Samsung Galaxy A6 Plus A605 (2018) 32GB Dual Sim Gold

Samsung Galaxy A6 Plus A605 (2018) 32GB Dual Sim Gold

  • Kód: Samsung Galaxy A6 Plus
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 210,60 EUR
POPIS
Samsung Galaxy A6 Plus A605 (2018) 32GB Dual Sim Gold
 
Galaxy A6+ vás už na prvý pohľad zaujme svojím Infinity displejom s pomerom strán 18,5:9. Telefón je vybavený rozsiahlou a takmer bezrámovou Super AMOLED obrazovkou, na ktorej uvidíte tie najjemnejšie detaily, vysoký kontrast a skutočne živé farby. Vždy, keď sa na displej pozriete, budete svedkom pohlcujúceho a ničím nerušeného zážitku. Rozžiarte svoje fotografie. Na prednom fotoaparáte Galaxy A6+ si môžete vybrať z troch úrovní intenzity blesku. Vaše snímky tak nebudú presvetlené ani plné nežiaducich odleskov, ale kvalitné a ostré vo dne v noci. Vaše zábery budú mať dostatok svetla bez ohľadu na to, kde fotografujete. O skvelú kvalitu fotografií sa postará 24Mpx predný fotoaparát s rýchlou a širokou clonou s hodnotou svetelnosti F/1,9. Pridajte do svojich fotografií viac kreativity. Galaxy A6+ ponúka niekoľko režimov fotografovania, veselé nálepky a rozmanité filtre, ktorými ozvláštnite každý záber. Telefón dokáže okrem toho vaše fotografie aj inteligentne roztriediť a usporiadať. Svoje fotografie a videá môžete upravovať pomocou najrozličnejších efektov a vytvoriť si tak vlastný originálny príbeh. A vďaka šikovnému usporiadaniu obsahu sa svojimi dielami jednoducho podelíte s rodinou a priateľmi. S Dynamickým režimom zaostrenia dokážete manuálne upraviť rozostrenie pozadia vašich fotografií už pri fotografovaní alebo pri následnej editácii.
 
Objavte efektívnejší spôsob práce s dvomi aplikáciami súčasne. Funkcia App Pair na Galaxy A6+ dokáže displej vášho telefónu šikovne rozdeliť na dve polovice a vy sa tak môžete venovať chatovaniu s priateľmi a zároveň sledovať obľúbené videá. Žiadna dôležitá informácia vám už neunikne. Galaxy A6+ využíva funkciu Always On Display. To znamená, že aj jeho vypnutá obrazovka vám na prvý pohľad ukáže najnovšie notifikácie, predpoveď počasia alebo presný čas. Nestrácajte čas neustálym zapínaním a vypínaním Wi-Fi. Galaxy A6+ si dokáže zapamätať miesta, na ktoré sa často pripájate a podľa potreby Wi-Fi pripojenie automaticky aktivuje. Užijete si tak nepretržitú konektivitu a navyše ušetríte spotrebu vašich mobilných dát. Oddeľte svoje súkromné správy od tých pracovných. S inteligentnou funkciou Dual Messenger dokážete jednoducho spustiť a používať dva rôzne účty komunikačných aplikácií súčasne. Všetko budete mať pritom stále jednoucho dostupné priamo z displeja telefónu. Zoznámte sa so svojim novým osobným trénerom. Galaxy A6+ vám umožní pomocou jednej praktickej aplikácie Samsung Health sledovať svoje aktivity, stravovacie návyky či režim vášho spánku.
 
 
Značka
Samsung
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej 
 
Odolnosť  
Vodeodolný
 
Uhlopriečka displeja  
6"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
2220 × 1080 (FHD+)
 
Typ displeja  
Super AMOLED
 
Procesor
Exynos 7870
 
Frekvencia procesoru  
1,8 GHz
 
Počet jadier procesoru  
8 × 
 
Operačný systém 
Android 8.0
 
Kapacita batérie  
3500 mAh
 
Veľkosť operačnej pamäte  
3 GB 
 
Veľkosť úložiska  
32 GB 
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
256 GB 
 
Zadný fotoaparát 
- rozlíšenie 16.0 Mpx + 5.0 Mpx
- svetelnosť (F) F1.7 , F1.9
- automatické ostrenie
- blesk
 
Predný fotoaparát 
- rozlíšenie 24 Mpx
- svetelnosť (F) F1.9
- blesk
 
Funkcie telefónu  
- WiFi, Wi-Fi Direct 
- Bluetooth 
- GPS, Glonass, Beidou
- NFC
 
Senzory zariadenia
- Akcelerometer
- Snímač odtlačkov prstov
- Geomagnetický senzor
- Hallový senzor
- Senzor priblíženia
- RGB svetelný senzor
- Gyroskop
 
LTE (4G)
Áno
 
Dual SIM
Áno
 
Typ SIM karty
Nano SIM 
 
Typ SIM slotu
SIM 1 + SIM 2 + MicroSD
 
Rozmery
Výška  160,2 mm
Šírka  75,7 mm
Hĺbka  7,9 mm
 
Hmotnosť  
191g 
 
Konektory  
Jack (3,5mm), USB micro

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra