Sony Xperia L1 G3311 Black

Sony Xperia L1 G3311 Black

  • Kód: Sony Xperia L1
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Sony
Cena: 124,00 EUR
OMC : 149,00 EUR ⓘ
POPIS
Sony Xperia L1 G3311 Black
 
Smartphone Sony Xperia L1 vás dostane svojou spoľahlivou výbavou a dostupnou cenou. Telefón disponuje displejom s 5,5“ obrazovkou s rozlíšením 1280 x 720 pixelov, a preto vám vie poskytnúť dostatočne detailný obraz v príjemných farbách. Užijete si vynikajúce podanie farieb, široké pozorovacie uhly a vysoký kontrast. Teraz môžete od obrazu vo svojom telefóne očakávať oveľa viac. Sony Xperia L1 dokáže všetko čo od neho očakávate. Ak potrebujete vyriešiť pracovné záležitosti, môžete sa vždy spoľahnúť na vysokú výkonnosť zabezpečovanú 4-jadrovým procesorom na frekvencii 1,45 GHz. Smartphone disponuje operačnou pamäťou o kapacite 2 GB, čo zabezpečuje plynulý chod všetkých najčastejšie používaných aplikácií. Môžete tak pohodlne hrať hry, telefonovať, sledovať videá na YouTube, fotiť, prehrávať hudbu, prezerať obrázky, cestovať s GPS navigáciou, komunikovať cez Skype a Facebook, natočiť videá alebo surfovať po internete. Všetko je podporované vnútornou pamäťou 16 GB a slotom pre karty Micro SDXC . Vďaka vysokorýchlostnému pripojeniu LTE si môžete vychutnať zábavu na plný plyn. Chcete zachytiť všetky jedinečné momenty vo vašom živote? O detailné vykreslenie fotografií bez nutnosti softvérových úprav sa postará pokročilý 13Mpx fotoaparát, ktorým je Xperia vybavená. Kvalitný čip, optika a sofistikovaný systém ostrenia umožňujú fotografovať a zachytiť bez nepríjemného šumu alebo rozmazania. Xperia L1 bola navrhnutá tak, aby skvele padla do ruky a ľahko sa ovládala. Tomu zodpovedajú aj jej rozmery. Telefón môžete jednoducho ovládať jednou rukou a bez problémov sa vám vojde do každého vrecka. Operačný systém Android vám poskytne úplnú slobodu. Android verzia 7.0 vám pomôže uľahčiť každodenné činnosti, zvýšiť pracovnú efektivitu a sprostredkovať pestrú škálu zábavy. 
 
Značka 
Sony
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej
 
Uhlopriečka displeja  
5,5"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
720 × 1280
 
Typ displeja  
IPS
 
Procesor
MediaTek MT6737T
 
Frekvencia procesoru  
1,45 GHz
 
Počet jadier procesoru  
4 ×
 
Veľkosť úložiska  
16 GB
 
Veľkosť operačnej pamäte  
2 GB
 
Podpora pre pamäťové karty  
Áno
 
Slot pre pamäťovú kartu  
Micro SDXC 
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
256 GB 
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Nie 
 
Kapacita batérie  
2620 mAh 
 
Operačný systém
Android 7.0 
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
13 Mpx 
 
Rozlíšenie prednej kamery  
5 Mpx 
 
Funkcia fotoaparátu  
- Prisvetľovacia dióda
- Automatické ostrenie
 
Funkcie zariadenia 
- WiFi, WiFi hotspot
- Bluetooth
- GPS
- NFC
- Split Screen
 
Senzory zariadenia  
- Pohybový senzor
- Digitálny kompas 
- Senzor priblíženia 
- svetelný senzor
 
LTE (4G)
Áno
 
Typ SIM karty  
Nano SIM
 
Dual SIM
Nie
 
Rozmery
Šírka  7,4 cm 
Výška  15,1 cm 
Hĺbka  0,87 cm 
 
Hmotnosť  
180 g 
 
Konektory
Jack (3,5mm), USB-C


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra