SAMSUNG Galaxy A41 A415 Dual Sim 4GB RAM 64GB Blue

SAMSUNG Galaxy A41 A415 Dual Sim 4GB RAM 64GB Blue

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 228,00 EUR
OMC : 274,00 EUR ⓘ
Množstvo:  
  

POPIS

Samsung Galaxy A41

Ľahká konštrukcia a skvelá ergonómia
Galaxy A40 vám skvele padne do ruky. Je púhych 7,9 mm tenký a so svojou ergonomicky tvarovanou zadnou stranou sa vám bude výborne ovládať. K dispozícii máte z niekoľkých štýlových farebných spracovanie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Veľké zážitky na veľkom displeji
Ponorte sa do sveta zábavy na veľkom 6,1 "Infinity-U displeji Galaxy A41. Na obrazovke s technológiou Super AMOLED pred vami ožijú hrdinovia vašich obľúbených filmov, seriálov alebo hier vo vysokom rozlíšení Full HD +.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Profesionálne fotovýbavy
S trojnásobným fotoaparátom Galaxy A41 vytvoríte fotky v tej najvyššej kvalite v akejkoľvek situácii. V jeho arzenálu nájdete 48Mpx hlavný objektív, 8 Mpx ultraširokouhlý objektív a 5Mpx Depth fotoaparát.
 
Ako ľudské oko
Ultraširokouhlý fotoaparát s 8 Mpx má 123 ° uhol záberu, ktorý je takmer identický s ľudským okom. Celú scénu teda môžete zvečniť na fotke presne tak, ako ju sami vidíte. Každý okamih vášho dňa môžete zachytiť vo vysokých detailoch s 48Mpx hlavným fotoaparátom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Upravujte hĺbku ostrosti
Presuňte všetko podstatné na fotke do popredia. Galaxy A41 s 5Mpx Depth fotoaparátom vám umožňuje rozmazať pozadie fotky, a zbaviť sa tak rušivých elementov. Hĺbku ostrosti môžete upravovať priamo vo fotoaparáte alebo až v galérii po uloženie snímky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Predný fotoaparát s vysokými detailmi
S 25Mpx predným fotoaparátom budete ľahko vytvárať fresh obsah na sociálne siete. Funkcia Živé zaostrenia dokáže rozmazať pozadie záberu, aby ste na snímke ešte viac vynikli. Čakajú na vás nielen selfies, ale aj Vlog, stories alebo videohovory s priateľmi v tej najvyššej kvalite.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Silná hardware výbava
Plynulý multitasking, zatiaľ čo máte na pozadí spustenú náročnú hru? Pre Galaxy A41 žiadny problém. Je vybavený pokročilým osmijádrovým procesorom a 4 GB RAM, ktoré vám poskytnú skvelý výkon, ktorý je podporený gamingovými funkciami Game Booster a Frame Booster. Tie vám okrem prehľadného herného rozhrania poskytujú plynulejší a živší obraz aj v tých najdynamickejších akciách. Game Booster tiež na základe vašich používateľských zvykov optimalizuje výkon batérie a pamäti. Všetok zábavný obsah môžete uložiť na 64GB internej úložisko, ktoré je možné rozšíriť až o ďalších 512 GB s microSD kartou. Zábavu po celý deň si užijete vďaka veľkej batérii s kapacitou 3 500 mAh a rýchlym 15W nabíjaním.
 
Biometria a Samsung Knox
Od prvého zapnutia je váš Galaxy A41 chránený bezpečnostné platformou Samsung Knox, ktorá ho chráni pred malwarom a ďalšími hrozbami na hardvérové ​​i softvérové ​​úrovni. O jej spoľahlivosti svedčí aj to, že jej dôverujú a využívajú veľké medzinárodné spoločnosti alebo štátne inštitúcie. Na ďalšej vrstve ochrany vašich dát sa môžete ale aktívne podieľať aj vy. Stačí do telefónu nahrať svoj odtlačok prsta a môžete si byť istí, že sa k svojim dátam dostanete iba vy. Stačí len priložiť prst.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Stav výrobku NOVÝ
Úhlopříčka displeje 6,1 "
Operační paměť 4 GB
Vnitřní paměť 64 GB
Rozlišení displeje 2400 x 1080
Rozlišení zadního fotoaparátu 48+8+5 MPx
Rozlišení předního fotoaparátu 25 MPx
Kapacita Baterie 3500 mAh
Voděodolné NE
Slot pro paměťovou kartu ANO
Dual SIM ANO
Operační systém ANDROID
Hmotnost 152 g
Šířka 69,8 mm
Výška 149,9 mm
Hloubka 7,9 mm
Distribuce EU
Doprava Zdarma ANO
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra