Samsung Galaxy A3 A320F (2017) LTE 16GB Peach Cloud

Samsung Galaxy A3 A320F (2017) LTE 16GB Peach Cloud

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Samsung Galaxy A3 A320F (2017) LTE 16GB Peach Cloud
 
Jeden zo svojich hlavných tromfov neskrýva telefón Galaxy A3 (2017) v rukáve, ale dáva ho patrične na obdiv. Až sa do jeho displeja s rozlíšením 1280 x 720 (HD) zadívate, na vlastné oči pochopíte prečo. Na uhlopriečke 4.7" vám naservíruje dostatočne detailný obraz v príjemných farbách, aby každé jeho zapnutie prinášalo radosť. O vysoký výkon telefónu sa stará 8-jadrový procesor na frekvencii 1.6 GHz, podporený 2 GB operačnej pamäte. Vďaka tomu si na displeji vychutnáte grafický festival aj v náročných hrách a ani viac spustených aplikácií naraz nebude predstavovať vôbec žiadny problém. Prebuďte v sebe svoje umelecké ja a zachyťte všetky jedinečné momenty vo vašom živote. O detailné vykreslenie fotiek bez nutnosti softvérových úprav sa stará pokročilý 13Mpx fotoaparát, ktorým je Galaxy A3 (2017) vybavený. Kvalitný čip, optika a sofistikovaný systém ostrenia umožňujú fotiť aj za šera bez nepríjemného šumu či rozmazania.
 
Všetky vaše dáta možno ukladať do vnútornej úložnej pamäte s kapacitou 16 GB. To vám poskytne dostatok dôležitého priestoru pre kontakty, aplikácie, fotografie, hudbu, videá i hry. Je však potrebné pamätať na to, že určitú časť kapacity si pre seba vždy zaberá operačný systém. Galaxy A3 (2017) 16GB sa nebojí ísť proti prúdu a hoci trend modernej doby velí uhlopriečky displeja zväčšovať, Samsung svojim užívateľom ponúka 4.7" displej a parádnu výbavu nabitú v malom tele s kompaktnými rozmermi. Telefón sa vojde do každého vrecka, ľahko sa ovláda jednou rukou aj v menších dlaniach a počas prenášania o ňom nebudete ani vedieť. Čo viac si priať? Dôležitú úlohu pri výbere telefónu hrá tiež celková hmotnosť, ktorá v tomto prípade činí 135 gramov. To znamená, že ani pri dlhodobej práci s telefónom nebudete v rukách pociťovať únavu a počas prenášania po vreckách ho takmer nebudete vnímať.
 
Operačný systém Android vám poskytne úplnú slobodu a umožní nastaviť prakticky všetko, na čo si spomeniete. Ak niečo nevyhovuje, počas sekundy stiahnete iný motív či aplikáciu. O prísun energie sa postará batéria so skvelou výdržou 2350 mAh. Medzi dôležitú výbavu tiež patrí vstavaná GPS navigácia, ktorá vám pomôže dostať sa do správneho cieľa. Jednoduchý a rýchly prenos súborov, fotiek alebo videí zabezpečí technológia Bluetooth. Vďaka podpore rýchlych 4G LTE sietí si môžete vychutnávať rýchlosť pri streamovaní videí, sťahovaní alebo komunikácií s priateľmi. 
 
Značka
Samsung
 
Použitie
Smartphone
 
Konštrukcia
Dotykový displej
 
Odolnosť  
Vodoodolný, kovová konštrukcia 
 
Uhlopriečka displeja  
4.7" (120.4mm)
 
Rozlíšenie v pixeloch  
720 x 1280 (HD)
 
Typ displeja  
Super AMOLED
 
Typ procesora
Exynos 7870 
 
Frekvencia procesoru  
1,6 GHz
 
Počet jadier procesoru  
8 × 
 
Veľkosť úložiska  
16 GB
 
Veľkosť operačnej pamäte  
2 GB
 
Podpora pre pamäťové karty  
Áno
 
Slot pre pamäťovú kartu  
Micro SDXC 
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
256 GB 
 
Operačný systém
Android 6.0 
 
Kapacita batérie  
2350 mAh 
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Nie 
 
Max. dĺžka hovoru  
17 h 
 
Zadný fotoaparát 
- rozlíšenie 13 MPx
- svetelnosť f/1.9 
- automatické ostrenie
- blesk
 
Predný fotoaparát
- rozlíšenie 8 MPx
- svetelnosť f/1.9
 
Rozlíšenie pri nahrávaní videa
FHD (1920 x 1080) @30fps
 
Funkcie mobilného telefónu  
- WiFi 
- Wi-Fi Direct
- Bluetooth v4.2
- GPS, Glonass
- NFC 
- LTE (4G) 
 
Senzory zariadenia
- Akcelerometer
- Barometer
- Snímač odtlačkov prstov
- Gyroskop
- Geomagnetický senzor
- Hallový senzor
- Senzor priblíženia
- RGB svetelný senzor
 
Dual SIM
Nie
 
Typ SIM karty  
Nano SIM 
 
Rozmery 
Šírka 6,62 cm
Výška 13,54 cm 
Hĺbka 0,79 cm 
 
Hmotnosť  
138 g 
 
Konektory 
Jack (3,5mm), USB-C