Nokia 3.1 Dual Sim White

Nokia 3.1 Dual Sim White

  • Kód: Nokia 3.1
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Nokia
Cena: 95,00 EUR
OMC : 114,00 EUR ⓘ
POPIS
Nokia 3.1 16GB Dual Sim White
 
Nová Nokia 3 vyzerá a cíti sa prémiovo. Upriamuje pozornosť na jemné krivky a výrazné diamantové rezy hliníka. So svojim zakriveným chrbtom a tvarovaným displejom Corning® Gorilla® Glass, sa nová Nokia 3 pohodlne uchopí do ruky. Kompaktné zariadenie s maximálnym priestorom na obrazovke. Pomer 18: 9 v novom telefóne Nokia 3 je ideálny pre maximálne využitie svojho displeja 5,2 '' HD +, či už sledujete filmy alebo informačné kanály. 13-megapixelová zadná kamera s automatickým zaostrovaním s LED bleskom vám umožní zachytiť ostré fotografie, či už ste vonku alebo v interiéri. A 8 MP predná kamera s širokým zorným poľom s priemerom 84,6 stupňov je ideálna pre skupinové selfie. Výkonný procesor Octa-Core v novej Nokia 3 vám umožní zažiť viac, či už hráte hry AR, alebo multitasking medzi aplikáciami. Budete mať tiež bezpečný prístup k užitočným aplikáciám, ako je Google Pay. Android One prináša skúsenosti so softvérom navrhnutým spoločnosťou Google do novej  Nokia 3. Získajte všetko, čo chcete s jednoduchým a ľahko použiteľným rozhraním a s vyskúšanou sadou vopred nainštalovaných aplikácií a bezplatným neobmedzeným vysokokvalitným ukladaním fotografií  pomocou služby Fotky Google. Pravidelné aktualizácie zabezpečenia a dva roky inovácií OS znamená nové zariadenie Nokia 3 so systémom Android One, ktoré zostáva bezpečné a ponúka najnovšie inovácie spoločnosti Google, ako je optimalizácia pre asistenta Google.
 
 
Displej
Veľkosť a typ HD + 5,2 ''
Rozlíšenie 18: 9
Material Corning® Gorilla® Glass
 
Výkon
Operačný systém Android Oreo 8.0
CPU MT6750N Octa Core 1.5GHz
 
Pamäť
RAM 2 GB 
Vnútorná pamäť 16 GB e-MMC 5.1 / 32 GB e-MMC 5.1³
Slot karty microSD Podporuje až 128 GB
 
Fotoaparát
Primárna kamera 13 MP AF f / 2 
Predná strana kamery 8 MP FF f / 2 84.6 FoV
 
Sieť a konektivita
Sieťová rýchlosť LTE Kat. 4, 150Mbps DL / 50Mbps UL
WiFi 802.11 a / b / g / n / ac
Bluetooth® 4.2
GPS / AGPS + GLONASS + Beidou
 
Konektivita
Typ kábla Micro USB (USB 2.0)
 
Senzory
Snímač okolitého svetla, snímač vzdialenosti, akcelerometer, gyroskop, magnetometer
 
Batérie
Typ batérie Integrovaná batéria 2990 mAh
 
Rozmery a hmotnosť
146,25 x 68,65 x 8,7 mm
Hmotnosť 138,3 g
 

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra