Sony Xperia 5 128GB Dual Sim Blue

Sony Xperia 5 128GB Dual Sim Blue

  • Kód: Sony Xperia 5
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Sony
Cena: 578,00 EUR
OMC : 694,00 EUR ⓘ
POPIS
Sony Xperia 5 128GB Dual Sim Blue
 
Širší záber, tenší dizajn
Vychutnajte si skvelú kvalitu sledovania na úžasnom displeji CinemaWide ™ 21: 9. Nasnímajte akúkoľvek scénu s perfektným zaostrením vďaka fotoaparátu s tromi objektívmi a nechajte sa uniesť najnovšími zvukovými technológiami. Xperia 5 vám prináša najnovšie zážitky zo sveta Sony v elegantnom dizajne, ktorý skvele padne do ruky.
 
Tri fotoaparáty, tri objektívy, nekonečné možnosti
S širokouhlým 16mm objektívom, univerzálnym 26mm objektívom a portrétovým 52mm teleobjektívom budete pripravení na každú príležitosť. Vďaka pokročilým technológiám z fotoaparátov Sony Alpha môžete využiť automatické ostrenie Eye AF alebo optickú stabilizáciu SteadyShot ™ aj pre krásne plynulé videá.
Procesor BIONZ X ™ pre mobilné zariadenia prináša tie najlepšie technológie z fotoaparátov Sony Alpha. Okrem ostrenia Eye AF a nasnímania až 10 sn./s vrátane AE / AF je tu aj odstránenie šumu z dát RAW a rad rozšírených nastavení manuálneho režimu, vďaka ktorým získate slobodu pri fotografovaní aj pri slabom osvetlení s minimálnym šumom.
 
Natáčajte filmy ako profesionáli
Spoločne s vývojármi digitálnych filmových kamier Sony sa vytvoril režim Cinema Pro, ktorý vychádza z funkcií kamier používaných profesionálnymi filmármi. Môžete využiť farebné predvoľby Look, pomer strán 21: 9, 4K HDR a 24 sn./s.
 
Pozdvihnite hranie na vyššiu úroveň
Displej CinemaWide 21: 9 je perfektný pre hranie hier, pretože poskytne širší a voľnejší pohľad do herného prostredia. Originálne aplikácie Game Enhancer ešte zosilnia zážitok hry - aj jeho zdieľanie.
 
Špičkový výkon
Neprekonateľný výkon mobilnej platformy Qualcomm® Snapdragon ™ 8558 dopĺňa multi-gigabitové pripojenie 4G, až o 45% rýchlejší procesor, až o 20% rýchlejší GPU a úspornú spotrebu.
 
Rýchle nabíjanie, kedykoľvek je potrebné
Xperia 5 sa dodáva s rýchlonabíjačkou, s ktorou nabijete na 55% už za 30 minút. Táto technológia nabíjania udrží batériu vo forme dlhšie. Funkcia Ochrana batérie zabraňuje prebíjaniu telefónu a Adaptívne nabíjanie Xperia monitoruje počas nabíjania telefón a zabezpečuje, aby sa batéria nepreťažovala.
 
Značka
Sony
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej 
 
Uhlopriečka displeja  
6,1" 
 
Rozlíšenie displeja      
2 520 × 1 080
 
Typ displeja  
OLED
 
Veľkosť operačnej pamäte  
6 GB
 
Vnútorná pamäť  
128 GB
 
Slot pre pamäťovú kartu  
Áno - hybridný
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
512 GB
 
Procesor
Qualcomm Snapdragon 855
 
Počet jadier procesoru      
8 x
 
Frekvencia procesoru       
2,84 GHz
 
Operačný systém     
Android 9.0
 
Kapacita batérie   
3 140 mAh
 
Rozlíšenie zadného fotoaparátu - trojitý
12 Mpx + 12 Mpx + 12 Mpx
 
Rozlíšenie predného fotoaparátu 
8 Mpx
 
Maximálne rozlíšenie videa     
2160 × 3 840 px
 
Funkcie
- Wifi
- Bluetooth
- NFC
- GPS, GLONASS, A-GPS
- rýchle nabíjanie
- čítačka odtlačkov prstov na tele
 
Senzory
- kompas
- gyroskop
- barometer
- pohybový senzor
- priximity
 
Rozhranie     
Jack (3.5mm), USB C
 
Typ SIM karty   
Nano SIM
 
Rozmery 
Šírka 68 mm 
Výška 158 mm 
Hĺbka  8,2 mm
 
Hmotnosť     
164 g


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra