NOKIA 800 Tough 512MB RAM 4GB Dual Sim Sand

NOKIA 800 Tough 512MB RAM 4GB Dual Sim Sand

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Nokia 800 Tough

Potrebujete sa pri svojej náročnej práci spoľahnúť na skutočne odolný mobilný telefón? Pokiaľ stavíte na klasiku s tlačidlami, je pre vás Nokia 800 Tough tým najlepším riešením. Ide totiž o špičkový mobil, ktorý sa pýši nadštandardnou odolnosťou aj bohatou funkcionalitou. Jeho prostredníctvom môžete nielen volať a písať SMS, ale aj fotiť, využívať cestovnú navigáciu či prechádzať internet a sociálne siete. Všetky spomínané funkcie máte k dispozícii aj v tých najextrémnejších podmienkach.

Prístroj spadá medzi dual SIM telefóny, a tak vám umožní používať 2 telefónne čísla naraz. Jeho robustná konštrukcia zahŕňa aj praktické bezpečnostné pútko, prostredníctvom ktorého si môžete mobil prichytiť na opasok alebo napríklad zavesiť na krk.

Obrnené telo a pestrá paleta funkcií – to je tlačidlový telefón Nokia 800 Tough.

Nekompromisná odolnosť
Tento mobilný telefón vyniká robustnou konštrukciou, vďaka ktorej je neuveriteľne odolný. Dôkazom toho sú oficiálne certifikáty o stupni krytia IP67 a splnenie náročnej armádnej normy MIL-STD-810G. Tieto osvedčenia zaručujú, že je prístroj odolný ako voči vode, tak voči prachu a pádom z výšky. A okrem toho dokáže pracovať aj v extrémnych teplotách (od -20 °C do +55 °C).

Pohodlné ovládanie
Aby sa vám mobil za všetkých okolností komfortne ovládal, je tento prístroj vybavený špeciálnym protišmykovým povrchom a tiež pogumovanými okrajmi. Skvele tak padne do ruky a vôbec nekĺže. Popritom disponuje veľkými plastickými tlačidlami, vďaka ktorým sa dá pohodlne ovládať aj v rukaviciach.

Internetové vychytávky
Aj keď je Nokia 800 Tough klasickým tlačidlovým telefónom, ponúka aj veľa vymožeností, ktoré sú inak výsadou smartfónov. Prístroj tak napr. pripojíte k internetu, a to ako cez Wi-Fi, tak aj prostredníctvom vysokorýchlostných mobilných 4G/LTE sietí. Môžete využívať celý rad populárnych aplikácií – v továrenskej verzii sú v mobile predinštalované aplikácie Facebook či WhatsApp. Ďalšie si môžete stiahnuť zo stále sa rozširujúceho obchodu.

Zabudnite na blúdenie
Ďalšou prednosťou tohto mobilu je aj integrovaný GPS modul. Vďaka nemu môžete prístroj využiť aj ako klasickú navigáciu – k dispozícii máte aj aplikáciu Map Google, takže už sa na svojich cestách len tak nestratíte.

Extrémna výdrž
Dôkazom toho, že je tento mobil určený na využitie v extrémnych podmienkach, je aj jeho špičková batéria s kapacitou 2 100 mAh. Jej zásluhou vydrží prístroj slúžiť v pohotovostnom režime cez 40 dní.

2 Mpx kamera
Nech už sa vydáte za akýmkoľvek dobrodružstvom, s týmto mobilom môžete svoje zážitky dôkladne zdokumentovať. Máte tu totiž k dispozícii aj vstavaný fotoaparát s rozlíšením 2 Mpx. Ten je vybavený aj výkonným LED bleskom, a tak s ním vytvoríte pekné zábery aj v horšom svetle.

Rýchly prístup k informáciám vďaka hlasovému ovládaniu
K výbave tohto odolného telefónu patrí aj špeciálne tlačidlo Asistenta Google. Po jeho stlačení môžete prístroju zadávať základné hlasové pokyny, čím si výrazne uľahčíte prácu. Jednoducho tak napr. zistíte aktuálnu predpoveď počasia, pošlete textovú správu alebo napríklad nastavíte cieľ GPS navigácie.


 

Značka
Značka Nokia
 
Displej
Veľkosť (") 2.4
Rozlíšenie 320 x 240 (QVGA)
dotykový Nie
 
Pamäť a úložisko
Operačná pamäť RAM (GB) 0.5
Vnútorná pamäť (GB) 4
Slot na pamäťovú kartu Áno
 
Operačný systém
Operačný systém Ostatné
 
Fotoaparát
Rozlíšenie - Hlavný (MPx) 2
Prisvetľovacia dióda Áno
 
Vlastnosti
Batérie kapacita (mAh) 2100
funkcia Bluetooth
Konektivita LTE (4G)
konštrukcia Klasická
použitie Klasický
Rozhranie Jack (3.5mm), USB micro
Typ SIM nanosím
Typ Dual-SIM Hybridný
Špeciálne vlastnosti Vodeodolný
Typ pamäťovej karty Micro SD
 
Rozmery
Šírka (mm) 62.1
Hrúbka (mm) 16.11
Výška (mm) 145.4
hmotnosť zariadenia
Hmotnosť (g) 161