Samsung Galaxy Grand Prime G531F LTE White

Samsung Galaxy Grand Prime G531F LTE White

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Samsung Galaxy Grand Prime G531F LTE White

Toto elegantné a moderné zariadenia od Samsungu prináša oproti jeho predchodcom mierne zmeny. Jedná sa predovšetkým o operačný systém Android 5.0 Lollipop a iný model 4jádrového procesora, ktorý mu umožňuje rýchlejšie chod a poskytuje tak mimoriadny výkon pre multitasking bez ohľadu na to, koľko aplikácií máte práve spustené. Rýchly dátový prenos prostredníctvom siete LTE vám umožní streamovať hudbu a videá nielen doma, ale aj na cestách.  Zaiste vás ohromí veľký 5 "displej. S telefónom môžete robiť veľa vecí: telefonovať, fotiť, prehrávať hudbu, prezerať si obrázky, komunikovať cez Skype a Facebook, natáčať videá a surfovať po internete cez Wi-fi sieť. Alebo buďte o krok napred. Stiahnite si najnovšie GPS navigáciu a používajte telefón ako chytrého pomocníka na cestách.

Telefón Galaxy Grand Prime je vybavený predným fotoaparátom s rozlíšením 5 Mpix. Vďaka širšiemu zornému poľu dostanete do záberu viac priateľov, takže držiak na autoportréty môžete nechať doma. Vysoké rozlíšenie je zárukou ostrejší a úžasnejšie fotografie, preto budú vaše autoportréty s priateľmi vyzerať lepšie ako doteraz.  Operačný systém Android 5.0 Lollipop prináša zvýšenie výkonu a podporu 64 bitového procesora. Iste vás poteší nastavenie dotykom. Môžete tak ľahko synchronizovať nastavenia a obnovovať dáta zo zariadení. To všetko vám zaručí funkcie Tap and Go. Zložky a ikony budú mať rovnaké usporiadanie, na aké ste boli zvyknutí na svojom predchádzajúcom zariadení.  O chod vášho prístroja sa postará batéria s kapacitou 2600 mAh. Zaručia vám tak dlhé hodiny pri sledovaní videa, počúvanie hudby a celkovom používaní smartphonu. Rozšírte dobu výdrže batérie. Pokiaľ je v nízkych hodnotách a vy potrebujete telefón ešte nejakú dobu používať, stačí, keď telefón prepnete do úsporného módu.

Vytvoriť lepší svet. Neskromná vízia, ktorá poháňa Samsung už od jeho vzniku v roku 1938. Odvaha investovať do vývoja nových technológií je pre firmu príznačná, ako dokladá rad vizionárskych riešení. V súčasnosti je skupina Samsung najväčšou spoločnosťou v Južnej Kórei a 3. najväčší celosvetový konglomerát meraný podľa tržieb. Spotrebitelia si spájajú Samsung v prvom rade s kvalitnou spotrebnou elektronikou. Všeobecne sú známe mobilné telefóny Galaxy, jedny z najlepších a zároveň najžiadanejších mobilných telefónov svojej triedy. Nemožno opomenúť ani špičkové televízory Samsung. Na tomto poli spoločnosť svojimi priehľadnými panelmi potvrdzuje odvahu vydávať sa po nevyšliapaných cestách. Pôsobnosť spoločnosti je však oveľa širšia. Je aktívna v strojnom a ťažkom priemysle, chemickom priemysle, v staviteľstve, maloobchode či finančných službách.

Použitie
Smartphone

Konštrukcia
Dotykový displej

Platforma
Google Android

Verzia operačného systému
Android 5.1

Uhlopriečka displeja
5"

Rozlíšenie v pixeloch
960x540

Typ displeja
PLS

Rozlíšenie štandardnej zadnej kamery
8 Mpx

Rozlíšenie prednej selfie kamery
5 Mpx

Funkcia fotoaparátu
Prisvetľovacia dióda, Automatické ostrenie

Maximálne rozlíšenie videa
Full HD - 1920 × 1080

Maximálna dĺžka hovoru
16 h

Kapacita batérie
2 600 mAh

Výdrž batérie
Maximálny – nad 6 h

Veľkosť úložiska
8 GB

Slot pre pamäťovú kartu
Micro SD

Maximálna veľkosť pamäťovej karty
64 GB

Frekvencia procesoru
1 200 MHz (1,2 GHz)

Počet jadier procesoru


Operačná pamäť
1 024 MB (1 GB)

Funkcia
Wi-Fi, BlueTooth, GPS, Predná kamera, Kalendár/Budík, Dotykový displej, Hudobný prehrávač, NFC

Podporované internetové protokoly
GPRS, EDGE, HSDPA, HSUPA, LTE (4G)

Typ SIM karty
Micro SIM

Konektory
Jack (3,5mm), USB micro

Rozmery
Šírka: 72,1 mm (7,21 cm)
Výška: 144,8 mm (14,48 cm)
Hĺbka: 8,6 mm (0,86 cm)

Hmotnosť
156 g

Alternatívne označenie výrobku:
Samsung Galaxy Grand Prime G531F LTE White, Samsung Galaxy Grand Prime, Grand Prime G531F, Samsung Grand Prime G531F