OPPO Reno 3 128GB Dual Sim Sky White

OPPO Reno 3 128GB Dual Sim Sky White

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

OnePlus 8 Pro
 
Prémiový smartphone OnePlus 8 Pro
Privítajte už ôsmu sériu dlho očakávaných telefónov značky OnePlus. OnePlus 8 Pre vás očarí nielen po stránke dizajnu, ale predovšetkým úplne nekompromisná výbavou na čele s výkonným čipom Snapdragon 865, štvornásobnú kamerou, podporou 5G sietí, bezdrôtovým nabíjaním aj populárne grafickú nadstavbou Oxygen OS.
 
 
Luxusné 120Hz displej
Displej mobilného telefónu OnePlus 8 Pro sa pýši uhlopriečkou 6,78 "a mimoriadne jemným rozlíšením 3 168 × 1 440 pixlov. Kvalitu displeja ešte umocňuje 120Hz obnovovacej frekvencie. To znamená, že všetky animácie sú na mobilnom telefóne OnePlus 8 Pre plynulejšie a príjemnejšie. V displeji telefónu tiež budete mať k dispozícii integrovanú optickú čítačku odtlačkov prstov.
 
Vylepšený fotoaparát od Sony sa štvoricou kamier
Predchádzajúca generácia telefónu OnePlus bola oceňovaná za skvelé výsledky v oblasti fotografovania. Novinka OnePlus 8 Pro posúva kvalitu snímok ešte o kúsok ďalej. Použitý Snímač Sony IMX689 disponuje optickou aj elektronickou stabilizáciou a laserovým ostrením, ale úplnou novinkou je špeciálne vyvinutý makro režim, nočný režim i super slow-motion video sa snímkovou frekvenciou až 240 FPS v rozlíšení 1 080p.
 
48Mpx širokouhlý objektív
So šírkou záberu 119,7 ° a so svetelnosťou f / 2,2.
 
48Mpx všestranný objektív
Ideálne pre väčšinu situácií. Disponuje optickou stabilizáciou obrazu a svetelnosťou f / 1,78.
 
8 Mpx teleobjektív + 5Mpx IR šošovka
Prémiová kombinácia, ktorá ruka v ruke citeľne dopomôže ku skvelým fotografickým výsledkom.

 
 
Snapdragon 865
V rámci výkonu nie je o čom špekulovať. Telefón OnePlus 8 Pro sa pýši vylepšeným 8jádrovým čipom Snapdragon 865. To je výkon, ktorý vám stačí na dlhšiu dobu dopredu. Posilnený grafický čip Adreno 650 potom ponúka citeľne vyšší výkon ako staršie generácie.
 
 
Podpora pre 5G siete
Súčasťou čipu Snapdragon 865 bude pochopiteľne aj 5G modem. Konkrétne ide o variant X55 s podporou prenosových rýchlostí na úrovni 7,5 Gbps (sťahovanie) a 3,0 Gbps (nahrávanie).
 
Veľká batéria s bezdrôtovým dobíjaním
Batéria s kapacitou 4 510 mAh vám zaistí to, že sa nemusíte pri používaní telefónu OnePlus 8 Pro nijako obmedzovať. Špeciálna technológia Warp Charge 30T počas necelej polhodiny zaistí nabitie batérie na 60%. K dispozícii dostanete aj bezdrôtové nabíjanie s rýchlosťou až 30 W.
 
 
Operačný systém Oxygen OS: čistý Android nabudený kyslíkom
Oxygen OS oceníte v prípade, kedy na konkurenčných telefónoch stále bude chýbať najnovšia verzia systému Android. Značka OnePlus je totiž v softvérovej oblasti možno najďalej zo všetkých výrobcov. Skvelým nápadom je potrebné ovládanie telefónu aj s vypnutou obrazovkou. Nakreslíte treba kruh a otvorí sa fotoaparát, náčrtkom šípky zase môžete preskakovať skladby v playliste. Je to jednoduché a veľa návykové.

Stav výrobku NOVÝ
Uhlopriečka displeja 6,78 "
Operačná pamäť 12 GB
Vnútorná pamäť 256 GB
Rozlíšenie displeja 3168 x 1440
Rozlíšenie zadného fotoaparátu 48 + 8 + 48 + 5 MPx
Rozlíšenie popredného fotoaparátu 16 MPx
Kapacita Batérie 4510 mAh
vodeodolné ÁNO
Slot pre pamäťovú kartu NIE
Dual SIM ÁNO
Operačný systém ANDROID
Hmotnosť 198 g
Šírka 74,35 mm
Výška 165,3 mm
Hĺbka 8,5 mm
distribúcia EÚ
Doprava Bezplatne ÁNO