Motorola One Hyper 128GB Dual Sim Blue

Motorola One Hyper 128GB Dual Sim Blue

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Motorola One Hyper

Chytrý telefón Motorola One Hyper
Ďalší z rodiny telefónov Motorola One, tentoraz Hyper, ktorý sa vyznačuje štýlovým dizajnom a predovšetkým vysúvacie selfie kamerou. A samozrejme má tiež veľmi pekný výkon, takže je to veľmi solídny zástupca triedy.
 
Veľký Total Vision displej
Displej Total Vision vám poskytne skvelé zážitky zo zábavy. S uhlopriečkou 6.5 "ponúka ohromný priestor pre to, čo máte radi a multitasking. Vďaka veľmi tenkým rámčekom zaberá väčšinu prednej plochy. Hry, webové stránky a zábava budú vyzerať jednoducho skvele ..
 
  • Rozlíšenie Full HD + (2340 x 1080p) a pomer strán 19: 9.
  • Jemnosť 395 ppi.
  • Vďaka vysúvací selfie kamere je bez výrezu alebo priestrelu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pop-up selfie kamera
Vyskakovacie selfie kamery prichádza stále viac do módy, tak ani Motorola nezostáva pozadu a One Hyper je vybavený touto vychytávkou s automatickým motorizovaným vysunutím.
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Dokonalé zábery z každého uhla pohľadu
One Hyper nezaujme len vysúvací selfie kamerou, ale aj vzadu nájdete peknú výbavu. Ľahko zachytíte nočné snímka s technológiou Quad Pixel hlavného fotoaparátu a s ultraširokouhlým fotoaparátom sa vám do záberu zmestí poriadny kus krajiny.
  • Hlavné 64 Mpx snímač s 16 Mpx výstupom technológie Quad Pixel 1.6um, svetelný objektív f / 1.9 a ostrenie PDAF.
  • Ultraširokouhlý fotoaparát 8 Mpx, uhol záberu 118 stupňov a objektív f / 2.2.
  • Predná kamera 32 Mpx 0.8um s objektívom f / 2.0 a technológií Quad Pixel 1.6um pre horšie svetelné podmienky s výstupom 8 Mpx.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výkon v každom ohľade
Vďaka veľmi silnému 8jádrovému procesora Qualcomm Snapdragon 675 a operačnej pamäte 4 GB je multitasking pre telefón hračkou. Všetku zábavu potom môžete zažívať vysokou rýchlosťou pripojenia LTE a dostatok priestoru poskytne interná pamäť 128 GB s možnosťou rozšírenia pamäťovou kartou. Komunikujte a bavte s perfektnou plynulosťou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dostatok energie
Potrebnú porciu energie vám zaistí batéria s kapacitou 4000 mAh. O výdrž na jedno nabitie sa tak v žiadnom prípade obávať nemusíte. Ak energie dôjde, nastupuje rýchle nabíjanie s nabíjačkou TurboPower, s ktorou nabijete telefón rýchlo a pohodlne.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.