ONEPLUS 8 Dual Sim 128GB Black

ONEPLUS 8 Dual Sim 128GB Black

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Oneplus 8
 

Jedinečný inteligentný telefón OnePlus 8

Privítajte už ôsmu sériu dlho očakávaných telefónov značky OnePlus. OnePlus 8 s 128GB internou pamäťou vás očarí nielen po dizajnovej stránke, ale predovšetkým totálne nekompromisnou výbavou a populárnou grafickou nadstavbou Oxygen OS.

 
 

Nádherný displej s 90Hz obnovovacou frekvenciou

Displej mobilného telefónu OnePlus 8 sa pýši uhlopriečkou 6,55“ s jemným rozlíšením 2400 x 1080 pixelov. Jedná sa o skvelé parametre, ktoré ešte umocňuje obnovovacia frekvencia 90 Hz. To znamená, že všetky animácie sú na mobilnom telefóne OnePlus 8 plynulejšie a príjemnejšie. V displeji telefónu budete mať k dispozícii integrovanú optickú čítačku odtlačkov prstov. OnePlus 8 disponuje jedným z najlepších displejov, ktorý sa dá v mobilnej platforme aktuálne využiť.

 

Vylepšený trojitý fotoaparát od Sony

Predošlá generácia telefónu OnePlus bola oceňované za skvelé výsledky v oblasti fotografovania. Novinka OnePlus 8 posúva kvalitu snímok ešte o trošku ďalej. Použitý snímač Sony IMX586 disponuje optickou aj elektronickou stabilizáciou, ale úplnou novinkou je špeciálne vyvinutý makro režim, nočný režim aj super slow-motion video so snímkovou frekvenciou až 240 FPS v rozlíšení 1080p.

 

16Mpx širokouhlý objektív

So šírkou záberu 116° a svetelnosťou f/2,2.

 

48Mpx všestranný objektív

Ideálny pre väčšinu situácií. Disponuje optickou stabilizáciou obrazu a svetelnosťou f/1,75.

 

Makro kamera

S rozlíšením 2 Mpx a svetelnosťou f/2,4. Hodí sa k zachyteniu blízkych predmetov.

 
 

Snapdragon 865

V rámci výkonu nie je o čom špekulovať. Telefón OnePlus 8 sa pýši vylepšeným 8jadrovým čipom Snapdragon 865, ktorý dopĺňa 8 GB RAM a parádnu internú pamäť s kapacitou 128 GB. To je výkon, ktorý vám stačí na dlhšiu dobu dopredu. Posilnený grafický čip Adreno 650 potom ponúka citeľne vyšší výkon ako u staršej generácie.

 
 

Podpora pre 5G siete

Súčasťou čipu Snapdragon 865 bude pochopiteľne aj 5G modem. Konkrétne ide o variant X55 s podporou prenosových rýchlostí na úrovni 7,5 Gbps (sťahovanie) a 3,0 Gbps (nahrávanie).

 

Veľká batéria s rýchlym dobíjaním

Batéria  s kapacitou 4300 mAh vám zabezpečí to, že sa pri používaní telefónu OnePlus 8 nemusíte nijako obmedzovať. Špeciálna technológia Warp Charge 30T behom necelej polhodiny zabezpečí nabitie batérie na 60%.
 
 

Operačný systém Oxygen OS: čistý Android nabudený kyslíkom

Oxygen OS oceníte v prípade, keď bude na konkurenčných telefónoch chýbať najnovšia verzia systému Android. Značka OnePlus je totiž v softvérovej oblasti možno najďalej zo všetkých výrobcov. Skvelým nápadom je napríklad ovládanie telefónu aj s vypnutou obrazovkou. Nakreslíte napríklad kruh a otvorí sa vám fotoaparát, načrtnutím šípky zase môžete preskakovať skladby v playliste. Je to jednoduché a veľmi návykové.

 

Stav výrobku NOVÝ

Uhlopriečka displeja 6,55 "

Operačná pamäť 8 GB

Vnútorná pamäť 128 GB

Rozlíšenie displeja 2400 x 1080

Rozlíšenie zadného fotoaparátu 48+16+2 MPx

Rozlíšenie predného fotoaparátu 16 MPx

Kapacita Batérie 4300 mAh

Vodeodolnosť ÁNO

Slot pre pamäťovú kartu NIE

Dual SIM ÁNO

Operačný systém ANDROID

Hmotnosť 180 g

Šírka 72,9 mm

Výška 160,2 mm

Hĺbka 8,1 mm

Distribúcia EU