Realme XT 6/64GB Dual Sim Blue

Realme XT 6/64GB Dual Sim Blue

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Realme XT

Displej telefónu Reale XT Pearl blue vás vďaka svojmu špičkovému obrazu úplne vtiahne do všetkého, čo práve sledujete. Jeho čaro spočíva v moderných technológiách, ktoré mu dodávajú neuveriteľné farby a zaisťujú, že ponúkne optimálny obraz z akéhokoľvek uhla. Ďalšou prednosťou je veľkosť displeja 6.4 "a neobvyklé rozlíšenie 2340 x 1080, vďaka ktorému budete mať krásne jemný obraz. Displej spoločne s elegantným telom vytvárajú kombináciu, z ktorej nebudete môcť spustiť svoj zrak.
 
Brilantný výkon 8 jadier
O vysoký výkon telefónu reáli sa stará 8jadrové procesor na frekvencii 2.3 GHz, podporený 6 GB operačnej pamäte. Vďaka tomu si na 6.4 "displeji vychutnáte grafický festival aj v náročných hrách a ani viac spustených aplikácií naraz nebude predstavovať vôbec žiadny problém.
 
Základné fotoaparát pre príležitostné fotenie
Fotenie síce nie je primárny účel telefónu Real XT Pearl blue, napriek tomu vás v prípade potreby zachytiť výnimočnú chvíľu alebo uchovať dôležité dokumenty nenechá na holičkách. V jeho výbave nájdete 2, 64, 8 Mpx fotoaparát zaručujúce aspoň základné kvalitu snímok, ktoré navyše v pamäti telefónu nezaberú príliš veľa miesta.
 
Zachyťte svet okolo vás 2, 64, 8 Mpx fotoaparátom
Na kvalitu fotiek urobených mobilným telefónom Real XT Pearl blue sa môžete maximálne spoľahnúť. V každej situácii, a to dokonca aj za zhoršených svetelných podmienok, vykúzli 2, 64, 8 Mpx fotoaparát vysoko nadštandardné snímky, ktoré môžete s radosťou ukázať priateľom a pochváliť sa okamžite napríklad na sociálnych sieťach.
 
Úložný priestor pre vaše dáta
Všetky vaše dáta možno ukladať do vnútornej úložnej pamäte telefónu Real XT Pearl blue o nadštandardne vysokej kapacite 64 GB. To vám poskytne dostatok dôležitého priestoru pre vaše kontakty, aplikácie, fotografie, hudbu, videá i hry. Je však potrebné pamätať na to, že určitú časť kapacity si pre seba vždy zaberá operačný systém.
 
Gigant pre veľké úlohy
Ohromný pracovný priestor 6.4 palca, na ktorom sa nemusíte báť rozbehnúť ani tie najnáročnejšie úlohy, prináša mobilný telefón Real XT Pearl blue. Majte vždy absolútny prehľad a prehliadajte web, píšte si poznámky alebo hrajte hry s nevídaným komfortom. Ak hľadáte zariadenie s funkciami telefónu a takmer vlastnosťami tabletu, real naplní všetky vaše požiadavky bezo zvyšku. Rozmery telefónu napriek tomu nie sú nijako závratné, ako by sa mohlo zdať - činí 158.7 mm na výšku, 75.2 mm na šírku a 8.6 mm do hĺbky.
 
Telefón, o ktorom vo vrecku ani neviete
Dôležitú úlohu pri výbere telefónu hrá tiež celková hmotnosť, ktorá v prípade telefóne reáli XT Pearl blue činí 183 gramov. To znamená, že ani pri dlhodobej práci s telefónom nebudete v rukách pociťovať únavu a počas prenášania po vreckách ho takmer nebudete vnímať.
 
Novšie, rýchlejší, bezpečnejší
Android 9 Pie, taký je oficiálny názov novej verzie obľúbeného operačného systému Android. Tešiť sa môžete na hromadu noviniek, ktoré vám doslova vyrazia dych. Úplne prepracovaná je navigačná lišta, ktorá teraz novo podporuje gestá, ktorá navigačnú lištu zmení v jedno hlavné tlačidlo. Pohybom prsta hore pootvorte vylepšené multitasking okno, kde okrem posledných aplikácií nájdete aj Google vyhľadávanie a ikony piatich obľúbených aplikácií. Ďalšou novinkou je, že Android 9 Pie predpovedá, aké ďalšie akcie s telefónom budete vykonávať. Viac o systéme Android 9 nájdete v tomto samostatnom článku.
 
 • Rozmery 158.7 x 75.2 x 8.6 mm (6.25 x 2.96 x 0.34 in)
 • Hmotnosť 183 g (6.46 oz)
 • dual SIM
 • SUPER AMOLED displej
 • Rozlíšenie displeja 2340 x 1080
 • Gorilla Glass 5
 • Qualcomm SDM712 Snapdragon 712 (10 nm)
 • GPU Adreno 616
 • možnosť rozšírenia SD kartou
 • Zadné fotoaparát 64 + 8 + 2 + 2 Mpx
 • Predný fotoaparát 16 Mpx
 • Video 2160p @ 30fps, 1080p @ 30/60 / 120fps, 720p @ 960fps
 • Batérie 4000 mAh