MOTOROLA RAZR 6GB RAM 128GB Black

MOTOROLA RAZR 6GB RAM 128GB Black

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Motorola Razr 

Návrat legendárneho „véčka“ s ikonickým designom, teraz nabitým modernými technológiami. Pôvodný Razr bodoval vycibreným štýlom a nový Razr 2019 na tom nebude inak. Design sa Motorole skutočne podaril, avšak vnútri sa nachádzajú technológie súčasnosti. Čo je na novom Razri najzaujímavejšie? Parádny ohybný pOLED displej, ktorý radí tento telefón na technologickú špičku.

Hlavné prednosti

  • Inteligentný telefón s unikátnou „véčkovou“ skladacou konštrukciou.
  • Kombináciu pôdorysných rozmerov 72 x 94 mm a veľkosti obrazovky 6.2“ inde nenájdete.
  • Pohodlne sa vojde do vrecka
  • Svojim designom bude vždy pútať pozornosť
  • Solídny výkon platformy Snapdragon 710 a vysokej kapacity pamäte

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Technológia budúcnosti
Skladacie ohybné displeje sú nastupujúcou technológiou a prvé lastovičky sa začínajú objavovať medzi top telefónmi. Motorola sa touto novinkou zaradila po boku značiek Samsung a Huawei. Zvolila trochu inú koncepciu a vrátila sa ku klasickej „véčkovej“ konštrukcii, ktorá je kompaktná, ale vo chvíli keď telefón otvoríte, rozloží sa nádherná 6.2“ pOLED obrazovka 21:9 Cinemavision. V zloženom stave máte k dispozícii vonkajší dotykový displej Quick View 2.7“ gOLED. Čokoľvek sledujete na vonkajšom displeji sa po otvorení presunie na vnútorný displej, čo je veľmi praktické a pohodlné.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalitné fotoaparáty
Zachyťte krásne fotografie, ktoré môžete hrdo zdieľať s priateľmi. S umelou inteligenciou, nočným režimom, funkciou zvýraznenia farby, portrétnym režimom a ďalšími vychytávkami získate nevšedné fotografie v každej situácii.

  • Hlavný fotoaparát 16 MPx s body 1.22 um a objektívom f/1.7, elektronická stabilizácia, automatické zaostrenie Dual Pixel, laserové automatické zaostrenie a duálny CCT LED blesk.
  • Vnútorný fotoaparát 5 MPx s body 1.12 um a objektívom f/2.0, blesk pomocou obrazovky.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Precízny design
Skladacia konštrukcia je veľkou výzvou pre inžinierov, ktorým sa podarilo navrhnúť obdivuhodný pánt. V uzavretom stave na seba obe strany dokonalo dosadajú a v otvorenom stave len ťažko rozoznáte, že by bol displej niekedy preložený. Razr je jednoducho výnimočný. Zatvorený je extrémne kompaktný a otvorený ponúka všetko, čo čakáte od moderného inteligentného telefónu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výkon v každom ohľade
Nový Razr vám poskytne vynikajúci výkon v podobe 8jadrového procesora Qualcomm Snapdragon 710. Je založený na ôsmych jadrách Kryo 360 a grafickom akcelerátore Adreno 616, vďaka čomu ponúka ďalší nárast výkonu proti Snapdragonom rady 600. Procesor je doplnený operačnou pamäťou 6 GB a internou pamäčou 128 GB, takže vám poskytuje dostatok priestoru pre všetku zábavu a výkon pre multitasking. Komunikujte a bavte sa s perfektnou plynulosťou vďaka vysokej rýchlosti pripojenia LTE.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Stav výrobku NOVÝ

Uhlopriečka displeja 6,2 "

Operačná pamäť 6 GB

Vnútorná pamäť 128 GB

Rozlíšenie displeja 2142 x 876

Rozlíšenie zadného fotoaparátu 16 MPx

Rozlíšenie predného fotoaparátu 5 MPx

Kapacita batérie 2510 mAh

Vodeodolnosť NIE

Slot pre pamäťovú kartu NIE

Dual SIM NIE

Operačný systém ANDROID

Farba ČIERNA

Hmotnosť 205 g

Šírka 72 mm

Výška 172 mm

Hĺbka 6,9 mm

Distribúcia EU