Apple Homepod White

Apple Homepod White

  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: Apple
Cena: 311,00 EUR
OMC : 373,00 EUR ⓘ
POPIS
HomePod
 
Sofistikované zariadenie, ktoré dokáže obsluhovať chytrou domácnosť na základe hlasových povelov, ktoré mu zadáte! To je Apple Homepod. Navyše nejde o žiadne hrkálka, vďaka 7 výškovým a stredovým reproduktorom, krásne rozozvučí vašu domácnosť. Je to v podstate vaše osobné asistentka, Siri, ktorá urobí, čo vám na očiach uvidí.
 
Počúva vás
Vďaka 6 mikrofónom na snímanie okolitého zvuku porozumejú vášmu hlasu. Nielen že rozumie vášmu povele, ale tiež dokáže analyzovať, či ste postavený niekde pri stene alebo uprostred miestnosti. Potom tomu tiež prispôsobí zvukové podanie a rovnomerne ozvučí miestnosť.
 
Prekvapí vás, čo všetko dokáže
Požiadajte Siri o mix songov! Vyberte si žáner alebo interpreta a je to. HomePod má prístup k databáze Apple Music, odkiaľ vytiahne vami požadovanú muziku. Mimo muziku vám vie prečítať ale aj správy, poskytne vám informácie o počasí a doprave, prevedie jednotky alebo spočíta, čo potrebujete. Zaručene oceníte aj možnosť ovládania chytré domácnosti, vďaka integrácii HomeKitu.
 
Počuje vás i cez hudbu
Prajete si zmeniť hudbu? Požiadajte Siri, ktorá vás nikdy neprepočujete! Vďaka inovatívnemu spracovanie vás Siri počujú aj z diaľky alebo cez hudbu na plné pecky.
 
Úplne nová úroveň počúvania muziky
Umiestnite HomePod kdekoľvek v miestnosti. Sám automaticky analyzuje akustiku, nastaví zvuk na základe umiestnenia hovorcu a smeruje hudbu v optimálnom smere. Nezáleží na tom, či ho umiestnite doprostred miestnosti, na policu alebo proti múru. HomePod si vždy poradí.
 
Dokonalé ozvučenie
HomePod predstavuje úplne neuveriteľnú technológiu prehrávanie hudby, ponúka 7 reproduktorov umiestnených v spodnej časti, ktoré odráža zvuk od podložky na ktorej reproduktor stojí. Nad nimi je bassový reproduktor, navrhnutý spoločnosťou Apple a má nový čip A8, ktorý dokáže v reálnom čase upravovať hudbu pre čo najlepšie počúvanie v miestnosti, v ktorej sa reproduktor práve nachádza.
 

Připojení
Konektor Bluetooth
Rozměry Satelity
Šířka (mm) 142
Výška (mm) 172
Hloubka (mm) 142

 

 


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra

 


Podobný tovar