Apple Pencil White (MK0C2ZM/A)

Apple Pencil White (MK0C2ZM/A)

  • Kód: Apple Pencil White
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Dodacia lehota 2-3 prac. dni pre obj. prijaté do 13:00 v prac. dni / 3-4 prac. dni pre obj. prijaté po 13:00 v prac. dni
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Apple
Cena: 119,10 EUR
POPIS
Apple Pencil White
 
Nech skicuješ v parku, maľuješ portrét, alebo projektuješ, Apple Pencil ti dáva celý rad nástrojov v jednom. A ani v najmenšom ťa nebrzdí. Sú chvíle, kedy na iPade Pro môžeš chcieť ešte väčšiu presnosť. Apple Pencil rozširuje všestrannosť technológie Multi-Touch a poskytuje dodatočnú presnosť pre úlohy, ako je písanie, kreslenie, alebo anotovanie. Umožňuje vytvárať najrôznejšie efekty s presnosťou na jednotlivé pixely, a tak ti dáva dosiaľ nepoznanú tvorivú slobodu. Pencil je navrhnutý spoločne s iPad Pro a iOS, a preto je neuveriteľne presný a rýchly. iPad Pro rozozná, kedy sa ho dotýkaš prstom a kedy v ruke držíš Apple Pencil. Keď iPad Pro rozozná Apple Pencil, dotykový subsystém skenuje jeho signál 240-násobne za sekundu. Získava tak dvakrát viac dátových bodov ako pri ovládaní prstom. Tieto dáta v kombinácii so softvérom Apple v praxi znamenajú, že obrázok, ktorý máš v hlave, delí od obrázku na displeji len pár milisekúnd. V jeho štíhlom tele sa skrývajú jemné a presné tlakové senzory, ktoré dokážu vyhodnocovať najrôznejšie sily. Starostlivo umiestnený senzor presne rozpoznáva, ako silno na hrot Apple Pencil tlačíš. Keď chceš nakresliť hrubšie čiaru, pritlač. Jemným dotykom nakreslíš tenké čiary. Dva senzory náklonu v hrote Apple Pencil vyhodnocujú náklon a uhol ruky. Tým dokážeš využiť efekt tieňovania rovnako ako pri kreslení uhlíkom alebo obyčajnou ceruzkou. Plne nabítý Pencil ti vydrží 12 hodín práce a nabíjanie prebieha prostredníctvom Lightning konektoru pod magnetickým viečkom, ktorý pripojíš k svojmu iPad Pro.
 
Technické parametre
- rozširuje všestrannosť technológie Multi-Touch
- poskytuje dodatočnú presnosť pre úlohy, ako je písanie, kreslenie, alebo anotovanie
- umožňuje vytvárať najrôznejšie efekty s presnosťou na jednotlivé pixely
- dotykový subsystém skenuje signál 240-násobne za sekundu
- 12 hodín používania
- nabíjanie prebieha prostredníctvom Lightning konektoru pod magnetickým viečkom, ktorý pripojíš k svojmu iPad Pro
 
Kompatibilita
iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7", iPad Pro 10.5"
 
Obsah balenia
- Apple Pencil
- Lightning adaptér
- Náhradný hrot 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra