Upozornenie: Platba online kartou (VISA/Mastercard) momentálne NIE JE možná z dôvodu technickej údržby.
Pracujeme na jej opätovnom spustení. Ďakujeme za pochopenie.  
 

Samsung DeX Station

Samsung DeX Station

  • Kód: Samsung DeX Station
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • DODANIE DO 2-3 PRAC. DNÍ ZADARMO, PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 13:00 V PRACOVNÉ DNI
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Samsung
Cena: 95,50 EUR
POPIS
Samsung DeX Station
 
Začnite Galaxy S8 alebo S8+ používať ako stolný počítač. Pomocou zariadenia Dex Station telefón prepojíte s monitorom, klávesnicou a myšou a získate plnohodnotný prístup k vašim dokumentom či videám na väčšej obrazovke. Stačí ak pripojíte Galaxy S8 alebo S8+ k Dex Station a získate okamžitý prístup ku všetkému, čo máte uložené vo svojom telefóne. Vďaka 10nm AP procesoru sa Galaxy S8 a S8+ stanú spoľahlivou alternatívou počítača. DeX Station je elegantný stojan, do ktorého vložíte telefón Samsung Galaxy S8/S8+ a razom ho premeníte na stolný počítač. Používanie je podobné systému Windows, ale ide stále o Android s nekonečnou zásobou aplikácií a prístupom k vašim fotkám, filmom, videám, hudbe a dátam uloženým v telefóne. Konštrukcia obsahuje chladiaci ventilátor, ktorý telefón počas pripojenia chladí a tým maximalizuje výkon. Všetky aplikácie a hry, ktoré máte v telefóne môžete sledovať na externom monitore/TV, a ovládať ich pomocou klávesnice a myši. Vybavujte hovory alebo správy a pracujte zároveň. 
 
Kompatibilné zariadenia
S8, S8+
 
HDMI
HDMI 2.0
 
LAN Port
100 Mbps
 
USB Port
USB 2.0 ×2 ports
 
Rozmery (Š x V x H)
105,2 × 105,2 × 47,5 mm
 
Hmotnosť
231,07 g
 
Elektrické napájanie
Type-C
 
Farba
Čierna
 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené. Batéria nebola ešte doposiaľ naformátovaná.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 15 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra