Sony Xperia X 32GB Black

Sony Xperia X 32GB Black

  • Kód: Sony Xperia X Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Sony
Cena: 112,00 EUR
OMC : 134,00 EUR ⓘ
POPIS
Sony Xperia X 32GB Black
 
 
Sony Xperia X vyniká svojím 5" displejom s vysokým rozlíšením 1920 x 1080 (FullHD), spolu s elegantným telom vytvárajú kombináciu, z ktorej nebudete môcť spustiť oči. Výkonný procesor disponuje 6-jadrovým procesorom s frekvenciou 1,4 GHz. Čip sa môže oprieť o 3 GB operačnej pamäte, takže pri práci s telefónom nebude prakticky ničím obmedzovaný. Na 5-palcovej obrazovke si môžete vychutnať plynulý chod operačného systému Android aj počas hrania alebo spustenia náročnejších aplikácií. O vaše fotografie sa postará pokročilý fotoaparát s extrémne vysokým rozlíšením 23 Mpx, ktorým je SONY Xperia X vybavená. Kvalitný čip, optika a sofistikovaný systém ostrenia umožňujú fotografovať a zachytiť bez nepríjemného šumu alebo rozmazania. SONY Xperia bola navrhnutá tak, aby vám padla priamo do ruky a ľahko sa ovládala. Tomu zodpovedajú rozmery telefónu a taktiež veľmi obľúbená zobrazovacia plocha displeja 5“. Takže môžete telefón jednoducho ovládať jednou rukou. Operačný systém Android vám poskytne úplnú slobodu a umožní vám nastaviť prakticky všetko, načo si spomeniete. 
 
 
Značka
Sony
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej 
 
Uhlopriečka displeja  
5"
 
Rozlíšenie v pixeloch  
1920 x 1080 (FullHD)
 
Frekvencia procesoru  
1,4 GHz
 
Počet jadier procesoru  
6 x 
 
Veľkosť úložiska  
32 GB
 
Veľkosť operačnej pamäte  
3 GB
 
Podpora pre pamäťové karty  
Áno
 
Slot pre pamäťovú kartu  
microSD 
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
do 200 GB 
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Nie
 
Kapacita batérie  
2600 mAh
 
Operačný systém
Android 6.0
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
23 Mpx 
 
Rozlíšenie prednej kamery  
13 Mpx 
 
Prisvetľovacia dióda     
Ano
 
Funkcie     
Bluetooth, GPS, NFC, Wi-Fi, LTE, čitačka odtlačkov prstov
 
Rozhranie     
Jack (3.5mm), USB micro
 
Typ SIM karty   
Nano SIM
 
Rozmery
Šírka 6,94 cm
Hrúbka 0,79 cm
Výška 14,27 cm
 
Hmotnosť   
153 g


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra