Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 

Sony Xperia Z1 Purple

Sony Xperia Z1 Purple

  • Kód: Sony Xperia Z1 Purple
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Sony
Cena: 139,00 EUR
POPIS

Sony Xperia Z1 Purple

 

Jeden z najvybavenejších smartfónov súčasnosti Sony Xperia Z sa dočkal svojho nástupcu v podobe modelu Sony Xperia Z1, ktorý zo svojho predchodcu zachováva len to najlepšie a navrch pridáva početné vylepšenia. Tešiť sa tak môžete napríklad na špičkový fotoaparát s vysokým rozlíšením, kvalitný TRILUMINOS displej s jemným FullHD rozlíšením, zvýšenú odolnosť proti prachu a vode a samozrejme kvalitné spracovanie, ktoré pôsobí luxusným dojmom. Sony Xperia Z1 je teraz skrátka tým najlepším, čím sa spoločnosť Sony môže pochváliť a naozaj sa nemá za čo hanbiť.


Fantázii ani zábave sa s novou Xperia Z1 žiadne medze nekladú. Vo svojom vnútri totiž ukrýva jedno z najvýkonnejších procesorových riešení dneška. Štyri jadrá, ktoré tepú v procesore Qualcomm si spoločne so silnou grafickú častí Adreno poradia takmer so všetkým, čo vás napadne. Môžete plynule surfovať svetom internetu, robiť fotografie rýchlosťou svetla, hrať najnovšie hry, sledovať HD video a mnoho mnoho ďalšieho.

Ak vytvoríte fotografie s novým telefónom Sony Xperia Z1 a ukážete ich svojim známym, určite vám neuveria, že ste ich nasnímali smartfónom. Fotografie plné živých farieb, s minimom šumu a s maximálnou ostrosťou zaručuje profesionálna optika Sony G, Exmor RS snímač a obrazový procesor BIONZ známy z fotoaparátov Sony. Samozrejmosťou je tiež schopnosť natáčať video v rozlíšení FullHD a prisvetľovacia dióda.

Rovnako ako jej predchodca je i nová Xperia Z1 odolná proti vode a prachu. Certifikácia IP58 vám zaručí, že ani po 30 minútach sa do 1,5 metra ponoreného telefónu nedostane žiadna voda. Napriek tomu si však telefón zachováva veľký 5" displej s FullHD rozlíšením a technológiou diód TRILUMINOS, ktorá dotiahne obraz k úplnej dokonalosti po všetkých jeho stránkach.

Aby ste mohli mať celý svet multimédií stále pri sebe, môžete vnútornú pamäť s kapacitou 16 GB rozšíriť pomocou MicroSD kariet až na 64 GB. Na výmenu dát medzi telefónmi a na pripojenie najrôznejších periférií poslúži zabudovaný NFC čip alebo bezdrôtový Bluetooth.

Uhlopriečka
5"

Rozlíšenie v pixeloch
1080×1920

Typ displeja
TFT

Frekvencia procesoru
2 200 MHz (2,2 GHz)

Počet jadier procesoru


Operačná pamäť
2 048 MB (2 GB)

Farba
Fialová

Veľkosť úložiska
16 GB (16 384 MB)

Slot pre pamäťovú kartu
Micro SDXC

Maximálna veľkosť pamäťovej karty
64 GB

Funkcia
Wi-Fi, 3G, BlueTooth, GPS, FM Rádio, Predná kamera, Kalendár/Budík, Dotykový displej, Hudobný prehrávač, Svietidlo, NFC

Senzory
Pohybový senzor, Digitálny kompas, Gyroskop, Svetelný senzor, Senzor priblíženia

Podporované audio formáty
AAC, AAC+, FLAC, MIDI, MP3, WAV

Podporované video formáty
AVI, H.264, MP4

Integrované služby
Facebook, Twitter, Gmail, YouTube, Google Play, Google+

Rozlíšnie snímača fotoaparátu
20,7 Mpx

Funkcia fotoaparátu
Prisvetľovacia dióda, Automatické ostrenie, Záznam HD videa

Podporované internetové protokoly
GPRS, EDGE, UMTS (3G), HSDPA, HSUPA, LTE

Typ SIM karty
Micro SIM

Konektory
Jack (3,5mm), USB micro

Rozmery
Šírka: 73,9 mm (7,39 cm)
Výška: 144,4 mm (14,44 cm)
Hĺbka: 8,5 mm (0,85 cm)

Hmotnosť
169 g

 

Alternatívne označenia tohto výrobku:

Xperia Z1 Purple, Sony Z1 Purple, Sony Z1, Z1 Purple

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra