Samsung Galaxy A8 A530 (2018) 32GB Dual Sim Black

Samsung Galaxy A8 A530 (2018) 32GB Dual Sim Black

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Samsung Galaxy A8 A530 (2018) 32GB Dual Sim Black
 
Vychutnajte si rozsiahly Infinity displej Galaxy A8. Veľký, prepracovaný displej sa rozprestiera po celej prednej časti telefónu a na jeho obrazovku sa nebudete môcť vynadívať. Ste vyznávačom výrazného štýlu alebo klasickej elegancie? Galaxy A8 je dostupný v rôznych farebných vyhotoveniach. Výsledkom prepracovaného dizajnu s ladnými krivkami je skutočne pohodlné uchopenie. Galaxy A8 je krásny telefón, ktorý nebudete chcieť pustiť z ruky. Infinity displej s pomerom strán 18,5:9 vás celkom vtiahne do toho, čo sa deje na obrazovke vášho telefónu. Najväčší displej v kategórii Galaxy A telefónov vám ponúkne rozšírené možnosti sledovania, ktoré sú zárukou ohromujúceho filmového zážitku. Infinity displej je v porovnaní s displejmi predchádzajúcich modelov dlhší, vďaka čomu si čítanie na telefóne vychutnáte bez zdĺhavého listovania. Bez ohľadu na to, či sledujete svoje sociálne siete, alebo si čítate novinový článok, uvidíte viac. S každým stlačením spúšte Galaxy A8 získate výnimočné fotografie. Duálny predný fotoaparát predstavuje nový spôsob zachytenia selfie a skupinových fotografií - dokáže zaostriť na vás aj vašich priateľov. Zadný fotoaparát so 16Mpx rozlíšením v ničom nezaostáva, zhotovené snímky sú ostré a jasné. Ozvláštnite svoje selfie a vyskúšajte na duálnom fotoaparáte funkciu Live Focus. Umožní vám jednoducho rozmazať pozadie, a tak vy aj vaši priatelia na každej fotografii zažiarite. Zaostrenie si môžete navyše prispôsobiť presne podľa vašich potrieb. A s použitím režimu Krásna tvár, budú vaše selfie dychberúce. Máte radi nočné fotografovanie? S Galaxy A8 sa vám podarí zachytiť jasne a ostro akúkoľvek fotografiu aj v horších svetelných podmienkach. Objektív zadného fotoaparátu sa vyznačuje svetelnosťou F1.7 a o 1,12 mikropixelov vyšším rozlíšením, ktoré sú spolu s väčším 1/2.8” senzorom zárukou ostrých a detailných fotografií.
 
Určite by ste chceli telefón, ktorý zvládne všetko, čo vám život prinesie. Galaxy A8 sa vyznačuje certifikáciou IP68, je odolný voči vode a prachu. To znamená, že daždivé počasie ani náhodné obliatie vodou vás pri používaní telefónu nebude obmedzovať. Galaxy A8 je ohodnotený certifikáciou IP68, čo znamená, že je odolný voči vode a vniknutiu prachu. Vodeodolnosť vychádza z testovacích podmienok, počas ktorých bol telefón ponorený do vody s hĺbkou 1.5 metra na 30 minút. Po ponorení alebo obliatí opláchnite telefón čistou vodou a vysušte ho handričkou z mikrovlákna. Certifikácia IP68 telefónu Galaxy A8 ho nechráni pred silným dažďom ani výrazným obliatím. Buďte informovaný bez toho, aby ste museli svoj telefón prebudiť. Funkcia Always On Display je vám neustále k dispozícii a dokáže vás informovať o aktuálnom dátume, čase, upozorneniach či úrovni nabitia batérie. Pracovné správy od tých súkromných odteraz oddelíte s ľahkosťou. Funkcia Dual Messenger vám umožní spravovať dva rozličné chatovacie účty vo vašej obľúbenej aplikácii. Celý proces je navyše tak jednoduchý, že inštaláciu zvládnete pohodlne aj z domovskej obrazovky. Na Galaxy A8 si môžete pohodlne vytvoriť bezpečnostný priečinok, ktorý ochráni všetky vaše osobné informácie. V telefóne vznikne oddelený priestor, ktorý vám umožní uloženie vašich osobných dát a postará sa o to, aby boli dostupné len vám. 
 
Šetrite svoje mobilné dáta a životnosť batérie. Inteligentné Wi-Fi ovládanie Galaxy A8 si zapamätá vaše predchádzajúce pripojenie na Wi-Fi a akonáhle budete v dosahu siete, vás k nej automaticky pripojí. A keď sa z dosahu vzdialite, Wi-Fi sa automaticky vypne, čím sa zvýši výdrž batérie. Odomknutie Galaxy A8 je tak jednoduché, ako odfotenie selfie či odobranie odtlačku prsta. S funkciou rozoznania tváre a so snímaním odtlačkov prstov bude prístup k vášmu telefónu rýchly a pohodlný za každých okolností. S Galaxy A8 a jeho 4GB RAM zvládnete plynulý multitasking či hranie hier. Všetky dôležité údaje môžete mať kedykoľvek na dosah vďaka microSD karte, s ktorou dokážete navýšiť úložisko telefónu až na 256 GB.
 
 
Značka
Samsung
 
Použitie
Smartphone
 
Konštrukcia
Dotykový displej
 
Odolnosť  
Vodoodolný, Kovová konštrukcia
 
Uhlopriečka displeja  
5,6"
 
Rozlíšenie displeja  
2220 x 1080 (FHD+)
 
Typ displeja  
Super AMOLED
 
Jemnosť displeja  
570 PPI
 
Procesor
Samsung Exynos 7885
 
Počet jadier procesoru  
8 ×
 
Frekvencia procesoru  
2,2 GHz
 
Veľkosť operačnej pamäte  
4 GB
 
Presná kapacita úložiska  
32 GB
 
Podpora pre pamäťové karty  
Áno
 
Slot pre pamäťovú kartu  
Micro SDXC
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
256 GB
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Nie
 
Kapacita batérie  
3 000 mAh
 
Operačný systém
Android
 
Zadný fotoaparát
- rozlíšenie 16.0 Mpx
- svetelnosť F1.7
- automatické ostrenie
- blesk
 
Predný fotoaparát - 
- rozlíšenie 16.0 Mpx + 8.0 Mpx
- svetelnosť F1.9 + F1.9
 
Maximálne rozlíšenie videa  
1920 × 1080 (Full HD)
 
Funckie zariadenia
- Lokalizačné služby - GPS, Glonass, Beidou  
- WiFi 
- Wi-Fi Direct
- Bluetooth v5.0
- NFC 
- VR-Ready
- Rýchle nabíjanie
- Bezdrôtové nabíjanie 
 
Senzory zariadenia
- Akcelerometer
- Barometer
- Snímač odtlačkov prstov
- Geomagnetický senzor
- Hallový senzor
- Senzor priblíženia
- RGB svetelný senzor
- Gyroskop
 
Dátové služby  
LTE (4G)
 
Dual SIM
Áno
 
Typ SIM karty  
Nano SIM
 
Rozmery 
Šírka  70,6 mm 
Výška  149,2 mm
Hĺbka  8,4 mm
 
Hmotnosť  
172 g
 
Konektory  
Jack (3,5mm), USB-C