Sony Xperia X 32GB Lime Gold

Sony Xperia X 32GB Lime Gold

Tento produkt sa
stal obeťou
svojej popularity
a je vypredaný

Zadajte svoj email:
 
a oznámime Vám,
keď sa opäť naskladní
POPIS

Sony Xperia X 32GB Lime Gold
 
Tie najvzácnejšie okamihy bývajú súčasne tými, ktoré je najťažšie zachytiť. Aby sme vám pomohli získať zábery, aké očakávate, urobil sme náš vlajkový fotoaparát rýchlejším a chytrejším ako kedykoľvek predtým - s ešte kratšou reakčnou dobou a ešte inteligentnejším ostrením.
 
Zaostrené na budúcnosť
Náš fotoaparát v smartfóne fotí ostrejšie vďaka predvídaniu pohybu
Technológia Smart Capture smartphonu Xperia X pomáha v boji s rozmazanými snímky. Nová technológia Sony Smart Capture vďaka prediktivnímu hybridnému automatickému ostrenie umožňuje vybrať objekt alebo osobu a automaticky ich sledovať a udržiavať zaostrené. Teraz bude váš objekt stále ostrý, aj keď sa bude pohybovať, a aj tie nejnepředvídatelnější scény budete môcť zachytiť s takými ostrými detailmi. Mrknite a máte to Fotoaparát s rozlíšením 23 MP pre tých najprchavejšie okamihy Náš doteraz najrýchlejší fotoaparát zvládne prechod od pohotovostného režimu k získania snímku za menej ako 0,6 sekundy. Vďaka tomuto rýchlemu spúšťanie, bleskovému hybridnému automatickému ostrenie a zrýchlenému spracovanie obrazu môžete zachytiť všetko, čo vám doteraz unikalo. Selfie, ktorá přezáří všetky ostatné Fotografovať selfie v slabom svetle nie je jednoduché, ale Xperia X si poradí aj s touto výzvou. S 13 megapixelmi a presláveným snímačom Sony s vysokou citlivosťou sa predný fotoaparát postará o ostré snímky v každú dennú dobu. Niet divu, že s ním chcete tráviť čas Nielen vďaka kovovej zadnej strane bez škár je dizajn smartphonu Xperia X nepopierateľne ohromujúce. A vďaka zaobleným skleneným okrajom displeja a optimálnej veľkosti 5 "je rovnakým potešením ho držať, ako sa na neho pozerať.
 
Sadne ako uliaty
Dizajn, ktorý stiera hranice medzi vami a vaším telefónom
Smartphone Xperia X sme navrhli tak, aby pohodlne zapadol do vašej dlane, do vašich zvykov aj do vášho štýlu. Zdokonalili sme používateľské rozhranie, ktoré je teraz intuitívnejšie ako kedy predtým a pokračujeme v dizajnovej rade, ktorá všetko vyjadruje svojou jednoduchosťou. Vyberte si zo štyroch farieb - uhľovo čiernu, bielu, limetkovo zlatou alebo ružovo zlatú. Každá z nich bola zvolená tak, aby doplnila váš osobitý štýl, ale neprekrývala ho. Batéria s vyšším IQ Xperia X využíva technológiu Sony Smart Battery Management, ktorá zaistí dva dni používania na jedno nabitie a zároveň predlžuje životnosť batérie.
 
Nebežte pre nabíjačku. Behajte ďalej.
Batéria, ktorá vám vydrží celé dni
Málokedy je vhodná doba na to, aby vám došla batéria. Ani uprostred kondičného behu, ani uprostred konferenčného hovoru. Maratónsky batérie smartphonu Xperia X vám zaistí bez problémov dva dni * bežného používania na jedno nabitie, môžete teda zvládnuť viac vecí, ktoré máte radi. Skúmajte viac, prepájajte sa viac a keď večer zabudnete telefón nabiť, nič hrozné sa nedeje. Udržte svoju batériu dlhšie vo forme Každé nabíjania je pre váš telefón ako vitamínová infúzie. Zatiaľ čo väčšina batérií pre smartphony rýchlo stráca svoju maximálnu kapacitu, Xperia X má batériu s našou doteraz najdlhšou životnosťou. Priekopnícka funkcie Qnovo Adaptive Charging nabíja batériu zdravším spôsobom. Počúvajte vo vysokom rozlíšení Vďaka technológii Hi-Res Audio a podpore digitálneho potlačenia hluku môžete hudbu počúvať tak, ako by mala znieť, a vypnúť pritom všetko rušenie z okolia. Farby nad slnko jasnejšie Všetko, čo na tomto Full HD displeji vidíte, je jasnejšie a živšie vďaka technológiám vyvinutým pre televízory Sony BRAVIA ®. Pokračujte v hre kdekoľvek s funkciou PS4 ™ Remote Play sa môžete k systému PS4 pripojiť zo svojho smartphonu - a vziať si hru so sebou do inej miestnosti.
 
Značka
Sony
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej 
 
Uhlopriečka displeja  
5" 
 
Rozlíšenie     
1920 x 1080 
 
Typ displeja  
IPS
 
Veľkosť operačnej pamäte  
3GB
 
Veľkosť úložiska  
32 GB
 
Slot pre pamäťovú kartu  
Micro SD
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
256 GB
 
Procesor
Qualcomm MSM8956 Snapdragon 650
 
Počet jadier procesoru      
6 x
 
Frekvencia procesoru       
až do 1,8 GHz
 
Operačný systém     
Android 6.0 (Marshmallow)
 
Kapacita batérie   
2620 mAh
 
Rozlíšenie zadného fotoaparátu  
23 Mpx
 
Rozlíšenie predného fotoaparátu 
13 Mpx
 
Funkcie mobilného zariadenia
- GPS 
- WiFi 
- bluetooth 
- NFC 
- 3G/LTE 
- microUSB 
- čítačka odtlačkov prstov
- akcelerometer, gyroskop,barometer,kompas
 
Konektivita     
LTE (4G), UMTS (3G)
 
Rozhranie     
Jack (3.5mm), USB micro
 
Typ SIM karty   
Nano SIM
 
Rozmery 
Šírka 69 mm 
Výška 143 mm 
Hĺbka 7,7 mm
 
Hmotnosť     
153 g