. Vďaka systému dvoch zadných fotoaparátov (13 MP + 2 MP) a 8 MP prednému fotoaparátu môžete snímať profesionálne fotografie. Zachytávajte portréty so selektívnym zaostrovaním. Selfie s rozostreným pozadím. So cinemagrafmi zachytávajte okamihy v pohybe. A pomocou funkcie Google Lens vyhľadávajte, čo vidíte. Používajte smartfón celý deň na jediné nabitie vďaka batérii s kapacitou 3 000 mAh. S technológiou turbopower™ získate výkon až na 6 hodín a stačí vám na to len 20 minút nabíjania. Dostávajte aktualizácie na najnovšiu verziu systému Android One.‡ Získate prístup k najnovším inováciám a budete tak mať istotu, že váš telefón funguje úplne plynulo. Vďaka mesačným bezpečnostným aktualizáciám sa chráňte pred online hrozbami.‡ Bezpečnosť je integrovaná v každej vrstve systému Android One, aby boli vaše zariadenie aj vaše osobné údaje v bezpečí. Funkcia Google Play Protect každý deň skenuje a overuje viac ako 50 miliárd aplikácií a využíva technológiu strojového učenia sa od spoločnosti Google, vďaka čomu je váš telefón v bezpečí. Vďaka 4 GB pamäti a osemjadrovému procesoru Qualcomm® Snapdragon telefón okamžite reaguje na dotyk. Rozdiel postrehnete pri hraní hier, sledovaní filmov a plnení si svojich povinností. Fotky Google vám poskytujú neobmedzený priestor na fotografie.††† S ukladacím priestorom s kapacitou 64 GB máte v telefóne množstvo priestoru na svoje skladby, videá či filmy. Ukladací priestor si môžete navyše rozšíriť až o 256 GB pomocou karty microSD. Funkcia Inteligentná karta SIM automaticky vyberie najvhodnejšiu kartu SIM na základe vašej histórie hovorov a operátora konkrétneho kontaktu a zaručí, že budete mať aktuálne k dispozícii najlepšiu dátovú technológiu, teda napríklad sieť 4G, 3G alebo Wi-Fi.
 
Značka 
Motorola
 
Použitie  
Smartphone
 
Konštrukcia  
Dotykový displej 
 
Uhlopriečka displeja  
5,9"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
720 x 1520
 
Typ displeja  
IPS
 
Procesor
Qualcomm Snapdragon 625
 
Frekvencia procesoru  
2,0 GHz
 
Počet jadier procesoru  
8 ×
 
Operačný systém
Android™ 8.1 Oreo
 
Veľkosť operačnej pamäte  
4 GB
 
Veľkosť úložiska  
64 GB
 
Slot pre pamäťovú kartu  
Micro SD
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
256 GB
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Nie
 
Kapacita batérie  
3000 mAh
 
Zadný fotoaparát
Hlavný: 13 MP PDAF (f2.0, 1,12 um), sekundárny: 2 MP (f2.4, 1,75 um), jeden blesk LED s rozsahom náhradnej teploty chromatickosti
 
Predný fotoaparát 
8 MP (f2.2, 1,12 um) s jedným bleskom
 
Funkcie mobilného zariadenia 
- WiFi, WiFi hotspot
- Bluetooth
- GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo
- NFC
 
Senzory zariadenia 
Čítačka odtlačkov prstov, snímač blízkosti, akcelerometer, snímač okolitého svetla, magnetometer, gyroskop
 
Siete
Siete a pásma
4G LTE (Cat4), UMTS/HSPA+, GSM/EDGE,
2G: pásmo GSM 2/3/5/8,
3G: pásmo WCDMA 1/2/4/5/8,
4G: pásmo LTE 1/2/3/4/5/7/8/28
 
Dual SIM
Áno
 
Typ SIM karty  
Nano SIM
 
Rozmery 
150 x 72 x 7,97 mm
 
Hmotnosť  
162g
 
Konektory  
Jack (3,5mm), USB-C

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra