Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 
Pozor! Zmena otváracích hodín od 23.07.2018 do 03.09.2018:
PONDELOK – PIATOK: 09:00 – 16:00
SOBOTA – NEDEĽA: ZATVORENÉ
 
 

 

Sony Xperia Z5 E5823 Compact Black

Sony Xperia Z5 E5823 Compact Black

  • Kód: Sony Xperia Z5 Compact Black
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Sony
Cena: 227,30 EUR
POPIS
Sony Xperia Z5 E5823 Compact Black
 
Japonská spoločnosť Sony nikdy nechce hrať druhé husle, a preto si na tohtoročnom veľtrhu IFA pripravila hneď niekoľko zaujímavých kúskov. Všetky technológie mieria nesmiernou rýchlosťou stále vpred na modeli Sony Xperia Z5 Compact je to veľmi dobre viditeľné.  Pre svoj každodenný život potrebujete spoľahlivého telefónneho partnera a práve tieto ambície dokonale napĺňa Sony Xperia Z5 Compact. Prostredníctvom špičkového displeja s ideálnou uhlopriečkou 4,6 palca máte zaručené pohodlné ovládanie jednou rukou. Zaujímavé dizajnové prvky navyše osviežuje niekoľko farebných variantov, ale tiež jemne vytlačenej logo na rámčeku alebo matnom sklu. Z každého uhla je telefón skrátka premyslený do toho najposlednejšieho detailu. Po hardvérovej stránke si ani ten najnáročnejší užívateľ nemôže sťažovať. Kvalitné obživu systému Android 5.1 Lollipop má pod palcom extrémne výkonný procesor Snapdragon 810 doplnený o grafický čip Adreno 430.  Hlavná fotoparát sa oproti predchádzajúcim generáciám dočkal mnohých vylepšení. Ako snímač poslúžil nový čip Exmor RS s rozlíšením 23 megapixelov a veľkostí 1 / 2,3 palca. Fotoaparát sa pýši bleskurýchlym fázovým zaostrovaním, ktoré má trvať obyčajnú 0,03 s, čo je kratší čas, než človek potrebuje na mihnutia oka. Optika ponúkne svetelnosť f / 2,0. Buďte si istí, že každý nasnímaný obrázok bude tak ostrý a čistý, ako je to len možné. O bezpečie vašich súkromných dát sa pozorne postará integrovaný senzor odtlačkov prstov, ktorý je dômyselne zabudovaný do zapínacie tlačidlá. Nemenej dôležitou súčasťou moderného prístroja je aj dostatočná kapacita batérie. V tomto prípade je k dispozícii celých 2700 mAh pre mnoho hodín filmovej i hudobnej zábavy. Vďaka vodotesnej konštrukcii navyše môžete úplne zabudnúť na okolité prostredie.
 
Značka
Sony
 
Použitie
Smartphone
 
Konštrukcia
Dotykový displej
 
Odolnosť
- odolný voči vlhkosti a prachu
- displej odolný voči poškriabaniu
 
Uhlopriečka displeja
4,6"
 
Rozlíšenie v pixeloch
1280 × 720
 
Typ displeja
IPS
 
Frekvencia procesoru
2 GHz
 
Počet jadier procesoru
8 ×
 
Operačná pamäť
2 GB
 
Veľkosť úložiska
32 GB
 
Slot pre pamäťovú kartu
Micro SD
 
Maximálna veľkosť pamäťovej karty
200 GB
 
Operačný systém
Android 5.1 (Lollipop)
 
Kapacita batérie
2 700 mAh
 
Rozlíšenie štandardnej zadnej kamery
23 Mpx
 
Rozlíšenie prednej selfie kamery
5 Mpx
 
Funkcia fotoaparátu
- Prisvetľovacia dióda 
- Automatické ostrenie
- Záznam HD videa
- Stabilizácia obrazu
 
Maximálne rozlíšenie videa
Ultra HD - 3840 × 2160
 
Svetelnosť
f/2
 
Funkcie
- Wi-Fi
- BlueTooth 
- GPS
- FM Rádio
- NFC
 
Dual SIM 
Nie
 
Typ SIM karty
Nano SIM
 
Rozmery
Šírka: 64,7 mm (6,47 cm)
Výška: 127,3 mm (12,73 cm)
Hĺbka: 8,99 mm (0,9 cm)
 
Hmotnosť
138 g
 
Konektory
Jack (3,5mm), USB micro
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra