Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.
 
 
 
 
 

 

Apple AirPods White

Apple AirPods White

  • Kód: Apple AirPods White
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 14:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Apple
Cena: 159,60 EUR
POPIS
Apple AirPods White
 
Synchronizácia s kompatibilnými zariadeniami Apple je v tomto prípade jednoduchá a intuitívna. Ide o jednoduchý proces, preto z neho nemajte obavy.  V priebehu pár minúť si len pár kliknutiami spárujete zariadenie prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth
 
Medzi jednotlivými zariadeniami sa môžete jednoducho prepínať. Podporuje iPhone, iPad alebo iPod touch s iOS 10 alebo novším, Apple Watch s watchOS 3 alebo novším a Mac s MacOS Sierra alebo novším. V prevádzke vydržia na plné nabitie päť hodín. Sú dodávané s nabíjacím puzdrom, ktoré sa vyznačuje kapacitou pre niekoľko ďalších nabití.  Pripravené na ďalšie používanie ich máte už po 15 minútach nabíjania. 
 
 
Prevedenie  
Kôstky
 
Konštrukcia  
Uzatvorená
 
Mikrofón  
S mikrofónom
 
Typ pripojenia  
Bluetooth
 
Podpora zariadení 
Apple
 
Hmotnosť  
8 g 
 
Farba  
Biela 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra