O NÁS

Sme slovenská spoločnosť zameraná na cieľovú skupinu koncových zákazníkov pre ktorých sú na prvom mieste okamžitá dostupnosť, cena a profesionálny prístup s kvalitnými službami.

Naša spoločnosť je na trhu niekoľko rokov, avšak v oblasti inovatívneho Internetového obchodovania sme priniesli zákazníkovi novú službu prenájmu až v roku 2014. Precízne sme sa však pripravovali pre vstup na internetový trh tak, aby sme boli jedineční v poskytovaní služieb k predávanému tovaru. Nie sme nováčik, práve naopak, máme medzinárodné obchodné skúsenosti a vďaka tomu dokážeme ponúkať tovar za skvelé ceny a s inovatívnym prístupom, ktorý je unikátny.

Spoločnosť BESTCENA LTD., organizačná zložka podniku je súčasťou nadnárodného koncernu BESTCENA SE, ktorý prevádzkuje Internetové obchody pod značkou BESTCENA v jednotlivých regiónoch Európy.

Kľúčové benefity

  • najnižšie ceny na trhu bez skrytých poplatkov
  • tovar vždy skladom
  • doručenie tovaru zdarma
  • mimoriadne rýchly záručný servis
  • možnosť vrátenia tovaru do 14 dní
  • doplnkové nadštandardné služby

Ako to funguje

Veľmi jednoducho. Na účely predaja využívame finančné služby našej materskej firmy, ktoré nám umožňujú poskytnúť Vám tovar formou dlhodobého prenájmu obohateného o takmer všetky atribúty tradičného nákupu. Stále Vám však ostáva možnosť klasického nákupu, ktorým však prídete o množstvo výhod.

Naše piliere

Vieme, že dnes nestačí byť dobrý a kopírovanie nápadov či inovácií od konkurentov je iba cesta k priemernosti. Preto je pre nás dôležité robiť veci inak, neustále sa odlišovať, byť inovatívni v poskytovaných službách a celkovom v prístupe k našim zákazníkom. Pretože sú to najcennejšie čo máme a veľa nás môžu naučiť. Pozorne ich počúvame a v kreatívnych procesoch  navrhujeme unikátne nadčasové služby. V nadväznosti na tieto skutočnosti sa sústredíme na niekoľko pilieriov nášho biznisu:

  • 100% orientácia na zákaznickú spokojnosť
  • nadčasové inovatívne služby navrhované v spolupráci so zákazníkmi
  • používame najmodernejšie - často na mieru vyvinuté vlastné technológie
  • otvorene komunikujeme so zákazníkmi i médiami

Náš tím

Manažér spoločnosti je zodpovedný za mimoriadne vysokú spokojnosť našich zákazníkov a rád Vám zodpovie Vaše otázky. Obracajte sa na neho vždy v prípade atypických problémov či otázok, rád Vám pomôže. Tím bestcena.sk rozširujeme operatívne poďla potrieb našich zákazníkov. Tu uvedení kolegovia sú len časť nášho tímu, ktorá je v priamom kontakte s našimi zákazníkmi.

   

Ing. Ján Zeman
manažér

 

 

 

Certifikáty a ocenenia

Nesnažíme sa prezentovať náš úspech umelými správami, ani nami napísanými textami z " úst našich zákazníkov". Nemeriame spokojnosť ani  softvérom, ktorý často prezentuje zainteresovaný pohľad na hodnotenie spokojnosti zákazníkov.

Namiesto toho nechávame hodnotiť našu činnosť samotnými zákazníkmi nezávisle mimo našej spoločnosti u nezávislých externých partnerov. Teda robíme to najobjektívnejšie ako to len je možné aby ste poznali reálny - väčšinový názor našich zákazníkov. Pozrite sa ako hodnotia zákazníci našu prácu nezávisle od nás:

 
SAEC certifikácia prebieha

Naše Internetové obchody

Materská spoločnosť Bestcena SE prevádzkuje v prostredí Európskej Únie niekoľko Internetových obchodov vrátane bestcena.cz, bestcena.pl, ocostrava.cz, scpoznan.pl a scbudapest.hu . Na Slovensku sú to nasledovné Internetové obchody:

 

 

 

Kde nás nájdete?

Naša Slovenská centrála sa nachádza v Košiciach. Je to súčasne i naša aktuálne jediná výdajňa produktov.