Realme X2 Pro 8/128GB Dual Sim White

Realme X2 Pro 8/128GB Dual Sim White

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Realme
Cena: 427,00 EUR
OMC : 512,00 EUR ⓘ
POPIS
Realm X2 PRE
 
Cez šesť palcov vo vrecku
Prvým a zrejme tým najviditeľnejším tromfom je skvostný 6,5palcový Super AMOLED displej, ktorého technológiu si X2 Pre vypožičala od Samsungu. Ten disponuje rozlíšením FHD + a jemnosťou 402 PPI. Veľmi praktickým sa ukáže skvelý kontrast v priamom slnečnom svite a pri dlhšom užívaní zasa oceníte redukciu modrého svetla. Ovšem tým najväčším plusom u displeja je jeho obrie plynulosť premenenia obrazov, ktorá dosahuje 90 Hz.
 
Bude vás päť
Perfektne kooperujúce päticou sa stanete vo chvíli, keď zapnete fotoaparát a stanete sa piatym členom do tímu štyroch objektívov. Vám stačí predstavivosť a štyri šošovky už sa postarajú o zvyšok. Najviac snímok obstará 64Mpx hlavný objektív, na priblíženie je tu teleobjektív so 13 MPx a 5násobným optickým a 20x hybridným zoomom, širokú kompozíciu vie širokouhlá 8 Mpx šošovka so záberom 115 ° a najspodnejšej 2Mpx foťák zvládne skvelé portréty.
 
855+
V trupe sa nemôže nachádzať nič iné ako jeden z tých najvýkonnejších dostupných procesorov na trhu - Snapdragon 855 +. Tento svalovec bol skonštruovaný pre rýchlosť a maximálny výkon pri tých najnáročnejších činnostiach ako multitasking, hry, VR pod. Verzia Snapdragon 855 + disponuje o 15% rýchlejším render grafiky ako pôvodný 855. U sledovanie videí alebo napríklad hranie hier prídu vhod tiež stereo reproduktory s perfektne vyladeným zvukom Dolby Atmos.
 
Z nuly na sto za ...
Typická kapacita batérie v X2 Pre dosahuje hodnotu 4 000 mAh, čo je hodnota, ktorá vám pri šetrnejším ovládaní vystačí pokojne na dva dni, avšak na dlho ho nestratíte z ruky, ani keď sa objaví na nabíjačke. S podporou obrieho 50W nabíjania je záležitosť dlhší polhodiny, než budete mať opäť 100% - teda z 0 na 100 za 35 minút.
 
                                                                      
Stav výrobku NOVÝ
Uhlopriečka displeja 6,5 "
Operačná pamäť 8 GB
Vnútorná pamäť 128 GB
Rozlíšenie displeja 2400 x 1080
Rozlíšenie zadného fotoaparátu 64 + 13 + 8 + 2 MPx
Rozlíšenie popredného fotoaparátu 16 MPx
Kapacita Batérie 4000 mAh
vodeodolné NIE
Slot pre pamäťovú kartu NIE
Dual SIM ÁNO
Operačný systém ANDROID
Hmotnosť 199 g
Šírka 76 mm
Výška 161 mm
Hĺbka 8,7 mm
distribúcia EÚ
Doprava Bezplatne ÁNO

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra