Samsung Galaxy S8 Plus G955F LTE 64GB Silver

Samsung Galaxy S8 Plus G955F LTE 64GB Silver

  • Kód: Samsung Galaxy S8 Plus Silver
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 479,70 EUR

 

POPIS
Samsung Galaxy S8 Plus G955F LTE 64GB Silver
 
Samsung Galaxy S8+ patrí medzi najpokročilejšie smartfóny od Samsungu a prináša kopu inovácií. Bol navrhnutý presne tak aby, aby ho bez problémov zvládol úplne každý, má praktický dizajn a intuitívne ovládanie. Obrazovka Galaxy S8+ predstavuje spojenie technologickej inovácie a dych berúceho dizajnu. Jeho 6,2“ veľká obrazovka patrí medzi tie najväčšie spomedzi smartphonov s podobnými rozmermi na trhu. Základní Full HD+ rozlíšenie sa dá v nastaveniach zmeniť na ešte detailnejšie WQHD+. Fotografie vytvorené prostredníctvom Galaxy S8 budú vyzerať skvele vo dne v noci, v šere aj v ostrom svetle. Vďaka vynovenému 12 Mpx fotoaparátu jednoducho odfotíte všetko, čo uvidíte. Zadný fotoaparát s Dual Pixel senzorom a kvalitnou optikou s vysokou svetelnosťou umožňuje vyfotiť snímky prvotriednej kvality. Predný 8 Mpx fotoaparát je navyše vybavený autofokusom, ktorý Vám vytvorí ostrejšie a živšie selfie.  Rozsiahle možnosti manuálnych úprav nastavení fotoaparátu sú samozrejmosťou. Pokročilé technológie zaručujú vášmu smartphonu vždy maximálnu úroveň ochrany, ktorú zabezpečuje Samsung Knox. Aplikovaný je na úrovni čipu telefónu. Okrem toho má telefón aj ďalšie spôsoby odomykania, ako napríklad otlačok prsta alebo snímač očnej dúhovky. Každá dúhovka je totiž úplný unikát. Smartphone sa tak dá odomknúť iba pomocou Vášho oka. Galaxy S8 spolu s S8+ sú prvé  smartphony na trhu, ktoré disponujú 10nm mobilným procesorom. Ten im okrem vysokého výkonu prináša až o 20 % efektívnejšiu spotrebu energie, a teda aj vyššiu životnosť batérie. Podporuje rýchlejšiu konektivitu v podobe LTE kategórie 16 a 1024-QAM Wi-Fi a majú certifikáciu IP68.
 
 
Značka
Samsung
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej 
 
Odolnosť  
Vodoodolný, Kovová konštrukcia 
 
Uhlopriečka displeja  
6,2"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
2960 × 1440
 
Typ displeja  
AMOLED
 
Operačný systém 
Android 7.0 
 
Kapacita batérie  
3 500 mAh 
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Nie 
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
12 Mpx
 
Rozlíšenie prednej kamery  
8 Mpx
 
Funkcia fotoaparátu 
- prisvetľovacia dióda 
- autofocus
- nočný režim
- sekvenčné snímanie 
- umelecké filtre 
- opt. a softvérová stabilizácia obrazu
 
Maximálne rozlíšenie videa  
3840 × 2160 - Ultra HD 
 
Svetelnosť  
f/1,7 
 
Frekvencia procesoru  
2 350 MHz
 
Počet jadier procesoru  
 
Veľkosť úložiska  
64 GB
 
Veľkosť operačnej pamäte  
4 GB 
 
Slot pre pamäťovú kartu  
Micro SDXC 
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
256 GB 
 
Funkcie mobilného zariadenia 
- WiFi
- Bluetooth
- GPS
- GLONASS
- NFC
- A-GPS
- OTG
- WiFi hotspot 
- rýchle nabíjanie
- VR-Ready
- bezdrôtové nabíjanie
- LTE
 
Senzory mobilného zariadenia 
- pohybový senzor 
- digitálny kompas
- gyroskop 
- svetelný senzor
- senzor priblíženia
- snímač odtlačkov prstov
- skener očnej dúhovky 
 
Rozmery
Šírka: 7,34 cm 
Výška: 15,95 cm 
Hĺbka: 0,81 cm 
 
Hmotnosť  
173 g 
 
Typ SIM karty  
Nano SIM 
 
Konektory  
Jack (3,5mm), USB-C


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra