Sony Xperia XA 16GB Dual Sim Black

Sony Xperia XA 16GB Dual Sim Black

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Sony
Cena: 126,00 EUR
OMC : 151,00 EUR ⓘ
POPIS

Sony Xperia XA

Vytvorený so zmyslom pre design a pohodlie
Smartphone Xperia XA vás určite nesklame. Má podmanivý displej, hladké zakrivené plochy a jeho veľkosť umožňuje pohodlné ovládanie jednou rukou.

Plynulosť, elegancia a komfort
Na tomto telefóne nenájdete žiadne hrany. Na displeji, plynule prechádzajúcom do zaobleného rámika, je sledovanie akéhokoľvek obsahu príjemné a prirodzené.

Farebné odtiene
Môžete si vybrať zo štyroch farebných prevedení – uhľovo čiernej, snehobielej alebo elegantnej limetkovej či ružovej. Farba nepokrýva len zadnú časť telefónu, ale nachádza sa aj okolo displeja a na obrazovke.

Fotoaparát, ktorý je vždy pripravený
Instantné fotografovanie vám umožní špeciálne tlačidlo pripravené zachytiť každý dôležitý okamih vášho života.

Zaostrite na detail
Hybridné zaostrovanie fotoaparátu dokáže za zlomok sekundy a bez rozmazania zmraziť každý akčný moment. Zaostrovanie pokrýva celú plochu záberu, takže sa môžete zamerať aj na objekt nachádzajúci sa v jeho samotnom okraji.

Nočná fotografia
Selfies z večierkov a zábery nočného mesta budú vďaka vysoko citlivým snímačom jasné a ostré. Nedostatok svetla je pre fotoaparát tohto mobilného telefónu hračkou.

Naozaj dobrý výkon
S plnou batériou telefón vydrží pracovať dva dni. Pokiaľ na to nemáte možnosti, aj 10 minút nabíjania postačí na 5,5 hodín činnosti smartphonu. Využívajte svoj nový mobilný telefón bez potreby neustáleho nabíjania. Počúvajte, telefonujte, zabávajte sa.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Operačný systém: Android
Uhlopriečka v palcoch: 5 "
Interná pamäť / ROM: 16 GB
Operačná pamäť / RAM: 2048 MB
Rozlíšenie fotoaparátu: 13,0
Konštrukcia telefónu: dotykový
Technológia displeja: IPS
Dotykový displej: áno
Videonahrávanie: áno
Autofokus: áno
Digitálny fotoaparát: áno
Wi-Fi: áno
Podpora siete: 3G
GPS: áno
Bluetooth: Áno
FM radio: áno
Slot na pamäťové karty: áno
NFC: áno
Počet jadier procesora: 8
Frekvencia procesora: 2000 MHz
Typ pamäťovej karty: microSDXC

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra