Sony Xperia E5 E3313 16GB Black

Sony Xperia E5 E3313 16GB Black

  • Kód: Sony Xperia E5
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Sony
Cena: 83,00 EUR
OMC : 100,00 EUR ⓘ
POPIS
Sony Xperia E5 E3313 16GB Black
 
Pôsobivý smartphone, ktorý vás bude neustále prekvapovať. Jeho silnou stránkou je výdrž batérie, ktorá zaisťuje pohodlné užívanie celé dva dni. Štvorjadrový procesor a veľká vnútorná pamäť nabáda k skúšaniu nových hier a sledovaniu videí. Xperia E5 ide s dobou a ponúka svojim užívateľom jednoduché zdieľanie fotografií a videí najbližším priateľom. Fotoaparát je vybavený automatickým zaostrovaním a bleskom pre dokonalé zachytenie významného okamihu. Výdrž batérie vám zaistí plynulé používanie celé dva dni. Model Xperia E5 je vybavený 16 GB vnútornou pamäťou, ktorú možno ďalej rozšíriť pomocou slotu na microSD karty o ďalších 200 GB. Zadný 13MP fotoaparát je vybavený automatickým zaostrovaním a vstavaným bleskom. Vďaka veľkému úložnému priestoru môžete fotiť každodenné momenty vášho života a deliť sa o ne s ostatnými. Predný 5MP fotoaparát je zase ideálnym nástrojom pre tvorbu selfie fotografií, ktoré budú vždy ostré a na úrovni.
 
Značka
Sony
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej 
 
Uhlopriečka displeja  
5" 
 
Rozlíšenie     
1280×720
 
Typ displeja  
IPS
 
Veľkosť úložiska  
16 GB
 
Slot pre pamäťovú kartu  
microSD
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
200 GB
 
Procesor
Mediatek 6735
 
Počet jadier procesoru      
4 x
 
Frekvencia procesoru       
1,3 GHz
 
Operačný systém     
Android 6.0
 
Kapacita batérie   
2700 mAh
 
Rozlíšenie zadného fotoaparátu  
13 Mpx
 
Rozlíšenie predného fotoaparátu 
5 Mpx
 
Bluetooth
Áno
 
Hlasové vytáčanie
Áno
 
Rozhranie     
Jack (3.5mm), USB micro
 
Typ SIM karty   
Nano SIM
 
Rozmery 
Šírka 69 mm 
Výška 144 mm 
Hĺbka 8,2 mm
 
Hmotnosť     
147 g


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra