Sony Xperia X 64GB Dual Sim Lime Gold

Sony Xperia X 64GB Dual Sim Lime Gold

  • Kód: Sony Xperia X 64GB Lime Gold
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Sony
Cena: 119,00 EUR
OMC : 143,00 EUR ⓘ
POPIS

Sony Xperia X 64GB Dual Sim Lime Gold

Nový smartfón SONY Xperia radu X vyniká v mnohých smeroch. Bola by škoda nezmieniť sa o jeho 5 palcovom kapacitnom IPS LCD dotykovom displeji so 16 mil. farbieb, ktorý má vysoké rozlíšenie 1080 x 1920 pixelov a technológiami X-Reality engine a Triluminos display pre dokonalejšie farby. Motorom smartfónu je procesor Qualcomm MSM8956 Snapdragon (64-bit, šesťjadro: Dual-core 1.8 GHz Cortex-A72 + Quad-core 1.4 GHz Cortex A-53). K dispozícii má 3 GB RAM pamäte a 64 GB pevnej internej pamäte s možnosťou rozšírenia cez microSD slot do 200 GB. Samozrejmosťou sú funkcie ako wi-fi s rozhraním a/b/g/n/ac, bluetooth 4.2, A-GPS, GLONASS, micro-USB, NFC a mnohé ďalšie. Sony Xperia X prináša dizajn, ktorý zotiera hranice medzi vami a vaším telefónom. Tvorcovia Sony navrhli smartfón Xperia X tak, aby pohodlne zapadol do vašej ruky, vašej rutiny a priblížil sa čo najviac vášmu vkusu. Vylepšili užívateľské rozhranie, aby bolo omnoho viac intuitívne ako kedykoľvek predtým, a pokračovali s formou, ktorá vystupuje svojou jednoduchosťou. Vyberte si zo štyroch farieb – grafitová čierna, biela, limetková zlatá alebo ružová zlatá. Každý z nich bol vybraný ako doplnok, aby obohatil Váš osobný štýl, bez nutnej zmeny. Nikdy nie je ten správny čas aby váš telefón skončil. Či už ste bežnými používateľmi, alebo ste hlboko ponorení do skupinového chatu, Xperia X má batériu so srdcom pre maratón, takže môžete robiť to, čo máte radi, dlhšiu dobu. Preskúmať viac, pripojiť sa viac, a nechať zatiaľ nabíjačku vo svojej taške. Každé dobitie je vitamínová bomba pre váš telefón. Zatiaľ čo väčšina batérií inteligentných telefónov rýchlo stráca na sile, Xperia X prináša doteraz najdlhšiu životnosť batérie. Nielen, že je životnosť batérie dlhšia než u ostatných smartfónov, ale tiež začleňuje novú technológiu na predĺženie stavu batérie po celú dobu svojej životnosti. Prelomové adaptívne nabíjanie Qnovo udržuje batériu pri nabíjaní v zdravej kondícii. Zatiaľ najchytrejší mobilný fotoaparát od spoločnosti SONY odhaduje pohyb už dopredu, aby bol obraz ostrejší. Smart Capture technológia telefónu Xperia X pomáha zahnať rozmazaný obraz. Táto technológia je súčasťou prediktívneho hybridného autofokusu zadnej kamery, ktorá Vám vám navyše umožní vybrať osobu či objekt a automaticky ho sledovať. Tak teda zostane Váš predmet v centre pozornosti, a to aj pri pohybe avšak pri najviac nepredvídateľných scénach zachytíte najostrejšie detaily. Stačí stlačiť tlačidlo fotenia a zadná 23 Mpix kamera v priebehu 0,6 sekúnd zachytí aj najrýchlejšie momenty. Má totiž omnoho rýchlejšie spracovanie sprevádzanú poprednou technológiou. Navyše predná 13 Mpix kamera umožňuje vďaka svojim presláveným senzorom pre nízku hladinu osvetlenia krásne a ostré selfie fotky aj v tmavom prostredí.

Uhlopriečka displeja
5 "

Poskytovaný OS
Android

Vnútorná kapacita pre ukladanie
64 GB

Slot pre pamäťovú kartu
Áno

Rozlíšenie hlavného fotoaparátu
23 MP

4G / LTE
Áno

Značka
Sony

Podporované video formáty
AVI, XviD, 3GPP, MP4, WEBM

Rozlíšenie displeja
1920 x 1080

Pomer strán
16:9

Dotyková technológia
Multi-touch

Typ dotykovej obrazovky
Kapacitné

Formáty prehrávania
MP3,eAAC+,WAV,Flac

Možnosti pripojenia
USB port pre nabíjanie: Áno
Profily Bluetooth: GAP, A2DP, AVRCP, HSF, SPP, OPP, HID, HSP, MAP, PAN, PBAP, GAVDP
USB verzia: 2.0
Konektor USB: Micro-USB
Bluetooth: Áno
USB port: Áno

Podporované zvukové formáty
3GPP, AIFF, AMR, FLAC, MP4, OGG, OPUS, OTA, SMF, WAV, XMF

GPS
Áno

Verzia operačného systému
6.0.1

Typ SIM karty
NanoSIM

Senzor priblíženia
Áno

Typ displeja
IPS

Kompatibilné pamäťové karty
micro SD

Maximálna podporovaná kapacita úložiska
200 GB

Slot pre pamäťovú kartu
Áno

Vnútorná operačná pamäť
3 GB

Kapacita batérie
2620 mAh

Životnosť batérie počas hovoru (2G)
10 hodín

Životnosť batérie v pohotovostnom režime (2G)
580 hodín

Pohotovostná doba (4G)
540 hodín

Doba prehrávania videa
10 hodina

Automatické zaostrovanie
Áno

Verzia Bluetooth
4.2

Podporované obrazové formáty
JPG

Rádio
FM rádio: Áno

Zabudovaný blesk
Áno

Rozlíšenie predného fotoaparátu
13 MP

Rozlíšenie hlavného fotoaparátu
23 MP

Typ blesku
LED-flash

Detekcia úsmevu
Áno

Siete
3G: Áno
Wi-Fi štandardy: 802.11b, 802.11n, 802.11a, 802.11ac, 802.11g
Podpora frekvenčného pásma 3G: 800,850,900,1700,1900,2100
2G pásma (primárna SIM): 850
4G štandardy: LTE
NFC: Áno
GSM (2G) štandardy: GSM, GPRS
3G štandardy: UMTS, HSPA
Podporované Wi-Fi: áno
4G / LTE: Áno

Navigácia
GLONASS: Áno
Asistované GPS (A-GPS): Áno
Elektronický kompas: Áno

Frekvencia procesoru
1,8 GHz

Typ procesoru
Qualcomm Snapdragon

Počet jadier procesora
6

MMS (Multimediálne správy)
Áno

Rozmery
Šírka 69 mm
Výška 143 mm
Hĺbka  7,7 mm

Hmotnosť (g)    
152 g 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra