Sony Xperia X Performance Lime Gold

Sony Xperia X Performance Lime Gold

  • Kód: Sony Xperia X Perform. Lime Gold
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Sony
Cena: 119,00 EUR
OMC : 143,00 EUR ⓘ
POPIS
Sony Xperia X Performance Lime Gold
 
 
Xperia X Performance sa pýši špičkovým fotoaparátom, ktorý je najmenší, najrýchlejší a najlepšie, aký doteraz vyrobili. Vďaka rýchlym reakciám, inteligentnejšiemu ostreniu a novej adaptívnej závierke získate lepšie snímky aj v tých najnáročnejších situáciách. Prediktívne hybridný autofokus využíva najnovšie fotografické technológie Sony, je majstrom pohybu. Vyberiete objekt a fotoaparát automaticky sleduje jeho pohyb a udržiava ho zaostrený. Zaostrenie zostáva presné a fotografovaný objekt ostrý.
 
Vezmite si smartphone Xperia X Performance do ruky a okamžite spoznáte jeho výnimočnosť - najmä zakrivený displej a neprerušovanú kovovú čerň. Farbu exkluzívneho povrchu môžete voliť medzi grafitovo čiernou a bielou. Alebo sa vydajte elegantnou cestou s limetkovo-zlatým alebo ružovo-zlatým farebným prevedením. Dizajn a štýl tohto smartphonu dokonale zapadne do vášho života i vkusu. Má zaoblené hrany a aj veľkosťou 5" sa veľmi dobre drží v ruke. Dokonca aj užívateľské rozhranie je vďaka novému vzhľadu a rýchlejším reakciám lepšie naladené na používateľa.
 
Xperia X Performance so svojím ultrarýchlym procesorom Snapdragon 820 a bleskovým pripojením k sieti cat9 1 poskytuje úplne novú úroveň výkonu, ktorá vás nikdy nesklame. Či už streamujete komédiu z Netflix alebo sťahujete svoj obľúbený podcast, nikdy nechcete na svoju zábavu dlho čakať. S najnovším procesorom Snapdragon 820 a nekompromisným sieťovým pripojením vám Xperia X Performance rýchlo prinesie médiá, na ktoré máte práve chuť, a zobrazí ich bez protivného zadrhávania a čakanie na dáta.
 
Značka
Sony
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej 
 
Uhlopriečka displeja  
5" 
 
Rozlíšenie     
1920 x 1080 (FullHD)
 
Typ displeja  
IPS
 
Veľkosť operačnej pamäte  
3GB
 
Veľkosť úložiska  
32 GB
 
Slot pre pamäťovú kartu  
Micro SDXC 
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
200 GB
 
Procesor
Qualcomm Snapdragon 820 Octu core 64-bit
 
Počet jadier procesoru      
4 x
 
Frekvencia procesoru       
2,2 GHz
 
Operačný systém     
Android 6.0 (Marshmallow)
 
Kapacita batérie   
2700 mAh
 
Rozlíšenie zadného fotoaparátu  
23 Mpx
 
Rozlíšenie predného fotoaparátu 
13 Mpx
 
Funkcie fotoaparátu
- prisvetľovacia dioda     
- automatické ostrenie 
- ostrenie detekciou fázového posuvu (PDAF)
 
Funkcie mobilného zariadenia
- GPS 
- WiFi 
- bluetooth 
- NFC 
- 3G/LTE 
- microUSB 
- čítačka odtlačkov prstov
 
Konektivita     
LTE (4G), UMTS (3G)
 
Rozhranie     
Jack (3.5mm), USB micro
 
Typ SIM karty   
Nano SIM
 
Rozmery 
Šírka 7,04 cm 
Výška 14,37 cm 
Hĺbka 0,87 cm
 
Hmotnosť     
165 g
 
 
Alternatívne označenia tohto výrobku:
Sony Xperia X Performance Lime Gold, Sony Xperia X, X Performance, X Performance


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra