Samsung Galaxy S6 Edge+ G928F 32GB Silver

Samsung Galaxy S6 Edge+ G928F 32GB Silver

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Samsung Galaxy S6 Edge+ G928F 32GB Silver

Vylepšený smartfón Samsung Galaxy S6 Edge+ prichádza s ešte väčšou uhlopriečkou ako jeho menší brat, tentoraz celých 5,7 palcov. Na tejto rozsiahlej obrazovke si spoľahlivo vychutnáte filmy a videá vo vysokej kvalite. Vďaka Quad HD rozlíšeniu 1440 x 2560 pixelov je rozbrazenie na tomto špeciálnom AMOLED displeji s oblými hranami ešte precíznejšie a ponúka skutočne ohromujúci zážitok. Hustota bodov na obrazovke predstavuje 551 ppi čo umožní detailné zobrazenie. Obrazovka disponuje multidotykovou technológiou pre čo najpresnejšie ovládanie. Zakrivený displej smartfónu Samsung Galaxy S6 Edge+ so sebou prináša okrem príťažlivého dizajnu aj rôzne vylepšenia v podobe aplikácii Edge. Tu si jednoducho zvolíte dôležité kontakty, ktoré budete mať na dosah prstov na okraji displeja a jednoduchým dotykom ich môžete kontaktovať. Umiestnenie kontaktov na oblej hrane je len na vašej voľbe. Pre pohodlné ovládanie tento model ponúka možnosť trojitého dotyku na Home tlačidlo. Telefón sa následne prenastaví na uľahčené ovládanie len jednou rukou.

Nielen dychberúci vzhľad vylepšeného smartfónu, no taktiež ohromujúci výkon. Samsung Galaxy S6 Edge+ dostal do svojej výbavy výkonný procesor Exynos 7420. Samsung bol pri voľbe procesora verný svojim výrobkom a nie je sa čo čudovať. CPU obsahuje osem jadier s taktom 2,1 GHz na štyri jadrá a 1,5 GHz na ostatné štyri jadrá. Zariadenie tak dosahuje skutočne rýchly a stabilný výkon. Prehliadanie internetu, hranie aj graficky náročných hier, či súčasné využívanie iných aplikácii bude plynulé ako nikdy predtým. Spoločnosť Samsung chce, aby ste si život užívali ešte viac a tak ponúka viac možností nabíjania smartfónu Samsung Galaxy S6 Edge+. Okrem klasického káblového nabíjania pomocou dodávanej USB nabíjačky je k dispozícii bezdrôtové nabíjanie. Smartfón jednoducho položíte na bezdrôtovú nabíjaciu podložku a vy sa zabávate ďalej. V porovnaní s inými modelmi tejto prémiovej značky zabezpečuje Samsung Galaxy S6 Edge+ naozaj rýchle nabitie – až 1,5 krát rýchlejšie. Vďaka dodávanej batérii má smartfón veľkú zásobu energie – kapacita batérie predstavuje 3000 mAh. Telefón vám tak bude k dispozícii po celý deň.

Vylepšený Samsung Galaxy S6 Edge+ taktiež ponúka asi najjednoduchší spôsob mobilných platieb. S platobnou aplikáciou podporujúcou MST (Magnetic Secure Transmission), NFC a platby pomocou čiarového kódu si vychutnáte naozaj pohodlné platenie. Aplikácia Samsung Pay robí peňažné transakcie ešte jednoduchšie, no zároveň aj bezpečné. Aplikácia neukladá ani nezdieľa žiadne informácie o uskutočnených platbách a vy ju tak môžete využívať bez obáv. Tento šikovný platobný systém funguje so všetkými MasterCard aj Visa kartami. Mobilný telefón Samsung Galaxy S6 Edge+ ponúka množstvo funkcií na ochranu dát pred potenciálnymi škodlivými útokmi. Hovoríme o funkcii KNOX, snímači odtlačkov prstov a možnosti virtuálneho šifrovania. Funkcia My KNOX je výborný softwér pre ochranu vášho zariadenia nielen v práci. Ponúka jednoduchý a bezpečný prístup k pracovným emailom a aplikáciam. Aplikáciu My KNOX si môžete bezplatne stiahnuť v Android obchode. Odtlačok prstov je tiež využívaný pri všetkých mobilných platbách,ktoré smartfónom uskutočníte, aby sa tak predišlo možným problémom.

Výrobca smartfónu si dal záležať aj na špičkovom prednom a zadnom fotoaparáte. Oba disponujú vyšším rozlíšením a svetelnosťou F1,9, vďaka čomu sú vytvorené fotografie oveľa ostrejšie a kvalitnejšie. V prípade predného fotoaparátu je to 5 Mpx a v prípade zadného celých 16 Mpx.  Najvyššiu kvalitu momentu zabezpečuje dokonca aj v tme. Zadný fotoaparát má integrovaný LED blesk pre osvetlenie portrétov. Zachytávajte všetky dôležité momenty jednoducho a kvalitne. Vytvorené zábery môžete jednoducho zdieľať s priateľmi cez rýchle 4G LTE pripojenie na internet. Všetky dáta, ako sú fotografie, filmy, hudba či videá si nájdu miesto vo vašom zariadení, pretože smartfón Samsung Galaxy S6 Edge+ disponuje dostatočne veľkou pamäťou. Vnútorná kapacita predstavuje 32 GB. Operačná pamäť telefónu má veľkosť 4 GB a je podporená operačným systémom Android vo verzii 5.1 – Lollipop. Android ponúka podhodlné uživateľské prostredie s jednoduchým ovládaním. V Android obchode tiež nájdete obrovské množstvo hier a zábavných, či užitočných aplikáci, ktoré čakajú len na vaše stiahnutie.

Uhlopriečka displeja
5,7"

Rozlíšenie v pixeloch
2560×1440

Typ displeja
AMOLED

Rozlíšenie štandardnej zadnej kamery
16 Mpx

Rozlíšenie prednej selfie kamery
5 Mpx

Funkcia fotoaparátu
Prisvetľovacia dióda, Automatické ostrenie, Záznam HD videa, Stabilizácia obrazu

Maximálne rozlíšenie videa
Quad HD - 2560 × 1440

Kapacita batérie
3 000 mAh

Výdrž batérie
Maximálny – nad 6 h

Frekvencia procesoru
2 100 MHz (2,1 GHz)

Počet jadier procesoru


Operačná pamäť
4 GB

Použitie
Smartphone

Konštrukcia
Dotykový displej

Funkcia
Wi-Fi, BlueTooth, GPS, NFC

Senzory
Pohybový senzor

Veľkosť úložiska
32GB

Platforma
Google Android

Verzia operačného systému
Android 5.1 (Lollipop)

Podporované internetové protokoly
LTE (4G)

Typ SIM karty
Nano SIM

Konektory
Jack (3,5mm), USB micro

Rozmery
Šírka: 75,8 mm (7,58 cm)
Výška: 154,4 mm (15,44 cm)
Hĺbka: 6,9 mm (0,69 cm)

Hmotnosť
153 g