Sony Xperia XA2 32GB Dual Sim Black

Sony Xperia XA2 32GB Dual Sim Black

  • Kód: Sony Xperia XA2 Dual Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Sony
Cena: 245,20 EUR
POPIS
Sony Xperia XA2 32GB Dual Sim Black
 
S novinkou od SONY spravíte konečne svoje najlepšie snímky. Smartphone Sony Xperia XA2 má 23 Mpx fotoaparát so snímačom, Exmor RS™ a umožňuje tak nahrávať 4K videa so skvelou farebnosťou a zreteľnosťou, a to aj pri slabom osvetlení. Do vašich fotografií sa vojde ďaleko viac priateľov aj scenérie na pozadí vďaka super širokouhlému prednému fotoaparátu s rozlíšením 8 Mpx. Nová Xperia XA2 má 5,2 palcový bezrámčekový Full HD displej, ktorý prednú plochu vypĺňa až po okraj. Navyše, skvele padne do ruky. Telefón odomknete jednoduchým dotykom vďaka integrovanému snímaču odtlačkov prstov, takže sa k nemu dostanete naozaj len vy. Vychutnajte si zvuk stvorený na základe dlhoročných poznatkov spoločnosti Sony. Technológia Smart Amplifier, podporená funkciami CLEARAUDIO+ a Clear Bass, jemne vybrúsi vaše obľúbené skladby tak, aby bola zreteľná každá nota.
 
Vďaka batérii s vysokou kapacitou 3300 mAh si môžete so svojím smarphonom vychutnávať oveľa viac. Technológia inteligentného nabíjania pomôže udržať vašu batériu vo forme dlhšiu dobu. Surfujete na webe alebo hráte hry? Xperia XA2 využíva mobilnú platformu Qualcomm Snapdragon 630 pre úplne plynulý a bleskurýchly výkon. Šikovná Xperia XA2 má technológie, ktoré sa učia, akým spôsobom svoj smartphone využívate. Aplikácia Xperia Actions potom pomôže optimalizovať nastavenie, zatiaľ čo Xperia Tips vám poskytne užitočné rady, ako z telefónu získať ešte viac.
 
 
Značka
Sony
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej 
 
Odolnosť  
Tvrdený displej
 
Rozlíšenie displeja  
1920 × 1080
 
Typ displeja  
IPS
 
Uhlopriečka displeja  
5,2"
 
Procesor
Qualcomm Snapdragon 630
 
Počet jadier procesora  
8 ×
 
Frekvencie procesora  
2,2 GHz
 
Veľkosť operačnej pamäte  
3 GB
 
Presná kapacita úložiska  
32 GB
 
Slot pre pamäťovú kartu  
Micro SDXC
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
256 GB
 
Kapacita batérie  
3 300 mAh
 
Užívateľsky vymeniteľná batéria  
Nie
 
Operačný systém   
Android 8.0 (Oreo)
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
23 Mpx
 
Rozlíšenie prednej kamery  
8 Mpx
 
Funkcia fotoaparátu  
- Prisvetľovacia dióda
- Automatické ostrenie
 
Maximálne rozlíšenie videa  
1920 × 1080 (Full HD)
 
Svetelnosť  
f/2
 
Ostatné funkcie 
- rýchle nabíjanie
- WiFi
- Bluetooth 
- GPS, A-GPS, GLONASS
- NFC 
- FM Rádio 
- Split Screen
 
Senzory zariadenia  
- Pohybový senzor
- Digitálny kompas 
- Senzor priblíženia 
 
LTE (4G)
Áno
 
Dual SIM
Áno (Hybridný slot)  
 
Typ SIM karty  
Nano SIM
 
Rozmery 
Šírka  70 mm (7 cm)
Výška  142 mm (14,2 cm)
Hĺbka  9,7 mm (0,97 cm)
 
Hmotnosť 
171 g
 
Konektory  
Jack (3,5mm), USB-C

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra