Pozor! Zmena otváracích hodín od 01.10.2018 do 31.10.2018:
PONDELOK – PIATOK: 09:00 – 16:00
SOBOTA – NEDEĽA: ZATVORENÉ
 
Pri objednávkach prijatých od 05.10.2018 - 09.10.2018 môže dôjsť k oneskoreniu dodania tovaru o 1-3 pracovné dni. Ďakujeme za pochopenie. 
 
 
 
 

 

Samsung Galaxy J3 J320 (2016) Dual Sim Black

Samsung Galaxy J3 J320 (2016) Dual Sim Black

  • Kód: Galaxy J3 2016 Dual Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 133,00 EUR
POPIS
Samsung Galaxy J3 J320 (2016) Dual Sim Black
 
Nový rad Samsung Galaxy J3 sa pýši prepracovanou prednou stranou so špičkovým 5"AMOLED displejom, ktorý vás ohromí živými farbami, vysokým kontrastom a perfektnou viditeľnosťou z rôznych uhlov. Vďaka tomu sa prehrávanie videa či prezeranie fotografií stane ozajstným zážitkom.  Vďaka užšiemu celočernému rámčeku so šírkou 4,56 mm poskytuje očarujúci zážitok zo širokouhlého obrazu. Pri hrúbke len 7,9 mm a šírke 71,05 mm sú telefóny radu Galaxy J3 znateľne užšie a kompaktnejšie ako kedykoľvek predtým. Okrem toho sú vybavené aj zúženým rámčekom (4,56 mm) a ergonomickým tvarom, takže skvele padnú do ruky. Svoj telefón teraz budete môcť používať dlhšiu dobu vďaka novej a vylepšenej batériu 2 600 mAh. Dochádza vám šťava? Žiadny problém! Znížte spotrebu batérie vďaka režimu vysokej úspory energie. Tento telefón je vybavený štvorjadrovým procesorom a pamäťou RAM 1,5 GB. Ohromujúci výkon tak máte na dosah ruky. Bavte sa pri prehliadaní internetu, sledovaní videí a hraní hier dych berúcou rýchlosťou. Interaktívna aplikácia Smart Manager umožňuje monitorovať a spravovať základné funkcie zariadenia v niekoľko málo dotykoch. Úroveň nabitia batérie, využitie úložiska, pamäte RAM a stav zabezpečenia môžete skontrolovať jediným pohľadom. Zadná časť telefónu je vybavená 8 Mpx fotoaparátom, s ktorým urobíte kvalitné a ostré fotografie. Na pohodlné fotenie aj za zníženého svetla je k dispozícii funkcia automatického ostrenia a presvetľujúca dióda. S prednou kamerou s rozlíšením 5 Mpx si vytvoríte úžasné selfie fotografie a je vhodná aj na videokonferencie.
 
 
Značka
Samsung
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej
 
Uhlopriečka displeja  
5"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
1280 × 720
 
Typ displeja  
AMOLED
 
Operačný systém
Android 5.1 (Lollipop) 
 
Frekvencia procesoru  
1,5 GHz
 
Počet jadier procesoru  
4 × 
 
Veľkosť úložiska  
8 GB
 
Veľkosť operačnej pamäte  
1,5 GB
 
Podpora pre pamäťové karty  
Áno
 
Slot pre pamäťovú kartu  Micro SDXC 
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
128 GB 
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
8 Mpx 
 
Rozlíšenie prednej kamery  
5 Mpx 
 
Funkcia fotoaparátu
- prisvetľovacia dióda 
- automatické ostrenie 
 
Maximálne rozlíšenie videa  
1280 × 720 - HD 
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Áno 
 
Kapacita batérie  
2 600 mAh 
 
Funkcie mobilného telefónu  
- WiFi 
- Bluetooth 
- GPS 
- GLONASS 
 
Senzory mobilného telefónu   
- Pohybový senzor
- Senzor priblíženia
 
Hmotnosť  
138 g 
 
Rozmery
Šírka  7,1 cm
Výška  14,23 cm 
Hĺbka  0,79 cm
 
Dátové služby  
UMTS (3G), LTE (4G) 
 
Dual SIM
Áno
 
Typ SIM karty  
2 x Micro SIM 
 
Konektory  
Jack (3,5mm), USB micro
 
 
 
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra