Sony Xperia Z5 E6633 Dual Sim White

Sony Xperia Z5 E6633 Dual Sim White

  • Kód: Sony Xperia Z5 Dual White
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Sony
Cena: 224,10 EUR
POPIS
Sony Xperia Z5 E6633 Dual Sim White
 
Xperia Z5 Dual vám umožní zachytiť tie najúžasnejšie okamihy, ktoré život prináša - skôr, ako zmiznú v nenávratne. S hybridným automatickým zaostrovaním je náš doteraz najlepší fotoaparát v smartfóne majstrom v presnosti a rýchlosti. Spoločne so snímačom s rozlíšením 23 megapixelov a päťnásobným priblížením dokáže Xperia Z5 verne zachytiť aj tie najprchavejšie okamihy. V iskrivej kvalite. A na prvý pokus. So smartphonom Xperia Z5 Dual sa čaro noci nevytratí. Vďaka obrazovému snímaču Sony novej generácie môžete zachytiť krásne nočné scény tak, ako ich vidíte. Bez obvyklého šumu a rozmazania. Xperia Z5 Dual prináša dizajn, ktorého prednosti môžete pocítiť na vlastnej koži. Kovový rámček s jemným vytlačeným logom. Hladké a jednoduché tvary. A zadná strana z matného skla, ktoré je jemné na pohľad aj príjemné na dotyk. Občas prší. Občas vám tiež spadne telefón do umývadla alebo ho niekto poleje pitím. Xperia Z5 Dual má špičkovú vodotesnú konštrukciu Sony a certifikáciu triedy krytia IP68 Pretože trocha vody by nemala zničiť celý deň. Tlačidlo zapnutia a vypnutia na smartfóne Xperia Z5 Dual obsahuje nový snímač odtlačkov prstov. Tlačidlo je intuitívne umiestnené na boku, takže môžete telefón uchopiť a bezpečne odomknúť jedným plynulým pohybom. Xperia Z5 Dual má vďaka prevratnej batérii dosť síl na dva dni bežného používania na jedno nabitie. Počúvajte viac hudby, volajte celé dni a zostaňte vonku bez obáv, ako dlho chcete. A keď potrebujete len rýchle doplnenie, Xperia Z5 Dual podporuje rýchle nabíjanie, ktoré vám po iba 45 minútach nabíjania zaistí celý ďalší deň používanie.
 
 
Značka
Sony
 
Použitie  
Smartphone 
 
Konštrukcia  
Dotykový displej 
 
Odolnosť  
Vodoodolný, tvrdený displej 
 
Uhlopriečka displeja  
5,2" 
 
Rozlíšenie v pixeloch  
1920 × 1080
 
Typ displeja  
IPS
 
Procesor
Qualcomm Snapdragon 810
 
Frekvencia procesoru  
2 GHz
 
Počet jadier procesoru  
8 × 
 
Veľkosť operačnej pamäte  
3 GB
 
Veľkosť úložiska  
32 GB
 
Slot pre pamäťovú kartu  
Micro SD 
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty  
200 GB 
 
Operačný systém 
Android 5.1 (Lollipop) 
 
Kapacita batérie  
2 900 mAh 
 
Rozlíšenie zadnej kamery  
23 Mpx 
 
Rozlíšenie prednej kamery  
5 Mpx 
 
Funkcia fotoaparátu 
- prisvetľovacia dióda 
- autofocus
- optická a softvérová stabilizácia obrazu
- svetelnosť f/2 
 
Maximálne rozlíšenie videa  
3840 × 2160 - Ultra HD 
 
DUAL SIM 
Áno
 
Typ SIM karty  
Nano SIM 
 
Funkcie mobilného zariadenia 
- VR-Ready
- WiFi
- Bluetooth
- GPS
- NFC
- A-GPS
- FM Rádio
 
Rozmery
Šírka  7,21 cm 
Výška  14,6 cm
Hĺbka  0,75 cm 
 
Hmotnosť  
156,5 g 
 
Konektory  
Jack (3,5mm), USB micro
 
 

Recenzie 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra