Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Blue

Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Blue

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Blue
 
Revolučný dizajn Galaxy S8 vás zaujme na prvý pohľad. Každú časť displeja telefónu je prepracovaná a vďaka tomu si zážitok z prezerania vychutnáte skutočne naplno, takmer bez žiadneho rušivého orámovania. V porovnaní s ostatnými Galaxy smartfónmi rovnakých rozmerov, je displej Galaxy S8 skutočne najväčší. Nechajte sa uniesť obrazom veľkého displeja telefónu, ktorý vám aj napriek tomu padne perfektne do ruky. Galaxy S8 doslova prekračuje hranice smartfónov, a so svojím bezrámovým dizajnom vám dožičia pohľad na ničím nerušenú obrazovku s ladnými krivkami, ktoré plynule presahujú okraje telefónu. Tlačidlo Domov sa umiestnilo priamo na displej, na ktorom zostane skryté až do chvíle, do kým ho nebudete potrebovať. A takto získate na obrazovke ešte viac miesta. Nový dizajn obrazovky telefónu Infinity Display sa postará o ničím nerušený a úplne pohlcujúci zážitok. S Infinity Display spoznáte všetky výhody väčšieho displeja pričom zostanú zachované ideálne rozmery pre pohodlné ovládanie. Výnimočný dizajn určite oceníte. Jeho krivky Vám perfektne padnú do ruky. Ergonomický tvar zabezpečí skutočne praktické ovládanie za každých okolností. Elegantný dizajn nenaruší ani fotoaparát, pretože zo zadnej strany telefónu takmer nevystupuje. 
 
Svoj telefón používate neustále. A to je dôvod, prečo je Galaxy S8 vybavený prvým 10nm procesorom na svete. Vyniká rýchlosťou, skvelým výkonom a efektívnejším využitím batérie. Okrem toho získate aj možnosť úložný priestor rozšíriť či voľnosť pracovať vďaka certifikácii IP68 v daždi či prašnom prostredí (Galaxy S8 je ohodnotený certifikáciou IP68, čo znamená, že môžu byť ponorené do vody do hĺbky 1,5 metra na 30 minút a sú odolné voči vyššej koncentrácii prachu). Smartphone je kompatibilný s vysokorýchlostným LTE a Wi-Fi pripojením. Okrem toho pri použití Wi-Fi podporuje moduláciu 1024-QAM, s ktorou je, v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi, až o 20 % rýchlejší. Či už sťahujete objemné súbory, alebo chcete zdieľať svoj obsah - vždy dosiahnete maximálnu rýchlosť. Galaxy S8 budete môcť používať dlhšie ako predchádzajúce zariadenia. Vysoko pokročilý procesor je zárukou efektívnejšieho využitia batérie. Jej nabíjanie je vďaka možnostiam rýchleho nabíjania alebo pomocou bezdrôtového nabíjania skutočne jednoduché a maximálne praktické (bezdrôtová nabíjačka nie je súčasťou balenia). Pripojte kábel a nabíjajte. Vďaka rozhraniu USB-C už orientáciu nabíjacieho kábla telefónov Galaxy S8 a S8+ nemusíte vôbec riešiť.
 
Zachyťte život presne tak, ako sa odohráva. 12 Mpx zadný fotoaparát spolu s 8 Mpx predným fotoaparátom sú tak presné a rýchle, že vám neunikne ani ten najprchavejší okamih. Pre Galaxy S8 bol vyvinutý fotoaparát, ktorý funguje skvele vo dne v noci. Predný aj zadný fotoaparát dokáže zhotoviť tie najostrejšie snímky bez ohľadu na dennú dobu či okolité svetelné podmienky. S predným fotoaparátom odfotíte také selfie, ktoré budú chcieť zdieľať všetci vaši priatelia. S funkciou Smart Focus dokáže váš fotoaparát zaostriť na všetky osoby na fotografii. A to bez ohľadu na to, či smartfón držíte v ruke, alebo použijete selfie tyč. S technológia multi-frame processing zhotovíte vysoko kvalitné snímky za každých okolností. Tma nebude pre vaše fotografie prekážkou. Zadný fotoaparát dokáže aj za nepriaznivých svetelných podmienok zhotoviť skvelé zábery. Hodnota svetelnosti f/1,7 a pixely vo veľkosti 1,4 µm zaručia pre vaše fotky dostatok svetla za každých okolností. S Dual Pixel senzorom a kvalitnou optikou s vysokou svetelnosťou, dokáže fotoaparát ostriť rovnako rýchlo ako vaše oči. Výsledkom toho budú ostré snímky plné žiarivých farieb. Využite tiež bohaté možnosti fotoaparátu naplno. V režime Pro získate nad svojimi fotografiami absolútnu kontrolu. Upraviť môžete až 6 nastavení : ISO, rýchlosť uzávierky, hodnotu expozície, farebnosť, manuálne zaostrenie či vyváženie bielej. V režime selektívneho zaostrenia si pri zhotovení fotografie môžete sami vybrať hĺbku ostrosti a spôsob zaostrenia na popredie, pozadie alebo oboje.
 
Snímač očnej dúhovky zaisťuje ochranu telefónu pred neželaným záujmom. Vaše očné dúhovky sú rovnako jedinečné ako odtlačok prsta a je takmer nemožné ich napodobniť. Snímač očnej dúhovky zabezpečuje, že prístup k vášmu telefónu a jeho obsahu budú mať len vaše oči. Ak budete telefón potrebovať odomknúť skutočne rýchlo, skvelou alternatívou je funkcia rozpoznávania tváre.
 
 
Značka
Samsung
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej 
 
Odolnosť  
Vodoodolný, kovová konštrukcia 
 
Uhlopriečka displeja  
5,8"
 
Typ displeja  
AMOLED
 
Rozlíšenie v pixeloch  
2960 × 1440
 
Počet jadier procesoru  
8 x
 
Frekvencia procesoru
1,7 GHz
 
Operačný systém
Android 7.0 
 
Kapacita batérie  
3 000 mAh 
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Nie 
 
Veľkosť operačnej pamäte  
4 GB
 
Veľkosť úložiska  
64 GB
 
Slot pre pamäťovú kartu  
Micro SDXC 
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
12 Mpx
 
Rozlíšenie prednej kamery  
8 Mpx
 
Funkcia fotoaparátu  
- prisvetľovacia dióda
- autofocus
- opt. a softvérová stabilizácia obrazu
- nočný režim
- sekvenčné snímanie 
- umelecké filtre
- svetelnosť - f/1,7 
 
Funkcie mobilného telefónu  
- WiFi 
- Bluetooth 
- GPS 
- NFC 
- A-GPS 
- OTG 
- VR-Ready 
- WiFi hotspot
- rýchle nabíjanie 
- Bezdrôtové nabíjanie 
 
Senzory mobilného telefónu   
- pohybový senzor 
- digitálny kompas
- gyroskop
- svetelný senzor 
- senzor priblíženia
- snímač odtlačkov prstov
- skener očnej dúhovky 
 
Dátové služby  
LTE (4G) 
 
Typ SIM karty  
Nano SIM 
 
Hmotnosť  
155 g 
 
Rozmery
Šírka: 6,81 cm
Výška: 14,89 cm 
Hĺbka: 0,8 cm 
 
Konektory  
Jack (3,5mm), USB-C