Realme X2 Pro 8/128GB Dual Sim White

Realme X2 Pro 8/128GB Dual Sim White

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Realm X2 PRE
 
Cez šesť palcov vo vrecku
Prvým a zrejme tým najviditeľnejším tromfom je skvostný 6,5palcový Super AMOLED displej, ktorého technológiu si X2 Pre vypožičala od Samsungu. Ten disponuje rozlíšením FHD + a jemnosťou 402 PPI. Veľmi praktickým sa ukáže skvelý kontrast v priamom slnečnom svite a pri dlhšom užívaní zasa oceníte redukciu modrého svetla. Ovšem tým najväčším plusom u displeja je jeho obrie plynulosť premenenia obrazov, ktorá dosahuje 90 Hz.
 
Bude vás päť
Perfektne kooperujúce päticou sa stanete vo chvíli, keď zapnete fotoaparát a stanete sa piatym členom do tímu štyroch objektívov. Vám stačí predstavivosť a štyri šošovky už sa postarajú o zvyšok. Najviac snímok obstará 64Mpx hlavný objektív, na priblíženie je tu teleobjektív so 13 MPx a 5násobným optickým a 20x hybridným zoomom, širokú kompozíciu vie širokouhlá 8 Mpx šošovka so záberom 115 ° a najspodnejšej 2Mpx foťák zvládne skvelé portréty.
 
855+
V trupe sa nemôže nachádzať nič iné ako jeden z tých najvýkonnejších dostupných procesorov na trhu - Snapdragon 855 +. Tento svalovec bol skonštruovaný pre rýchlosť a maximálny výkon pri tých najnáročnejších činnostiach ako multitasking, hry, VR pod. Verzia Snapdragon 855 + disponuje o 15% rýchlejším render grafiky ako pôvodný 855. U sledovanie videí alebo napríklad hranie hier prídu vhod tiež stereo reproduktory s perfektne vyladeným zvukom Dolby Atmos.
 
Z nuly na sto za ...
Typická kapacita batérie v X2 Pre dosahuje hodnotu 4 000 mAh, čo je hodnota, ktorá vám pri šetrnejším ovládaní vystačí pokojne na dva dni, avšak na dlho ho nestratíte z ruky, ani keď sa objaví na nabíjačke. S podporou obrieho 50W nabíjania je záležitosť dlhší polhodiny, než budete mať opäť 100% - teda z 0 na 100 za 35 minút.
 
                                                                      
Stav výrobku NOVÝ
Uhlopriečka displeja 6,5 "
Operačná pamäť 8 GB
Vnútorná pamäť 128 GB
Rozlíšenie displeja 2400 x 1080
Rozlíšenie zadného fotoaparátu 64 + 13 + 8 + 2 MPx
Rozlíšenie popredného fotoaparátu 16 MPx
Kapacita Batérie 4000 mAh
vodeodolné NIE
Slot pre pamäťovú kartu NIE
Dual SIM ÁNO
Operačný systém ANDROID
Hmotnosť 199 g
Šírka 76 mm
Výška 161 mm
Hĺbka 8,7 mm
distribúcia EÚ
Doprava Bezplatne ÁNO