D-Link DCS-942L Smarthome Camera

D-Link DCS-942L Smarthome Camera

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: D-Link
Cena: 181,00 EUR
OMC : 217,00 EUR ⓘ
POPIS
D-Link DCS-942L
 
Bezdrôtová denný / nočný sieťová kamera s pripojením WiFi 802.11 b / g / n, snímač 1/5 "VGA CMOS pre rozlíšenie 640 x 480 bodov (až 30 fps), IR prísvit s dosahom 5m, zabezpečenie WEP / WPA / WPA2, WPS, mikrofón, detekcia pohybu, LAN, slot pre karty MicroSD (16 GB.karta súčasťou), sledovací softvér, podpora služby mydlink pre vzdialený dohľad.
 
 
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra