APPLE Magic Mouse 2 Space Gray

APPLE Magic Mouse 2 Space Gray

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Apple
Cena: 91,00 EUR
OMC : 109,00 EUR ⓘ
Množstvo:  
  

POPIS

Apple Magic Mouse 2

Bezdrôtová myš Magic Mouse 2 vás zaujme svojím atraktívnym vzhľadom, špičkovým prevedením a jednoduchým ovládaním.
 
Lákavý dizajn
Elegantne tvarované telo s nízkym profilom výborne slúžia pri práci na akomkoľvek povrchu. Je ľahší, so vstavanou batériou, súvislému dnu a optimalizovaným tvaru nožičiek. Vďaka multi-touch je ovládanie veľmi príjemné, myš vám skvele padne do ruky.
 
Práca s dotykovým povrchom
Magic Mouse 2 presnejšie vníma pohyb a pracuje s menším odporom. Na Multi-Touch povrchu môžete vykonávať jednoduchá gestá ako prechádzaní medzi webovými stránkami alebo posúvanie dokumentov, jednoduchým posunom prsta. Práca s ňou je jednoduchá a rýchla, myš navyše rozpozná rozdiely medzi gestami, takže bezpečne vie, kedy na nej máte ruku len položenú.
 
Kvalitné prevedenie
Zabudovaná lítium-iónovou batérie, po približne dvoch hodinách nabíjania, má výdrž cez mesiac. Vďaka nej, je myš ľahší a ľahšie sa ovláda. Magic Mouse 2 je pripravená na použitie hneď po vybalení a s Macom sa spáruje automaticky.


 
Pripojenie
Typ bezdrôtové
Rozhranie bluetooth
Vlastnosti
Technológia Laserová
Nezaradené
Typ použitia štandardné
Farba šedá
 Typ napájania akumulátor
 Vertikálny Nie
Maximální rozlišení 1000 DPI
Rozmery výrobku
 Šírka výrobku 5,71 cm
 Výška výrobku 2,16 cm
 Hĺbka výrobku 11,35 cm
 Hmotnosť výrobku 0,99 kg
Rozmery balenia
 Šírka balenia 8 cm
 Výška balenia 3,5 cm
 Hĺbka balenia 13 cm
 Hmotnosť balenia 0,23 kg
 

 

  

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra