Samsung Galaxy J5 J530F (2017) Dual Sim Blue Silver

Samsung Galaxy J5 J530F (2017) Dual Sim Blue Silver

  • Kód: Samsung Galaxy J5 2017
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 153,50 EUR
POPIS
Samsung Galaxy J5 J530F (2017) Dual Sim Blue Silver
 
Štýl, ktorý ide ruka v ruke s funkciami. To sú nové modely telefónov Galaxy J5, ktoré vás zaujmú na prvý pohľad. Premyslený celokovový dizajn s fotoaparátom, ktorý nevystupuje zo zadnej strany telefónu dopĺňa 5,2-palcový HD displej, ktorý je chránený 2.5D sklom s vysokou odolnosťou. Interná kapacita Galaxy J5 v hodnote 16 GB je spolu s 2GB RAM predurčená na to, aby ste na telefóne mohli efektívne pracovať alebo sledovať filmy. A aby vás skutočne nič neobmedzovalo môžete kapacitu pamäte telefónu s microSD kartou rozšíriť až o 256 GB.
 
Všetky momenty vášho života zachytíte v perfektnej kvalite. Zadný 13Mpx fotoaparát telefónu Galaxy J5 s autofokusom a svetelnosťou v hodnote f/1.7 je zárukou toho, že vaše fotografie budú vyzerať skvele aj v horších svetelných podmienkach. Pri fotografovaní navyše môžete zmeniť umiestnenie spúšte, vďaka čomu zvládnete snímky zachytiť aj jednou rukou. S telefónom Galaxy J5 dokážete odfotiť také selfie, ktoré budú doslova žiariť farbami a navyše budú bohaté na detaily. Vďaka osvetleniu predného fotoaparátu sa odteraz v skvelej kvalite odfotíte dokonca aj v tme. A pre zachytenie tej najlepšej pózy môžete uzávierku fotoaparátu aktivovať len pomocou jednoduchého gesta.
 
Vaša práca na telefóne získa úplne nové rozmery. So službou Samsung Cloud objavíte široké možnosti zálohovania, synchronizácie a ukladania vašich dát. A pritom vôbec nezáleží na tom, kde sa práve nachádzate - všetko, čo potrebujete budete mať okamžite na dosah. Spôsob chatovania môžete prispôsobiť presne svojim potrebám. Samsung Galaxy J5 vám umožní jednoducho využívať dva rozdielne účty rovnakej aplikácie. Prepínanie medzi kontami ich správu a nastavenie zvládnete pokojne aj z domovskej obrazovky.
 
 
Značka 
Samsung
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej
 
Uhlopriečka displeja  
5,2"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
1280 × 720
 
Typ displeja  
Super AMOLED
 
Frekvencia procesoru  
1,6 GHz
 
Počet jadier procesoru  
8 × 
 
Veľkosť úložiska  
16 GB
 
Veľkosť operačnej pamäte  
2 GB
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Áno 
 
Operačný systém
Android 7.0 (Nougat) 
 
Kapacita batérie  
3 000 mAh 
 
Podpora pre pamäťové karty  
Áno
 
Slot pre pamäťovú kartu  
Micro SD
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
256 GB
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
13 Mpx
 
Rozlíšenie prednej kamery
13 Mpx
 
Maximálne rozlíšenie videa  
1920 × 1080 - Full HD 
 
Funkcie mobilného zariadenia 
- WiFi
- Wi-Fi Direct
- Bluetooth
- GPS
- GLONASS
- OTG
- LTE
- NFC
 
Senzory mobilného zariadenia 
- akcelerometer
- senzor priblíženia
- čítačka odtlačkov prstov
- gyroskop 
- geomagnetický senzor 
- hallový senzor
- RGB svetelný senzor
 
Typ SIM karty  
Nano SIM 
 
Konfigurácia kariet
Dual SIM + karta
 
Rozmery
Šírka  7,13 cm 
Výška  14,62 cm 
Hĺbka  0,80 cm 
 
Hmotnosť  
160 g 
 
Konektory  
Jack (3,5mm), USB micro
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra