JBL Boombox Camouflage

JBL Boombox Camouflage

  • Kód: JBL Boombox
  • Skladom - EÚ distribúcia
    Stav - Nový
  • Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu
  • Výrobca: JBL
Cena: 312,00 EUR
OMC : 374,00 EUR ⓘ
POPIS
JBL Boombox Camouflage
 
Najsilnejší, prenosný Bluetooth reproduktor.Gigantický zvuk spolu s najúchvatnejšími basmi. Vychutnávajte si gigantický zvuk po dobu 24 hodín bez toho, aby vám niečo chýbalo. Prehrávanie vašich obľúbených skladieb na jediné nabitie. Použite masívnu 20.000 mAh batériu a duálny nabíjací výstup, aby ste kedykoľvek nabíjali svoje externé zariadenia a nechali hudbu hrať. JBL Boombox je IPX7 odolá akémukoľvek počasiu aj v prípade najúžasnejších bazénových večierkov. Prepnite medzi interiérovým a exteriérovým režimom na optimalizáciu zvuku bez ohľadu na to, kde sa večierok odohráva. V prípade potreby môžete prepojiť viac ako 100 JBL Connect+ kompatibilných reproduktorov v dosahu Bluetooth, len jediným stlačením tlačidla.
 
Typ
samostatný reproduktor
 
Vlastnosti
prenosný, vodoodolný IPx7,mikrofón
 
Pripojenie
Bluetooth
 
Celkový výkon
60 W
 
Frekvencia v rozmedzí
50 - 20 000 Hz
 
Doba prehrávania
až 24 hodín
 
Kapacita batérie 
20 000 mAh
 
Konektor
3,5 mm Jack
 
Rozmery reproduktora
Šírka  495 mm
Výška  254.5 mm
Hĺbka  195.5 mm
 
Hmotnosť
5 250 g


 

Stav zariadenia

 

Zariadenie je nové v originálnom balení od výrobcu, obsahuje všetky výrobné ochranné fólie, všetko príslušenstvo je od výroby zabalené.

 

Pôvod

 

Tovar pochádza zo slovenskej alebo európskej distribúcie. Zariadenia sú zhodné s SK/EÚ špecifikáciou. Do obehu na trh sa dostali prostredníctvom jedného z oficiálnych autorizovaných distribútorov. Naša spoločnosť obchoduje s rôznymi subjektmi na slovenskom a aj zahraničnom trhu. Prispieva tak k dosiahnutiu čo najaktraktívnejších cien pre našich zákazníkov.

 

Výmena vadného zariadenia

 

V prípade, ak obdržíte zariadenie s výrobnou alebo softwarovou vadou, tak dané zariadenie Vám bezplatne vymeníme. Táto bezplatná výmena je možná iba po dobu 14 kalendárnych dní od obdržania tovaru.

 

Záruka

 

 

Záruku poskytujeme po dobu 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, ktorú môžete uplatniť prostredníctvom našej spoločnosti, ale aj priamo v autorizovanom servisnom stredisku.

 

 

Dôvod objednania

 

Faktúra

 


Podobný tovar